Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Salvetice od Franjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Salvetice od Franjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 18>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:42
kaj da delam jassi, kad si simpa i znam da se nebuš naljutila! i kakav crni češki, to je poljski, mujice jedna...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:48
to ti je sve isto. malo sam drugacije izgovore i kraj......
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 23:10
Cure smrzla sam se (bila lijena zapaliti vatru ) i sad ne znam za sebe, pa, pa a kad ste se već dobro napričale  i dogovorile za cuganje (po struci sam socijalna radnica, ha, ha, ha!) i učenje stranih jezika, mogle ste se barem malo diviti i mojoj kutijici! Bio bi red pasti u nesvijest od ljepote i urednosti i nove ideje za rad u ovom mjesecu...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 23:13
[QUOTE=FranjicaZG]Cure smrzla sam se (bila lijena zapaliti vatru ) i sad ne znam za sebe, pa, pa a kad ste se već dobro napričale  i dogovorile za cuganje (po struci sam socijalna radnica, ha, ha, ha!) i učenje stranih jezika, mogle ste se barem malo diviti i mojoj kutijici! Bio bi red pasti u nesvijest od ljepote i urednosti i nove ideje za rad u ovom mjesecu...[/QUOTE


noć Franjice, nema sangrije, nema topline !
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 23:48

j abum se divila kutiji----lijep aje mogu ti reci i sad cu u firmi maznut sve kutije....neg kaj da mu stavis....ma sigurno je svakom ko ima 18 god dosta istih poklona, pa onda razmisljaj kaj bi  trebalo kumce tvoje-ja mislim da bi mozda dve karte za neki fil koji si zeli pogledati-a saznati ces to mudrim razgovorom,koji sigurno znas voditi kao soc radnik, ili recimo neka stara fotka bake, dide ili nekoga koga fest voli kao usponema, ili nekih 50 kn za cugu kaj treba navek, ili neka memoriska kartica za komp, .............

Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 23:50
cuj ne znam jel kumce cura ili decko, ak je cura neko sjajilo za usta navek dobro dojde , ili crni lak z anokte ak je majstorica buntovnica...i sl, ili jednostavno iz nekog ducana kaj znas da voli kupon bon na nekih 100 kn........nemam ideje jer je i meni zima p acu morat ici popit gutljajcek sangrije....a gle sve su se razbezale, sam ja tu solim......o franjice moja, a da sam znas kak trebam tvoj savijet..............................
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 19:19
gdje nabavljate kutijice od vizitki? nase donose umotane u papir nikada ne dobijes kutijicu, cak ni direktori :(
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 21:13
ma mi ti dobimo u kutijama...ja mislim da ste vi prevelki i kad vam stampaju da zato ide u papire, ili ti to ide od stamparije do stamparije. mi u kutijama. a da znas koliko sam ih bacila...ok zgazi me, kaj mogu, nisam mislilaaaa.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 22:08
Svatko od nas svoju tugu, zabrinutost i bol nosi i podnosi na svoj način...
u očekivanju.... noći su tako duge i blesave, mozak ne sluša i onda je spas u ovome
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Molila sam svoju šogi prije desetak dana da uzme malo moje snage,
da se uhavti za mene pa da zajedno dočekamo koje unuče, mislila sam kako me nije niti čula kad ona nakon jedno deset minuta prozbori: "za prvu si ruku učini jedno sama", prvi tren nisam shvatila što pokušava reći a onda je pokazala na salvetu... danas mogu za nju napraviti jednu ružu za oproštaj jer unučicu zajedno nećemo dočekati!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 22:14
Franjice žao mi je zbog tvoje šogorice
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 22:16
Franjice, iskrena sučut! Radovi su predivni ali manje bitni u ovom tužnom trenutku. Drži se, tu smo barem da ti pričom na tren odagnamo tugu iz tijela.
Voli te Sandra
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 22:25
franjice nisam odmah shvatila zasto spominjes tugu,zabrinutost i bol,a onda nakon sto san pregledala tvoje divne radove,srce mi se steglo..jako mi je zao draga,moja iskrena sucut..
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 23:06
......u mislima  i Heart
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 23:39
sve je lijepo, ali zdjelice i plave boce su cita fantazija. 
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 06:54

divih se tvojim radovima dok ih pregledavah, a kad dođoh do kraja samo što se nisam rasplakala,

budi hrabra, iako je to ponekad najteža stvar na svijetu
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 07:27
franjice, iskrena sućut, i budi hrabra, uz tebe smo. .i usput radovi su ti prekrasni. .
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 08:27
franjice, stvarno mi je žao što moraš prolaziti kroz tako tužno razdoblje...mislimo na tebesmile78
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 08:54
iskrena sućut
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 09:26
franjice, moja iskrena sucut i nasla si najljepsi nacin prolaziti kroz tugu - stvarajuci neopisivu ljepotu.
izdrzi, mi smo uz tebe i ne ustrucavaj se zvati ako ikako mozemo pomoci.
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 09:29
Franjice, iskrena sućut
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.