Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Boskoop - Holandija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Boskoop - Holandija

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 14:51
Samo se ti nadaj Admine.
Felix predivne slike, poželiš otići u malu kućicu pored vode( ili bar sanjati o njoj)i tamo ostati do kraja života.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 15:12
i ja se slažem s Trišom.To kod nas nikad neće biti.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 16:40
krasne slike za nas je to nažalost samo utopija
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 17:00
jedino da negde u bespućima ljepe naše, mi ekipa s foruma, kupimo zemljicu, ogradimo se s ogradom pod naponom i sadimo biljke. pa ćemo imati svoju utopiju
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 17:07
da jedino tako, samo da je bar više takvih ljudi (koji vole biljke i životinje) svima bi nam bilo lakše i ljepše
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 17:18
Ovo je definitivno mjesto koje jednog dana moram posjetiti....stvarno raj za oči smile89
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 19:59
Slike su prekrasne, ali ja ipak moram reči da ne mislim da i kod nas ima takvih gradova, parkova, okućnica i rasadnika i ne mislim da je to za nas utopija, nama samo treba vremena. Jest da oni imaju puno dužu tradiciju, ali i kod nas ide polako (ali sigurno). Još davnih 70-tih kao djete bila sam u Varaždin, svi parkovi su bili puni tulipana i drugog cvijeća, ja sam bila "šokirana" kako to nitko ne počupa, ali nije i dan danas to je grad koji se nebi sramio po svojoj hortikulturi stati uz bok nekom gradu u Nizozemskoj, zato što ima tu tradiciju i kulturu. Pa vidjela sam ja prekrasnih okućnica i u Slavoniji i u Međimurju, sve ih je više i u Dalmaciju, Primorju i bit će "lijepa naša" stvarno lijepa.
život je more
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2008 u 22:23
Nizozemci imaju poslovicu:"Bog je stvorio svijet, a Nizozemci Nizozemsku" Stoljećima i generacijama su otimali zemlju moru, pa je znaju i cijeniti. Ima i kod nas lijepih vrtova i marljivih ljudi i kamo sreće da ih je još više. Jeste li primijetili još nešto, nema 'umjetničkog izražavanja' mladeži po fasadama. Čudo jedno kako je ta nizozemska mladež nekreativna za razliku od naše koja nam tako lijepo 'ukrašava' grad svake noći. A davnih sedamdesetih nije trebalo postavljati nadzorne kamere na varaždinsko groblje, a danas su nažalost nužnost, i to ne samo tamo.
Na vrh
nadas View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nadas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 01:57
mi oko vikendice na moru imamo samo jednu maslinu i 2 čempresa, a 20 godina smo sadili razno bilje. uvijek su nam sve pokrali pa smo odustali
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 16:07
evo još malo Boskoopa
 
 
 
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 16:10
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 16:11
ovo je novogradnja, vidjeli smo kad su gradili kuću, a sad izgleda kao da je tu već puno godina
 
 
 
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 16:12
 
 
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 16:15
ovo je slikano u centru Gaude radnim danom, oko 19 h. Ljudi ne vise po kladionicama, ne puše i ne kafenišu po birtijama, a u shopping centrima su samo turisti i srednjoškolci,  i nitko ne kuka i ne cvili kak im je loše i jakoooo teško.......
 
 
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 16:16
 
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 16:17
 
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 16:20
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 17:51
to Felix,vjetrenjača,kakva je to Nizozemska bez vjetrenjače.slike su ti...oprosti još tražim dovoljno dobar izraz za njih.što se tiče usporedbe sa Hrvatskom,preko njih nije prošlo toliko ratova kao preko nas,nisu bili toliko tlačeni pa su mogli razvijati tradiciju.mi smo se vjekovima morali braniti od kojekakvih tlačitelja pa nam je to bila veča briga.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2008 u 20:49
Pa da zato smo usred bijela dana po kafanama i šetamo Korzom i kukamo.
A za vrijem radnog vremena obavljamo sve moguće privatne poslove i stalno kukamo.
Feliks ovo je predivna, grad je fantastičan, da nisam tako stara i da imam malo više love, sigurno bi se odlučila posjetiti ga.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2008 u 10:21
hVla Felixe na predivnim slikicama.
Hvala ti i za to što si nam pokazala da je raj moguće stvoriti i na zemlji, to sve ovisi samo o nama ljudima...
stoga krenimo..... svatko ispred svoga praga!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.