Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Boskoop - Holandija

Web: Cvijet.info
Kategorija: Cvijeće - Forum o cvijeću
Ime foruma: Moj grad u slikama
Opis foruma: Slike cvijeća, parkova i uređenih trgova u Vašem mjestu.
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2531
Datum ispisa: 27 Lipanj 2024 u 11:50
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Boskoop - Holandija
Objavio: Felix
Tema: Boskoop - Holandija
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 12:38
Boskoop je grad rasadnika u Holandiji, blizu Gaude (i Roterdama). Skoro svaka kuća ima rasadnik. To je raj na zemlji za ljubitelje bilja (i shoopingholičare). Jako je lijep i uredan gradić, a najljepši nam je detalj s ceste koja vodi kroz mjesto (zamislite  to u Hrvatskoj!!!!!)
 



Odgovori:
Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 12:39
 


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 12:42
 


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 12:42
 


-------------


Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 12:43
Felix prekrasno je,u mojoj okolici je nemoguće takvo nešto napravit jer ljude to uopće ne zanima a djeca sve uništavaju.Uređuje se samo kad je nekakva obljetnica i kad dolazi netko iz sabora i to je uvijek neko jadno cvjeće o kojemu nitko ne brine pa poslije počupaju.

-------------
čovjek uči dok je živ


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 12:43
 


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 12:43
 


-------------


Objavio: administrator
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 12:44
Felix samo stavljaj slikice!!!!! smile79

-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 12:45
 


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 12:46


-------------


Objavio: lana2
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 13:07
Felix prekrasno, pravi raj na zemlji. Hoćemo još slikica


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 13:11
ma imam samo fotke na kojima sam i ja, a ovo je forum o cvjeću a ne o starim vješticama

-------------


Objavio: Demian
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 13:20
tako je, stare vještice se trebaju skrivati a ne pokazivati po forumu


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 13:26
bravo Demian smile141
 
 
imam još par fotki iz rasadnika, a ostale su mi na drugom kompu, pa ću ih staviti kad dođem do njih


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 13:27
 
 
 


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 13:28
 


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 13:31
ovo je slikano u Gaudi
 
 
 
 


-------------


Objavio: korijenko
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 13:47
Divno, divno, raj zemaljski .....

-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: administrator
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 14:28
ovo  je predivno.... mozda jednog dana nesto slicno dozivimo i u lijepoj našoj....

-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 14:50
nikada...tam žive kulturni ljudi i niš ne čupaju prek noći,  kod nas vrtlari kada sade čemprese pred kučom , moraju im povezati korjenje žicom i daskama .....


-------------


Objavio: Triša
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 14:51
Samo se ti nadaj Admine.
Felix predivne slike, poželiš otići u malu kućicu pored vode( ili bar sanjati o njoj)i tamo ostati do kraja života.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 15:12
i ja se slažem s Trišom.To kod nas nikad neće biti.

-------------
čovjek uči dok je živ


Objavio: hana
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 16:40
krasne slike za nas je to nažalost samo utopija


Objavio: Felix
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 17:00
jedino da negde u bespućima ljepe naše, mi ekipa s foruma, kupimo zemljicu, ogradimo se s ogradom pod naponom i sadimo biljke. pa ćemo imati svoju utopiju

-------------


Objavio: hana
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 17:07
da jedino tako, samo da je bar više takvih ljudi (koji vole biljke i životinje) svima bi nam bilo lakše i ljepše


Objavio: SilveK
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 17:18
Ovo je definitivno mjesto koje jednog dana moram posjetiti....stvarno raj za oči smile89


Objavio: Lantana
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 19:59
Slike su prekrasne, ali ja ipak moram reči da ne mislim da i kod nas ima takvih gradova, parkova, okućnica i rasadnika i ne mislim da je to za nas utopija, nama samo treba vremena. Jest da oni imaju puno dužu tradiciju, ali i kod nas ide polako (ali sigurno). Još davnih 70-tih kao djete bila sam u Varaždin, svi parkovi su bili puni tulipana i drugog cvijeća, ja sam bila "šokirana" kako to nitko ne počupa, ali nije i dan danas to je grad koji se nebi sramio po svojoj hortikulturi stati uz bok nekom gradu u Nizozemskoj, zato što ima tu tradiciju i kulturu. Pa vidjela sam ja prekrasnih okućnica i u Slavoniji i u Međimurju, sve ih je više i u Dalmaciju, Primorju i bit će "lijepa naša" stvarno lijepa.


-------------
život je more


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 05 Prosinac 2008 u 22:23
Nizozemci imaju poslovicu:"Bog je stvorio svijet, a Nizozemci Nizozemsku" Stoljećima i generacijama su otimali zemlju moru, pa je znaju i cijeniti. Ima i kod nas lijepih vrtova i marljivih ljudi i kamo sreće da ih je još više. Jeste li primijetili još nešto, nema 'umjetničkog izražavanja' mladeži po fasadama. Čudo jedno kako je ta nizozemska mladež nekreativna za razliku od naše koja nam tako lijepo 'ukrašava' grad svake noći. A davnih sedamdesetih nije trebalo postavljati nadzorne kamere na varaždinsko groblje, a danas su nažalost nužnost, i to ne samo tamo.


Objavio: nadas
Datum objave: 06 Prosinac 2008 u 01:57
mi oko vikendice na moru imamo samo jednu maslinu i 2 čempresa, a 20 godina smo sadili razno bilje. uvijek su nam sve pokrali pa smo odustali


Objavio: Felix
Datum objave: 06 Prosinac 2008 u 16:07
evo još malo Boskoopa
 
 
 


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 06 Prosinac 2008 u 16:10


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 06 Prosinac 2008 u 16:11
ovo je novogradnja, vidjeli smo kad su gradili kuću, a sad izgleda kao da je tu već puno godina
 
 
 


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 06 Prosinac 2008 u 16:12
 
 


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 06 Prosinac 2008 u 16:15
ovo je slikano u centru Gaude radnim danom, oko 19 h. Ljudi ne vise po kladionicama, ne puše i ne kafenišu po birtijama, a u shopping centrima su samo turisti i srednjoškolci,  i nitko ne kuka i ne cvili kak im je loše i jakoooo teško.......
 
 


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 06 Prosinac 2008 u 16:16
 


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 06 Prosinac 2008 u 16:17
 


-------------


Objavio: Felix
Datum objave: 06 Prosinac 2008 u 16:20


-------------


Objavio: skitnica
Datum objave: 06 Prosinac 2008 u 17:51
to Felix,vjetrenjača,kakva je to Nizozemska bez vjetrenjače.slike su ti...oprosti još tražim dovoljno dobar izraz za njih.što se tiče usporedbe sa Hrvatskom,preko njih nije prošlo toliko ratova kao preko nas,nisu bili toliko tlačeni pa su mogli razvijati tradiciju.mi smo se vjekovima morali braniti od kojekakvih tlačitelja pa nam je to bila veča briga.

-------------
mi smo djeca cvijeća


Objavio: Triša
Datum objave: 06 Prosinac 2008 u 20:49
Pa da zato smo usred bijela dana po kafanama i šetamo Korzom i kukamo.
A za vrijem radnog vremena obavljamo sve moguće privatne poslove i stalno kukamo.
Feliks ovo je predivna, grad je fantastičan, da nisam tako stara i da imam malo više love, sigurno bi se odlučila posjetiti ga.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: bergenia
Datum objave: 07 Prosinac 2008 u 10:21
hVla Felixe na predivnim slikicama.
Hvala ti i za to što si nam pokazala da je raj moguće stvoriti i na zemlji, to sve ovisi samo o nama ljudima...
stoga krenimo..... svatko ispred svoga praga!


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 10 Prosinac 2008 u 08:37
I ja se pridružujem pohvalama i zahvalama za ovo divno putovanje po Niskozemskoj. Hoćemo još.... hoćemo još ...... Lijepo molim povedite nas po još kojem rasadniku. Hvala Felixi


Objavio: cvetlin
Datum objave: 10 Prosinac 2008 u 21:21

Baš raj na zemlji,  a nisu ni svi naši mladi huligani , pa se slažem sa Skitnicom za sve treba vremena vidjet ćemo lijepu našu nakon što bude samostalna i bez rata toliko, koliko je bila Nizozemska.



Objavio: rena
Datum objave: 11 Prosinac 2008 u 22:53
Felix, slike su prekrasne. Netko je vec rekao:Raj za oci! Hvala.


Objavio: kat.rea
Datum objave: 12 Prosinac 2008 u 18:52
Felix , slike su stvarno prekrasne. To stvarno izgleda kao raj na zemlji. Točno je da je sve to stvarano godinama, da nisu imali rata ili ratova, ali za nekulturu i nebrigu nisu krivi ratovi i osvajaći. Za takovu ljepotu treba jalo puno truda i ljubavi, ne samo pojedinca nego i šire zajednice.


Objavio: dada28
Datum objave: 14 Prosinac 2008 u 19:28
Joj, kakva ljepota! Da ti oči ispadnu...tamo je lakše biti sretan...gledaš, uživaš i evo ti sreće!

-------------
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..


Objavio: gioiaa
Datum objave: 16 Prosinac 2008 u 19:00
predivnooo,raj


Objavio: Tija
Datum objave: 29 Prosinac 2008 u 11:41

bilo bi lijepo da takvih rasadnika ima i kod nas i vjerujem da je po jedan u svakom gradu i gradiću imali bi itekako posla. samo je bitna volja i sposobno osoblje.



-------------



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk