Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Salvetice od Franjice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Salvetice od Franjice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 18>
Korisnik
Poruka
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 18:30
Vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 18:56
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

čuj kak bi one mene odmah udale...ja sam samo pitala jer sam znatiželjna...al stvarno...
 
Bubamara ne daj se!!!
Tako su i mene pokušavali na sto načina udati ali ja se nisam dala...i na kraju sam si našla super muža...
Ti si još premlada i imaš vremena....a i svatko je kovač svoje sreće!!!
A i ti Franjice ohladi malo, pusti sina sam će si on već naći svoju sreću...vidiš kakva su vremena došla nitko se ne ženi prije 35!!
Znači oboje imaju fore još ohohoo...
 
 
 
e a ti ga pa sve doslovno shvati, udri malo brigu na veselje
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 14:39
vidjeh i ja kutijicu,predivna
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2009 u 17:26
Franji, zvučat će grozno, ali stavi mi sastrane iz onog kupa one salvetice onako malo retro sa krugovima...mislila sam da sam ih uzela i da ću ih staviti na onu rešetkicu što sam kupila kad ono NEMA
Ja svašta zaboravila, uzeti sjeme, uzeti salvetice, najbolje da se mi i sutra nađemo?!?!?!?
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 14:03
e a LOLhoće se to desit kad se zaklafrate
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 21:17
Pokušavala nadoknaditi puno toga i onda shvatila da moja princeza kćer nakon tri mjeseca već u ZG, koje kopanje po ormarima, koje razmišljanje što uraditi i čega se uhvatiti a onda i suočavanje sa činjenicom da ni princu nisam završila kutiju ... bit će dernjave ... a meni ne, a njoj si mogla ... njezina je završena i ja zadovoljna, pogledajte čine
Cijeli je stan u crno bijeloj kombinaciji pa je tako i ova kutijica
(smile78Leonadra, spasila si me neobičnošću kutijice) a kako bi bila posebna (kao MPPK) malo igranja sa dvokomponentnim lakom
 
 
Došla princeza danas s posla pozdraviti svoju osnovnu obitelj i bila jako, jako zadovoljna  i sretna s darekom a ja (između ostalog) dobih ovo:
Kako me pogodila, luda sam za Van Gogićem - sutra fotokopiram podloške..... jupi....
 
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 21:25
Kutijica je suuuuper, tako fancy! A šta mi pričaš o laku, pogledaj kako se tebi divno ispucao! A tek Van Gogo kojeg si dobila, mmmmm! Poštena razmjena, rekla bih! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 21:37
Draga moja ti se raspituješ za savjete o ovomesmile58
 
Prekrasno, prekrasno kutijice su fantastičnesmile95
meni je super u životu
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 21:58
Ma zadovoljna sam ja kako to ad ide, mada sam danas pročitala kako se pukotine ispunjavaju na nepotpuno osušenom premazu "drugog koraka" a ja su strahu sušila svaki premaz po nekoliko sati... ma učiš dok si živ, zar ne?
Pokušavam odgonetnuti kako se radi onaj premaz na okvirima da izgledaju onako starinski, ... polako, savladat ću ja i to, zar ne!
A sad da se još malo pravim važna, pogledaj draga E - kako sam "skinula" tvoje srčeko prije no što sam ga vidjela...
 
 
 
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 22:25
opa franjice, pa pukotinu su ti savršenstvo čisto!!! bravo bravo bravo!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 22:57
sad tek pomnije čitam, kako misliš da se pukotine ispunjavaju na nepotpuno osušenom premazu "drugog koraka"??
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 22:58
smile227Srčeko je preslatkosmile215ma bravo stvarno trbaš u penziju da imaš više vremena smile165
meni je super u životu
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 22:58
odlicno franjice,al ova zadnja sa ruzama mi je posebna smile71
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 07:09
krasno franjice
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 07:22
Ma vidi ti nju, a meni napisala da je ljubomorna na moje raspucavanje. Pa tvoje su pukotine savršene! Prekrasni su ti radovi  smile71  , ona trokutasta kutija je super. A gdje si pročitala da se pukotine ispunjavaju na nepotpuno osušenom premazu? Jer ja svoje isto sušim poduže, a nekako mi se čini da bi mi se zamrljalo i oko pukotina da nije skroz suho, odnosno da bi se prah zalijepio za cijelu površinu. Ne znam ako si vidjela što sam ti na svojoj stranici napisala za Vicenzu ?
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 09:34
Franji stava radovi, predlažem da porporinu stavljaš na skroz suhi spet 2 baš zbog toga da dobro obrišeš cijelu površinu slike na kraju jer porporina rado oboji cijelu sliku....ako ste uopće pričali o to me!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 09:56
http://www.lumos.hr/antik.htm
"Prije nego se 1. faza (step 1) potpuno osuši (još se vide bijeli tragovi ali je na dodir suha) obilato nanesemo 2. fazu (step 2) sa suhim i plosnatim kistom. Nakon sušenja pojaviti će se pukotine."
... po običaju malo sam zbrljala, ali ova stranica mi se čini jako, jako dobrom

 

Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 10:02
E tako već da. I meni se sviđa njihova stranica, a pogotovo tete u dućanu u Zadru, jako su ljubazne.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 10:09
Bila ludnica na Karnevalu pa nisam stigla ni baciti oko - zanima me ima li morčića naušnica u bižuteriji ili isključivo u zlatarnama... znaš li išta o tome?
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 11:10
Nisam sigurna za bižuteriju. Ako i postoji to bi mogla imati jedna galerija u Starom gradu koja inače drži stvari sa motivom morčića. A ako kupuješ kod zlatara moraš paziti gdje, da budu dobro izrađeni i zapečeni da ti se boja ne oguli. Što te konkretno zanima, mogu ti se raspitati kada budem išla u grad ako želiš. Za izlet ću te obavijestiti na vrijeme, niš ne brini.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.