Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Voćnjak,povrtnjak,cvijetnjak pod ružinim prolazom

Web: Cvijet.info
Kategorija: Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću
Ime foruma: Dnevnik radova
Opis foruma: Pročitajte šta su danas radili naši članovi cvijeću u vrtu ili kući
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2410
Datum ispisa: 06 Rujan 2024 u 10:14
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Voćnjak,povrtnjak,cvijetnjak pod ružinim prolazom
Objavio: hana
Tema: Voćnjak,povrtnjak,cvijetnjak pod ružinim prolazom
Datum objave: 05 Studeni 2008 u 19:43
Eto za mnoge na kraju vrtne sezone - ja otvaram dnevnikBig%20smile ali vele da se najlakše planira zimi kad ima vremena. A pošto još uvijek nije zima a ja konačno dobila "zeleno svjetlo" od roditelja da mogu raditi po vrtu što želim,da iskoristim malo "lufta" i probam nekaj isplanirati za iduču godinu. Tako sam danas posadila 15 ruža i 2 ruže stablašice,rasadila između njih vrkutu, izvadila ljiljane,klematis,božur,hortenziju i rudbekije - njih moram posaditi na vrt. Počupala sam crnooku suzanu i slak, i još mi ostaje za posaditi 9 ruža. To budem sutra ako ne bude padala kiša. Idući tjedan sam na godišnjem pa mi budu stigle za posaditi:
 
10 stalnorađajučih malina-crvenih
 15 --II-- malina ŽUTIH
   5 japanskih malina
 
lukovica imam za saditi ko u priči- samo da si ostavim podsjetnik
 
toliko za sad,slikice možda sutra,ovisi o vremenu



Odgovori:
Objavio: Triša
Datum objave: 05 Studeni 2008 u 21:11
Eto hana sada ćemo svako malo zavirivati i u tvoj dnevnik da vidimo što radiš i što sadiš, a naročito da pregledamo slike tvog vrta.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: hana
Datum objave: 05 Studeni 2008 u 21:25
draga moja bojim se da od vrta nema puno za vidjeti- tek sam dobila dozvolu da mogu raditi, ali bude stanje prije - i poslije da vidim razliku


Objavio: gioiaa
Datum objave: 05 Studeni 2008 u 22:23
to i jeste car,kad stvaras nesto novo


Objavio: kontesaa
Datum objave: 05 Studeni 2008 u 23:16
mi čekamo Smile nemoj nas dugo pustiti da čekamo,volimo gledati slikice Wink

-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: SilveK
Datum objave: 06 Studeni 2008 u 17:44
Imaš dosta posla još ove godine...buš se ti naradila, ali zato bude na proljeće sigurno već sve u cvatuSmile


Objavio: hana
Datum objave: 06 Studeni 2008 u 17:56
baš sam te Silvek mislila pitati što još mogu napraviti u povrtnjaku? Mislila sam posaditi grašak (ideju mi je dala Xenia64),posijati mrkvu i peršun i to je to. Luk ne budem sadila jer je premalo mjesta a i ne izraste neki jer je zemlja puna šodra. I naravno,nagovoriti MM da pofreza dio gdje je travnjak da mogu proširiti vrt,a ostale grede budu samo "dohranjivane" bez dubokog kopanja- mogu misliti kak bude mama reagiralasmile156


Objavio: hana
Datum objave: 06 Studeni 2008 u 18:23
inače danas sam posadila još preostalih 9 ruža, posijala roscou krem i ljubičastu i posadila jednu vrstu narcisa i dvije vrste alijuma. Kad sam htjela poslikati vrt da mogu nekaj planirati - počela je kiša


Objavio: monna-1
Datum objave: 06 Studeni 2008 u 20:04
Stvarno puno posla, ali slatkog!


Objavio: hana
Datum objave: 06 Studeni 2008 u 20:32
da,baš planiram povrtnjak-ali tak sam sretna! Netko bi to doživio kao teret ali ja jedva čekam proljeće


Objavio: mali gogo
Datum objave: 07 Studeni 2008 u 09:26
Znači, Hana se upecala na vrtlarstvoThumbs%20Up
 
Ovisnost o vrtlarstvu je jedina ovisnost za koju mi je drago da ima sve više ovisnika!
 
Dobrodošla u klub!Tongue


-------------
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.


Objavio: hana
Datum objave: 07 Studeni 2008 u 15:20
hvala,hvala..... bi ja došla i prije ali od roditelja nema šanse,sad su shvatili da više ne mogu raditi pa mogu ja doći na svoje


Objavio: Anaida
Datum objave: 07 Studeni 2008 u 15:56
Draga Hana - i ja sam na godišnjem idući tjedan, nadam se lijepom vremenu i onda budem vrtlarica kao i ti  Wacko

-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: hana
Datum objave: 07 Studeni 2008 u 16:01
odlično,samo kaj je prognoza kiša-nadam se da se varaju


Objavio: SilveK
Datum objave: 07 Studeni 2008 u 17:22
Peršin bez problema klija po hladnoći, mrkva malo teže, i po mom iskustvu nije baš tak fina kak posijana na proljeće, ali ne mora nužno biti tak. Za grašak neznam, ja sam ga sijala prošle godine tak kasno, ali ako počne smrzavati ništa od njega. Možeš posijati bob, sad ili bolje u 2. mjesecu (tad se i sije), i nešto one salate 4 godišnja doba, smeđkaste, ako vrijeme posluži možda i nešto ona naraste. Ja sam posadila još luk i posijala poriluk i češnjak, a blitva, salata i mrkva su se same posijaleLOL


Objavio: hana
Datum objave: 07 Studeni 2008 u 18:06
ok,hvala. Da posijem tvoje zvončiće? Ili da čekam proljeće?


Objavio: hana
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 21:27
eto,nakon godišnjeg-rezime:
 
Posađeno 30 komada malina-na samo Martinje, dovršen ružin prolaz: od početka do kraja vrta budu tri pergole sa penjačicama a između njih grmolike
 
sa ulaza u vrt su: golden down i balet-penjačice
 
 pa je onda          pastela i Leonardo daVinci
 
                            eden rose i grande mogul-penjačice
 
oko pumpe:Elina,Paul Neyron, Baron Girod i Tuscany Superb                           
 
                            parade i Coral Down-penjačice
                           
                         Abraham Darby i  Paul Neyron (predivna,miriše na ruže i limun)
 
                         Sissy i  Ilse Cron Superior
 
 
 
 
znam da zvuči zbrčkano ali da znam di mi je koja,kad budem stigla stavim slike da budem imala predodžbu kak bi to trebalo izgledati.
 
Namjeravam dragog nagovoriti da srušimo jedan orah,jer su dva na malom vrtu previše,ali da ga otpilimo  na oko 80cm tak da taj dio stabla posluži kao postolje za stol.Gore još samo napraviti ploču i stol je gotov. A ispod drugog oraha staviti drvenu klupu a sa svake strane klupe po hortenziju. Dalje čekam inspiracijuSmile 


Objavio: hana
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 21:30
što se povrtnjaka tiče,razmišljam o uzdignutim gredicama jer je tlo već na oko 20 cm jako šljunčano.Imamo puno dasaka od paleta pa bi to moglo poslužiti za okvire a unutra dovesti zemlje i komposta


Objavio: hana
Datum objave: 21 Studeni 2008 u 16:37
u utorak su posađene Moonine divlje šljive - hvala još jednom Moona-1! Konačno su i sve lončanice pospremljene još jedino moram zaštititi ruže stablašice od mraza i to bi bilo to za ovu godinu.


Objavio: hana
Datum objave: 21 Studeni 2008 u 16:43
danas mi je konačno stiglo sjeme asperule orientalis a ostatak još čekam,nadam se da nije zapelo negdje na granici
 


Objavio: korijenko
Datum objave: 21 Studeni 2008 u 20:31
Hana, mi smo isto otpilili stari orah i od dna stare bačve smo napravili ploču, pofarbali učvrstili sa velikim vijkom u sredini i sad je super. Do stolića mi je ljuljačka. Anaida ga je nazvala stolić-gljivić. Pogledaj na mojoj haciendi.
Vrijedna si, vrijedna, nema šta stalno si u akciji Clap


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: Triša
Datum objave: 21 Studeni 2008 u 21:51
Hana mi smo napravili u vikendici slično. Noga za stol od odrezane trešnje, stolna ploča od izrezanog stabla nekog iz šume, a stolice od bora i evo kako izgleda.
 


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: gioiaa
Datum objave: 22 Studeni 2008 u 13:34
Hana asperule orientalis je predivan,odakle si ga narucilai koliko visoko raste?


Objavio: hana
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 17:48
hvala Korijenko i Triša i ja imam takvu neku ideju,samo još da MM nagovorim... a kak preko vikenda nisam imala pristup netu (opet mi je crknul komp,moram konačno kupiti drugismile228)
 
 
onda sam se zabavljala sa još malo lukovica pa evo što je još posađeno (druga tura)
 
 
 
 


Objavio: hana
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 17:53
Gio asperula je sa b-and-t-world-seeds, naraste oko 50cm


Objavio: Lantana
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 17:53
Stol i stolice su super za Ambijentu.

-------------
život je more


Objavio: hana
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 18:51
je,super izgledaju!
 
a ovo je posijano-i ostavljeno na negrijanoj verandi, pa kak im bude.Druge polovice paketića čekaju proljeće za svaki slučaj
 
    digitalis
 
  delphinium zalil
 
  ramonda natalii


Objavio: gioiaa
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 19:59
hana izbor ti je predivan,sledece godine ima da se sareni.
A ovo na zadnjoj slici je predivno,cvet lici na af.ljubicicu


Objavio: hana
Datum objave: 24 Studeni 2008 u 21:43
ima svega, ali par boja i nijanse tak da se nadam da neće biti prešareno jer to ne volim kao i crveno cvijeće- svatko voli drukčije,ja više volim smirene boje


Objavio: hana
Datum objave: 28 Studeni 2008 u 19:04
danas mi je bio jako lijepi početak dana Big%20smile stigla je pošiljka od Lantane i to doslovce Pošiljka - hvala Lantana još jednom! Ima svakakvih prekrasnih biljaka,puno dodanih koje nisam ni tražila i sad sutra imam akciju sađenja i smještanja jer nisam to stigla prije posla, dakle slatke brige


Objavio: Triša
Datum objave: 28 Studeni 2008 u 19:09
Hana stvarno si vrijedna, već si nešto posijala, i mene svrbe prsti najrađe bih i ja, ali kamo ću to sve staviti - zbilja imam premalo mjesta, ali ću sa zadovoljstvom pratiti tvoje biljkice.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: hana
Datum objave: 28 Studeni 2008 u 21:41
upravo mi je prijatelj javio da je nabavio sjeme Aloe ferox!!!!!!!! Sad samo da dođe za Božić i donese,jedva čekam


Objavio: kontesaa
Datum objave: 30 Studeni 2008 u 23:14
triša,dijelimo problem.. Confused
hana kod tebe će stvarno svega biti Thumbs%20Up


-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: hana
Datum objave: 02 Prosinac 2008 u 18:08
danas mi je stiglo sjeme od Silvek- hvala puno! Iduće godine nema krize ni gladi da samo to posijem i posadimSmile. Po čitavom gradu sam tražila supstrat za sijanje po preporuci Bake Bee ali ni pod razno. Još me prodavačica blijedo gledala,tobože pa tko sad nešto sije? Kak sam bila ljuta......... sad možda uspijem naručiti preko naše cvječarne a ako ne onda ne znam. Uglavnom katastrofa,hoće trgovci zaraditi a nemaju osnovno za prodaju AngryCensoredCensored


Objavio: Horti
Datum objave: 03 Veljača 2009 u 10:26
Daj Hana, javiiii se!
Jel niklo išta od kasnojesenske sjetve? Siješ li štogod sada? Jesi još kakvog sjemena pribavila?
Tak sam znatiželjna, sad me Embarrassed.


Objavio: Tija
Datum objave: 03 Veljača 2009 u 11:07
gdje se da nabaviti ovaj Allium gore?

-------------


Objavio: hana
Datum objave: 03 Veljača 2009 u 19:57
Tija taj alium je kupljen u Vž u cvječarni,nije rijedak bude ga često.Samo ga znaju zametnuti među lukovice pa ako baš ne gledaš moreš ga propustiti


Objavio: Triša
Datum objave: 03 Veljača 2009 u 20:07
Hana što se sije ili sadi ovih dana - ups, vidim da te je to već i Horti pitala.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: hana
Datum objave: 03 Veljača 2009 u 20:38
Triša ništa posebno,još mi je rano i čekam malo jače sunce. Ovak se biljčice izduže i budu mi boležljive kasnije pa radije čekam. Sad samo radim popis koje hoću nabaviti - od bake Bee,Biserke i Felixa. Oni imaju fenomenalne biljke pa se teško odlučiti


Objavio: Tija
Datum objave: 03 Veljača 2009 u 22:12
Hana Ti si iz Vža?

-------------


Objavio: hana
Datum objave: 04 Veljača 2009 u 15:41
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Hana Ti si iz Vža?
 
da, točnije iz Trnovca kraj Varaždina


Objavio: Tija
Datum objave: 04 Veljača 2009 u 16:25
Biti će mi drago upoznati te

-------------


Objavio: hana
Datum objave: 04 Veljača 2009 u 20:44
također


Objavio: hana
Datum objave: 05 Veljača 2009 u 19:15
eto da ne ispadne kak samo pričam a ništa ne radim, ovo su slike bilja što sam posijala i lukovice koje sam posadila
 
 
počele su nicati lewisije cotiledon
ljubice posijane na hlađenje još pred mjesec dana
 
 
http://s297.photobucket.com/albums/mm219/cvijet-info1/ -  
digitalis Ane Radetzki isto posijan
 
 
pakujci
 
 
symphiandra
 
 
encian
 
 
aristea nikla
 
 
 
 
 
 
 
shizantus
 
posijan i posađen
 
 
 
 
 
a ovo slijedi za vikend
 
azorina vidalii
 
  campanula incurva
 
  penstemon
 
  amsonia
 
 


Objavio: Triša
Datum objave: 05 Veljača 2009 u 20:18
Hana ludilo od sijanja, gdje to sve držiš, meni je to problem, treba svjetla, treba topline, treba prostora, ajoj kod mene svega fali, ali znam gdje će se ponešto naći ako moje ne uspije.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: hana
Datum objave: 05 Veljača 2009 u 20:25
držim na prozorima,kod sebe i mame a MM mi je složio još jedan red polica na prozore u našoj kući


Objavio: Triša
Datum objave: 05 Veljača 2009 u 20:31
To sam i ja mislila jedna viseća polica pred staklom od prozora, ali mm je već lud od mene, pa sam se morala zadovoljiti s onom malom od laminata i špage.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: hana
Datum objave: 06 Veljača 2009 u 15:43
evo danas nisam mogla odoliti i kupila još dvije vrste ljiljana,jednu daliju,hostu,phloks paniculata i još vreču zemlje za sijanje


Objavio: SilveK
Datum objave: 06 Veljača 2009 u 18:58
smile57 stvarno puno posla! Ja se najavljujem u berbu sjemenkiBig%20smile


Objavio: hana
Datum objave: 06 Veljača 2009 u 19:20
ha,ha draga moja treba to prvo proklijati a ako procvate nema problema.Sad me jedino muči da sam baš mogla uzeti još po jednu ili dvije dalije i hoste, svašta-već sam luda,mm se me bude odrekel


Objavio: gioiaa
Datum objave: 07 Veljača 2009 u 10:06
divan izbor hana


Objavio: hana
Datum objave: 12 Veljača 2009 u 10:46
hvala Gio a evo i slikica tog kupljenog















Objavio: hana
Datum objave: 12 Veljača 2009 u 10:51

na posljednjoj slici je "mali paket" od drage prijateljice kao i heleborusi,encian,primula, lobelia i lonicera od Bake Bee. Ostatak paketa se sastojao od heucera,heucerela,tiarela,heleborusa nigera,liriopa,ophiopogona,varijegirane liriope,armerie i još svačeg. Hvala draga V.


Objavio: minimode
Datum objave: 12 Veljača 2009 u 10:53
vaaaaaaaaaaaaaaaauTongue no comment!Thumbs%20Up


Objavio: hana
Datum objave: 12 Veljača 2009 u 10:55
hvala Mini! 


Objavio: Tija
Datum objave: 12 Veljača 2009 u 11:43
Jezus i Marija, Hana ti to imaš rasadnik ili je sve za osobnu uporabu? I kad imaš "dane otvorenih vrata"? ja bih došla.

-------------


Objavio: gioiaa
Datum objave: 12 Veljača 2009 u 11:47
taj or.ljiljan bit ce prekrasan,neobicna boja


Objavio: hana
Datum objave: 12 Veljača 2009 u 12:20
joj Tija jesi me nasmijala! Nemam rasadnik ali planiramo jednu oranicu od 5000m2 pretvoriti u "grunt" sa vrtom,vočnjakom i naravno hrpom cvijeća pa je ovo priprema.Ako nam uspije ove godine a ako ne onda iduće,samo da su biljke u "stanju pripravnosti"


Gio baš je neobična boja ljiljana,ni ljubičasta ni plava,budemo vidjeli kad procvate- možda bude i crven


Objavio: Tija
Datum objave: 12 Veljača 2009 u 13:42
Hana draga tih 5000 m2 je mojih 62,50 vrteka, što se tu da napraviti svašta. Uživati češ u formiranju.

-------------


Objavio: Horti
Datum objave: 12 Veljača 2009 u 19:44
Vidim ja kak je krenula sjetva i nabava bit će brzo gužva u tom tvom budućem vrtu, koliko god on bio prostran.
I jesam li to dobro vidjela i nešto crveno LOL.


Objavio: Triša
Datum objave: 12 Veljača 2009 u 20:28
Hana, hana, dali nešto ostane iza tebe, kad ti kreneš kupovati cvijeće?smile96

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Tija
Datum objave: 12 Veljača 2009 u 22:28
na što crveno misliš?

-------------


Objavio: hana
Datum objave: 13 Veljača 2009 u 07:25
Horti,Horti... nije draga crveno ako misliš na daliju-ljubičasta je, samo je slika tak ispala. Znaš da od crvenog imam samo ružu Hug

Triša ostane još ia za vas ostale bez brige.Samo novčanike na sunce i u šoping


Objavio: Tija
Datum objave: 13 Veljača 2009 u 09:24
Mene samo zanima u kojim ti to dućanima tu u Varaždinu kupuješ?

-------------


Objavio: hana
Datum objave: 13 Veljača 2009 u 09:45
ovo zadnje u Baumaxu,pa onda cvječarnica Diva itd.....


Objavio: hana
Datum objave: 13 Veljača 2009 u 10:33
malo friških biljkica koje se polako bude

heucere









i dva heleborusa








Objavio: hana
Datum objave: 13 Veljača 2009 u 10:42
to su samo neke heucere koje sam dobila neki dan od drage prijateljice kao i H.niger a ovaj drugi je od Bake Bee


Objavio: Tija
Datum objave: 13 Veljača 2009 u 11:56
e draga ja sam već sad lagano ljubomornaWink

-------------


Objavio: hana
Datum objave: 13 Veljača 2009 u 12:06
zašto Tija? Pa ima Bea još toliko toga za prodati da ne možeš vjerovati.I to biljke koje nema ni Decora ni rasadnici u bližoj i daljnjoj okolici


Objavio: Tija
Datum objave: 13 Veljača 2009 u 12:09
pa znam i nemaš pojma koliko jedva čekam da ju posjetim u trećem mjesecu, a onda će biti slikica mojih.

-------------


Objavio: hana
Datum objave: 13 Veljača 2009 u 12:22
eto vidiš,a i ožujak je blizu


Objavio: Triša
Datum objave: 13 Veljača 2009 u 18:15
Hana super je i ja se nadam da si kod bake bee ostavila nešto i za nas ostale.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 08:27
Hana vrednice, pa ti zbilja ubrzala proljetne radove i sadiš na veliko. Prijateljica ti je stvarno biljkoznalac i veliko srce, protiv takvog izbora da bi riječ rekla. Ne bih se bunila, naročito ne protiv Heucherella, Tiarella i Ophiopogona, ni crnog, ni variegiranog. poz..

P.s. Ovog variegiranog nemoj još saditi van, nego u teglicu i drži dok prođe opasnost od mraza, što mu može oštetiti lišće, a teško se oporavlja.


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 09:29
Oprosti Hana, prekršila sam prvo pravilo vrtlarskog bontona; 'ne savjetuj i ne kritiziraj ako te nitko ništa ne pita. Ovo drugo činiti, neću doći u iskušenje, ali evo brzopleto, počinila sam prvo. Ophiopogon je toliko vrijedan i polagano raste, (neki ga čak svrstavaju u sobnu biljku), da sam te samo htjela upozoriti da je osjetljiv na mraz. poz..


Objavio: hoya
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 17:03
Baka.Bea baš mi je drago da ti je omaklo. Uopće mi se ne čini da si savjetovala. I sama si rekla da si htjela upozoriti ... Što se mene tiče upozoravaj i dalje - ja od tebe puno učim, a upravo sam zato na ovim stranicama: Da upijam znanje!

-------------
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 14 Veljača 2009 u 17:36
Hvala Hoya.


Objavio: hana
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 08:29
hvala Bea, nije me bilo pa nisam ni vidla post. Ja sam ih posadila van ali nije problem ako ih moram izvaditi i posaditi u tegle. To je onaj crni i varijegirani jel da?

A da je frendica pravo srce-jeste. Ne samo zabog biljaka,vi najbolje znate zašto


Objavio: gioiaa
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 09:26
prolece stiglo,a kod mene sve pod snegom


Objavio: hana
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 10:44
pa nije valjda! I ja se bojim da ne padne opet ili još gore u ožujku.Već jedva čekam proljeće


Objavio: Štefica
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 12:37
sve su nove biljkice predivne i samo tako dalje nastavi


Objavio: hana
Datum objave: 16 Veljača 2009 u 15:26
hvala Štefice, idem danas do tebe,i tvoje je krasno


Objavio: hana
Datum objave: 17 Veljača 2009 u 19:27
danas sam opet bila vrijedna i posijala sam još ovo
 
 
alisum već niče vani
 
  dierama
 
   bijela dijerama
 
  selago serata
 
  jagodice
 
  vodenika
 
  i još jedna vodenika
 
  još malo scabiose
 
  camp. incurva
 
  lavanda
 
još jedna vrsta
 
  ružičasta lavanda
 
  chaenorrihnum
 
 
možda sam još nešto ali se ne mogu momentalno sjetiti. Ak jesam izvještaj slijedi
 


Objavio: Lantana
Datum objave: 17 Veljača 2009 u 19:38
Ovo Hana izgleda predivno, plava je i moja miljenica, nisam znala da postoji ova roza lavanda.

-------------
život je more


Objavio: Triša
Datum objave: 17 Veljača 2009 u 19:40
Roza lavanda, pa što je to - čudo, kao i sve ostalo - kad to procvjeta hana ne mičem se iz tvog cvjetnjaka.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: hana
Datum objave: 17 Veljača 2009 u 19:40
postoji,postoji.... sad još da i nikne,nitko sretniji


Objavio: hana
Datum objave: 17 Veljača 2009 u 19:48
znala sam da ima još nekaj
 
  slamnati cvijet
 
  heliotrop
 
  još jedna vrsta heliotropiuma-obje su navodno mirisne
 
  astrantia
 
  astrantia major
 
  astrantia roza


Objavio: OTOK
Datum objave: 17 Veljača 2009 u 19:59
Hana, ovo je predivno


Objavio: hana
Datum objave: 17 Veljača 2009 u 20:00
hvala ti Otok, drži palce da uspije Smile


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 08:00
Držim i ja palce da uspije. Bravo Hana za izbor. stvarno prekrasne biljke s nekima imam jako dobro iskustvo.poz..


Objavio: hana
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 08:18
hvala Baka Bea Wink


Objavio: Tija
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 08:40
Draga ovo ja zovem IZBOR, sve neobično za naše "vrteke" a prekrasno i raznovrsno i jedva čekam vidjeti. Samo pišem popis kud sve idem.

-------------


Objavio: hana
Datum objave: 18 Veljača 2009 u 19:04
samo ti piši a skupa budemo išle do Bee


Objavio: hana
Datum objave: 20 Veljača 2009 u 15:53
znam da zvuči nevjerojatno ali je istinito, u ponedjeljak sam posijala lavandu Elegance sky i danas su već tri niknule. To je vrsta lavande koja cvate prve godine,evo kak izgleda a sliku mojih nikulih stavim sutra
 


Objavio: hana
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 12:02
 Seni izgleda da je uspjelo!!!!!!!!!!







na ovoj zadnjoj slici se vidi početak cvjetova i ako se ne varam to bi trebala ukloniti da ne iscrpljuje biljke.Seni da to potrgam ili da još ne diram?






Objavio: hana
Datum objave: 25 Veljača 2009 u 12:04
 primio se i jedan ceanothus a tri su na žalost uvenula


Objavio: hana
Datum objave: 27 Veljača 2009 u 17:12
današnji ulov









Objavio: Tija
Datum objave: 27 Veljača 2009 u 18:26
Ulov je super, zanima me kad ćeš saditi Dalie. Ja sam nešto dobila pa me zanima.

-------------


Objavio: seni
Datum objave: 28 Veljača 2009 u 14:18
Hana, ovi tvoji jasmini dobro izgledaju. Baš mi je drago. Ja sam čula da se teško zakorijene pa nisam ni probala.


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 28 Veljača 2009 u 16:46
Hana, niče li što od ovih prekrasnih biljaka?


Objavio: hana
Datum objave: 01 Ožujak 2009 u 07:50
pozdrav prije svega! Tija dalije ću saditi krajem ožujka,mislim da je još ipak prerano. A za BB niće svašta pa me zato ni nema na forumu jer imam brdo posla,vi najbolje znate kako je to. Osim toga smo jučer srušili jedan orah (KONAČNO) pa sam sva slomljena.Preudarnički smo krenuli ali glavno da jesmo



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk