Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Pomozimo im ponovo!!!!

Web: Cvijet.info
Kategorija: Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!!
Ime foruma: Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
Opis foruma: Dogovori i razgovori o humanitarnoj akciji za sadnju cvijeća u jesen
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1967
Datum ispisa: 17 Srpanj 2024 u 10:21
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Pomozimo im ponovo!!!!
Objavio: administrator
Tema: Pomozimo im ponovo!!!!
Datum objave: 24 Srpanj 2008 u 18:31



Jesen sve brže stize pa je pravo vrijeme da pocenmo razmisljati o novoj akciji prikupljnja cvijeća za djecu u sos djecijem selu!!!! - ( Naravno ako ste za ?!?!) -

Krece polako i vrijeme sadnje macuhica pa svi oni koje sade cvijeće za sebe neka posade koji komad vise da poklone djeci!!! Naravno uz macuhice dobro dosle su sve jesenske cvijetne ljepotice!!!!!



-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<



Odgovori:
Objavio: Šeflera
Datum objave: 24 Srpanj 2008 u 21:28
Svakako bumo nekak sudjelovali! Nebum obećala dolazak, ali nekaj prigodno od cveteka bu bilo!


Objavio: administrator
Datum objave: 24 Srpanj 2008 u 21:38
nemojmo odmah tako pesimisticno!!!!  jer ce bitismile155

-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: Šeflera
Datum objave: 24 Srpanj 2008 u 21:56
Mene tebe strah . Ja se tebe plašim!
smile58

Tongue


Objavio: andrea01
Datum objave: 24 Srpanj 2008 u 22:03
smile96 Pazi Šefi kad admin i Tea počnu pokazivati svoje mišiće!!! smile156


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 25 Srpanj 2008 u 12:48
Ma nemoj, kao da ne znamo da ćeš opet izmisliti ti i tvoj Mihica nekaj za čime će klinci ludovati. Kad se samo sjetim trčanja sa leptirićima - zatreperim sva.
Ljudi, ma nije bitno tko će sve moći putovati, bitno je da na bilo koji način razveselimo klince. Vjerujem da su mnogi poslušali našu Shasha(vicu) i stavljali u kasicu prasicu po koju kunicu i da ćemo na opće zadovoljstvo odraditi i ovu akciju. Pusa svima!


Objavio: TILjO
Datum objave: 25 Srpanj 2008 u 14:54
E, pa ljudovi moji...
Cure moje...
Ovo je moj 500ti post i drago mi je da ga postam u ovoj temi.


Moram reći da se slažem sa Franjicom!

-------------


Objavio: shasha
Datum objave: 25 Srpanj 2008 u 18:37
smile101(to sam ljutkasta malo jer me tu nekaj zeza.)
Narafski da sam ja za.
e sad,ja opet imam nekaj za reći(osim bravo mi.....bla bla).Mislim da je najbolje rješenje da se cvijeće kupi kod Admina.Ok,sad se bu on malo bunil al ga bumo ignorirali.
Znamo kako je zadnji puta bilo.Da nebi opet on doniral svo cvijeće,najjednostavnije je da se tamo kupi.Kad bi radili u Lekeniku,mislim da bi bilo isto tako najjednostavnije svo cvijeće uzeti u jednom rasadniku koju je blizu sela.
Tako nitko,osim Admina(a on to volismile191)nema brige,mi samo lijepo uplatimo pristojnu svoticu na račun(koji je konstantno ispisan, i otvoren,na forumu)i možemo sami sebe hvalitismile141
Aj,aj,nije ovo niš zlobnog bilo,šala malasmile79


Objavio: Branka
Datum objave: 25 Srpanj 2008 u 20:31
pa moram reči da se i ja s tim slažem 


Objavio: TILjO
Datum objave: 25 Srpanj 2008 u 21:25


I sa tobom se Shasha slažem, ovo je ovako ipak najjednostavnije!

-------------


Objavio: andrea01
Datum objave: 26 Srpanj 2008 u 00:24
I ja sam za s Shasinim prijedlogom! Ali ipak mislim da se i admin izjasni!
Njega poznamo kao dobrotvora ovog portala, ovog foruma i .... puno toga!
Zato želim da čujemo i njegovu riječ!

P.S. Mislim da što se tiče maćuhica ne bi trebao reagirati kontra mišljenja nas forumaša! Već si puno toga doprinio, i shvati ovo kao zahvalu našu prema tebi!!!


Objavio: TeaK
Datum objave: 27 Srpanj 2008 u 21:53
Ajmo narode!!!!!!!!


Jako dobra tema za moj povratak s mora.
 JUUUUUPIIIIII (da vičem i to iz petnih žila, ali od sreće) idemo ponovno raditi nešto dobro i lijepo.


-------------


Objavio: TeaK
Datum objave: 08 Kolovoz 2008 u 10:33
stavljam link jedne stare teme, ali mislim da je sad opet potrebno, tu se nalazi broj računa za sve one koji ne mogu doći , a žele pomoći.

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1463&PN=1 - http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1463&PN=1


-------------


Objavio: rijeka53
Datum objave: 08 Kolovoz 2008 u 16:43
Zagrebačka banka, broj žiro-računa 3114294293,
Na uplatnici napisati u svrhu: Cvijet za Ladimirevce
 
....more i ovako da ne bude zabune, a morda bi bilo  dobro da  ki uplati to i napise pa cemo se malo  pozuriti si, va toj lijepoj i plemenitoj akciji.


-------------
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma


Objavio: Triša
Datum objave: 09 Kolovoz 2008 u 08:48
Po meni treba staviti račun zgb banke, pa onda to izgleda ovako:
 
2360000-3114294293
Poziv na broj je isti 3114294293
 
Primatelja je
SOS dječje selo Ladimirevci, a opis plaćanja: cvijet za Ladimirevce
 
I da podržavam Shashu u potpunosti, možemo novce uplatiti Adminu, ja osobno s punim povjerenjem i neka on da sve što misli.
 


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: TeaK
Datum objave: 09 Kolovoz 2008 u 20:58
da ne bi bilo zabune, podizanjem žiroračuna sam samo htjela reći da je to taj račun i da je aktivan , a što se tiče cvijeća ja sam također za to da se cvijeće nabavi kod Admina.

-------------


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 13 Kolovoz 2008 u 13:26
Admin ipak nema previše prava glasa u našoj odluci da biramo cvjećara koji će nam isporučiti cvijeće za SOS selo. Jasno da idemo tamo gdje nam je najpovoljnije, najkvalitetnije, dostava kad nama odgovara i gdje nam odgovara...
Oprosti Admine ali to je tako.
Nitko ali baš nitko nema niti pola primisli da bi se ti time okoristio a ima nas živih i vrlo glasnih svjedoka da je cvijeće koje smo zadnji puta nosili bilo prekrasno, zdravo i svježe. Ovako glasna kakva jesam moram ponovno reči da je smiješna bila svota koju smo mi donirali u odnosu na obilje cvijeća koje je ostalo u SOS selu.
Daklem, mislim da smo temu o tome gdje ćemo kupiti cvijeće za SOS selo Ladimirevci ZAVRŠILI (da vidim ima li netko rječitiji od mene nakon što su se šefice (Shasha, Andrea, TeaK već ionako izjasnile...)


Objavio: bergenia
Datum objave: 19 Kolovoz 2008 u 09:49
Potpisujem sve rečeno!
Budem sudjelovala sa prilogom i slažem se da se cvijeće kupi kod admina!
Sve pohvale ovoj vrijednoj akciji!Thumbs%20Up


Objavio: iris
Datum objave: 28 Kolovoz 2008 u 14:32
evo jedan prijedlog na razmatranje Smile za one koji imaju nestašicu u novčaniku a žele pomoći
smislila sam ovo: stavila sam na aukcije neko sjeme i prodala ga....ovih dana očekujem uplatu od nekih 50 kuna i to ću uplatiti za ovu akciju
 
možda da tako nešto osmislimo i ovdje na forumu  


-------------


Objavio: iris
Datum objave: 02 Rujan 2008 u 12:39
uplatila
 
admine skupljaju li se kunice ? 


-------------


Objavio: shasha
Datum objave: 08 Rujan 2008 u 21:32
Evo još jedna ideja koju bumo u srijedu realizirali,ne nadam se nego sam sigurna.
Kako se u srijedu nalazimo na kavi i gotovo nikada se samo jedno piće ne popije,tako ćemo ovaj puta skupiti onoliko koliko je jedna runda i uplatiti(teško da bude račun ispod 70-80kn).Ajmo,svi na kavuuuuuusmile121zasmile161


Objavio: SilveK
Datum objave: 08 Rujan 2008 u 22:49
Ja sam danas nešto uplatila, neznam dal bum u mogućnosti fizički se pridružiti... 


Objavio: andrea01
Datum objave: 08 Rujan 2008 u 22:51
Bitno je sudjelovati na bilo koji način!!! Wink
Već odavno uplatila, sad se spremam još, a nadam se da bum uspjela i otići do tamo!


Objavio: miha-m
Datum objave: 11 Rujan 2008 u 11:06
Na jučerašnjoj kavici u Zagrebu su se zavrtile dvije runde. Jedna za nas, a druga za Ladimirovce. smile78

-------------
...štihača je zakon...


Objavio: shasha
Datum objave: 14 Rujan 2008 u 10:42
Evo i mene koja sam uzela lovu. Danas sam se namučila no nekak sam uplatila,još samo da sam na dobar račun i sve superLOL
Da nebi bilo da sam to zapila dok sam bus čekala,ovak stvari stoje.
Tamo smo sakupili 250kn.Franjica je dala onih 30kn kaj su sakupili na kavi prije i Proljeće je pobjegla ranije no dala je 20kn prije.Znači 300kn(ja sam dodala 3kn jer je bilo 297smile156)


Objavio: iris
Datum objave: 14 Rujan 2008 u 11:24
skuplja se...bit će nešto Smile
 
a za kad se planira akcija ?


-------------


Objavio: shasha
Datum objave: 14 Rujan 2008 u 11:32
Čekamo da se naš "tata-mata"očita.Sad negdje bi trebala biti,ako imamo novaca dosta,a vjerojatno imaBig%20smile


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 15 Rujan 2008 u 09:19
Baš me zanima do koje smo svotice došli na računčeku, bilo bi poticajno svaki tjedan vidjeti koliko je ušlo u škrablicu. Ljudi, pa zdravo je smanjiti broj kavica a DOBRO JE ČINITI DOBRO!


Objavio: Šeflera
Datum objave: 15 Rujan 2008 u 10:28
Evo , ljeto je prošlo. Više nebumo pili tak puno sokova pa je vrijeme da unovčimo skupljenu pet ambalažu!
Danas popodne idemo prodati flaše pa bumo "zaradu" prosljedili na računčeka!
Uplatnica je spremna, samo moramo prebrojati kolko smo popili!




Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 15 Rujan 2008 u 20:23
Ovaj tren uplatila "ulaznu pristojbu za cveteke, sjemenkice, lukovice i slično" koje su ovih dana ušle u moj domek. Baš se osjećam dobro (poneki puta kad se zaigram sa žicanjem ili onako,  pomalo razuzdanom kupovinom, osjećam se lakomislenom i bahatom).
Sad mi se čini da bih trebala ići u kupovinu mačuhica kako bih opet imala razlog za uplaćivanje "ulazne pristojbe"...


Objavio: miha-m
Datum objave: 16 Rujan 2008 u 20:58
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Ovaj tren uplatila "ulaznu pristojbu za cveteke, sjemenkice, lukovice i slično" koje su ovih dana ušle u moj domek. Baš se osjećam dobro (poneki puta kad se zaigram sa žicanjem ili onako,  pomalo razuzdanom kupovinom, osjećam se lakomislenom i bahatom).
Sad mi se čini da bih trebala ići u kupovinu mačuhica kako bih opet imala razlog za uplaćivanje "ulazne pristojbe"...


Ja tebe ništa nisam skužio. Kakva ulazna pristojba?smile48


-------------
...štihača je zakon...


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 18 Rujan 2008 u 20:26
Kako nisi skužio - kad užicam neki cvjetak, uštedila sam novčiće, pa onda, kako uvijek znamo koliko što košta, nije problem da  lijepo pola novčića ostavim u svom novčaniku a pola stavim na račun SOS sela, kad mi poklone djeca neki cvjetak, ja u znak svoje sreće (a sreća je veća kad se dijeli) stavim novčiće na račun SOS sela. Evo, to ja zovem "ulazninom za cvijeće u moj domek" i na taj način stvaram svoju hrpicu novčića za SOS selo. Tako sam smislila način da imam novčeke za uplate na račun, jer kad krenemo, zadnji će mi tjedan biti teško uplatiti odjednom neku konkretnu sumu. Ovako po malo sam sakupila 100,00 kunića i onda lijepo uplatila.
Sad sam neke upozorila da uspore sa cvjetekima no danas sam dobil puuuuuno čuvarkuća od naše drage Rene iz Slovenije i naravno da sam pripremila peneze (nemam tolara, pa će biti kunice) za uplatu na račun. Kapiraš? Vidiš, ne treba ići na velike svote, pa ni vi za svoje boce ne bute dobili 1000 kuna, no neka svatko uplati malo, imat ćemo čime razveseliti dječicu. a cilj nam je razveseliti ih i podijelitit s njima sreću. Znam, sigurna sam da ćemo opet bolje proći - samo kad se sjetim nekih osmjeha i nekih očiju!


Objavio: Šeflera
Datum objave: 24 Rujan 2008 u 15:14
Kakvo je stanje? Ima li novosti o radnim akcijama i opčenito stanju na računu!?
Jesen se došuljala, a mi se ušutili! Jel imamo dosta novčeka za mačuhice za sve kuće ili moramo još podebljati uplate!!!?



Objavio: rijeka53
Datum objave: 24 Rujan 2008 u 19:23
....nda, neznam da li je zgodno neki spisak, samo imena pa objaviti,  da znamo da je stiglo.....a mozda se jos ki pridruzi veseloj druzini kad vidi koliko nas ima Smile

-------------
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 24 Rujan 2008 u 20:00
Admineeeeeeeeeeeeeeeee, Admineeeeeeeeeee javi se, javi seeeeeeeeeeeeeeee


Objavio: malosrce
Datum objave: 24 Rujan 2008 u 20:48
Originalno poslano od člana rijeka53 rijeka53 napisao:

....nda, neznam da li je zgodno neki spisak, samo imena pa objaviti,  da znamo da je stiglo.....a mozda se jos ki pridruzi veseloj druzini kad vidi koliko nas ima Smile
 
eto, od Vas sam dobila puno cveteka, pa i od mene očekujte dio.LOL...
a i ova solucija sa objavom darovatelja, mi je super ideja....
možda se baš netko tada poželi naći na listi.....Wink


Objavio: Fifi
Datum objave: 24 Rujan 2008 u 20:49
 Admine javi mi se molim te,opet bi složila paket za dječicu,ako ti nije problem doći po to,dogovorimo se oko datuma.
 Ovaj put imam puno bilježnica za školu i crtanje,bojanki i bojica naravno.
 Skupit će se
  smile82


-------------


Objavio: administrator
Datum objave: 25 Rujan 2008 u 19:20
evo me javljam se... jucer sam bio u osijeku pa niam pisao....
 
 
mislio sam da bi iblo najbolje da napravimo prvi vikend u studenom. subota ili nedelja...  možda 8 ili 9 tada je vrijeme jos uvijek dobro i može se saditi, bilo bi najbolje sredinom desetog mjeseca ali ja tada zbog posla jednostavno ne mogu..
a prva nedjelja je odmah dan poslje sisveta tako da mislim da tada isto nije najbolji dan...
 
a sto se tice stanje na racunu provjerim ovih dana pa javim.... a moram vidjeti dali je ikako moguce vidjeti tko je uplatio pa stavimo na listu.. naravno ukoliko netko nema nista protiv....


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 25 Rujan 2008 u 19:24
Meni se sviđa ideja o javnosti uplata, treba samo paziti da kod svrhe uplate upišemo Forumsko ime i mislim da će se vidjeti.Tao neće biti nikakve sumnje a i bit ćemo "motiviraniji" na uplaćivanje. Meni datum također odgovara.


Objavio: Šeflera
Datum objave: 25 Rujan 2008 u 20:30
Onda idem u šoping idući tjedan tak da mogu poslati pošiljku kao prošli put! Jel može admine?!Opet bi poslala na tvoju adresu!? Nama datum ne odgovara- imam nekakav team building! Samo da ne moram niš dizati i graditi!smile196


Objavio: administrator
Datum objave: 25 Rujan 2008 u 21:05
Može Šeflerasmile57

-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: rijeka53
Datum objave: 26 Rujan 2008 u 08:14
.....meni se odgovaraTongue jedino za prit tamo po zimi malo upitno, ali.......

-------------
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma


Objavio: shasha
Datum objave: 26 Rujan 2008 u 09:57
Meni ne odgovara da piše moje ime i koliko sam uplatila.


Objavio: proljeće
Datum objave: 26 Rujan 2008 u 10:22
Može mi netko napisati otrpilike starost djece!!!
Da li ima i bebača ili je najmanji recimo 5 godina???
Mislim ovo je bio čisto primjer, ali mene interesira starost djece!!!
 


Objavio: administrator
Datum objave: 26 Rujan 2008 u 13:25
možda bolje da umjesto iznosa uplate stavimo samo imena onih koji su uplatili...  bez obzira bilo to jedna kuna ili 100 kn.
 
da ne bi bilo natjecanja ili kojekakvih gluposti, jer nije bitno tko koliko dan nego da svatko pomogne onoliko koliko moze....
 
 
ima svih uzdrasa djece od onih malih od par mjeseeci do 13-14g neznam tocno koliko je dobna granica...


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: rijeka53
Datum objave: 26 Rujan 2008 u 14:47
MISLIM DA NIJE NIKADA  I NIGDJE BILO GOVORA O IZNOSU, samo o imenima. Da se zna da je stigla uplata, a i da se ponekoga malo MRDNE jer nije jos nasao vremena to obaviti. Tko NECE na listu dovoljno je da kad uplati obavijesti admina na PM pa ce umjesto imena stajati samo redni broj, jednostavno ne Thumbs%20Up

-------------
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma


Objavio: administrator
Datum objave: 26 Rujan 2008 u 15:12
ne treba novce  uopce spominjati...  samo objaviti uplatu i isplatu da se zna koliko ima novaca i stanje na racunu!!!! a tko je koliko uplatio nije bitno....
 
ja sam mislio da bi bilo lijepo napisati ime tako da se mozemo zahvaliti clanovima koji cu pomogli...


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: Triša
Datum objave: 26 Rujan 2008 u 20:16
Mi bismo iz Rijekapreviše novaca potrošili za put pa bolje da dio uplatimo, ja uplatila danas - može se provjeriti, a iznos - pa svatko će uplaltiti koliko može, važna je dobra volja, a ne iznos, ali svjedno bi me zanimalo koliko smo ukupno novca uspjeli sakupiti.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: shasha
Datum objave: 27 Rujan 2008 u 18:52
Upravo to sam i ja mislila,Admine.Napisati imena onih koji su uplatili i na kraju ukupan iznos,koliko je na računu.Ako netko hoće da uz njegovo ime bude i svota,ok ,to napisati.Ja samo neću da uz moj nick bude neka cifra.


Objavio: rijeka53
Datum objave: 27 Rujan 2008 u 19:41
........ mslim da NITKO to ovdje nezeli,  samo provjeru uplate,  jer malo banke zeznu ponekad,  malo sam ja blentava pa pogrijesim,  malo drugi pozabe uplatiti,  to treba biti samo jedan poticaj nis viseThumbs%20Up

-------------
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma


Objavio: administrator
Datum objave: 28 Rujan 2008 u 08:49
onda smo se dogovorili.... Thumbs%20Up
 
glavna cifra i imena tj. nickovi sa foruma... naravno onoga tko je to napisao :o)
 
odem provjeriti daz znamo koliki je i tocan iznos do sada uplacen...
 
znam sigurno da je preko nekih 600kn (toliko mora biti minimalno)


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 28 Rujan 2008 u 09:40
Uplaćujem 50,00 kuna sa jučerašnje Zagrebačke kavice (ma dobro, malo sam dodala da cifra bude okrugla a i da platim ulaz za biljkice kaj sam dobila).
Što mislite o tome d pored nika bude i broj uplata (jasno, ne trebaju svote).
Napisala sam točnu sumu uplate radi kavopija (zato jer to nije samo moj novac, potuno razumijem Shashu, ne treba pisati svota kraj svakog imena kad uplaćujemo u svoje ime, to je moje i dajem koliko najviše mogu)


Objavio: Šeflera
Datum objave: 28 Rujan 2008 u 11:08
Ak je manje od somića moramo podebljati malo iznos! Pa tolko nas ima a da se nije skupilo preko soma! Cry
Cry
Nek se dječica vesele i nek im se smješak na licu pojavi kad vide da netko misli na njih!




Objavio: rijeka53
Datum objave: 28 Rujan 2008 u 12:12
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Ak je manje od somića moramo podebljati malo iznos! Pa tolko nas ima a da se nije skupilo preko soma! Cry
Cry
Nek se dječica vesele i nek im se smješak na licu pojavi kad vide da netko misli na njih!


 
 
 
....potpisujemBig%20smile


-------------
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk