Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Pordenone sajam cvijeća-slike

Web: Cvijet.info
Kategorija: Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću
Ime foruma: Sajmovi i izložbe
Opis foruma: Informiranje o događajima vezano za biljke i cvijeće
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=1134
Datum ispisa: 31 Srpanj 2024 u 15:05
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Pordenone sajam cvijeća-slike
Objavio: bubica 78
Tema: Pordenone sajam cvijeća-slike
Datum objave: 01 Ožujak 2008 u 22:26
evo, bilo je stvarno krasno, jako puno cvijeća.
zadnji put sam bila prije 4g., i  bogme u odnosu na onda, sajam dobiva moje pohvale.
 
 
 
 
 
 
i bilo je prekrasnih leptira, ovo je moja ruka...(jupi)
 


-------------
začin mora teći



Odgovori:
Objavio: bubica 78
Datum objave: 01 Ožujak 2008 u 22:41
i još malo slika
 
 
 
 
 
 
i ovo zadnje sam kupila sebi,mini phalenopsisi( stavila sam Donat da možete usporedit visinu) i Masdevallia (tj. barem tako piše na onom kartončiću, nadam se da to nije ime tvrtke Embarrassed


-------------
začin mora teći


Objavio: bubica 78
Datum objave: 01 Ožujak 2008 u 22:43
pardon sliku nisam stavila, tako da se tekst gore nadovezuje na ovu sliku
 


-------------
začin mora teći


Objavio: administrator
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 14:31
predivne slike sa predivnog sajma!!! A i ponovili smo se sa predivnim primjercima... bilo je znojenja na granici ali uspjesno obavljeno....
 
stavljam i ja svoje slikice za koji tren...


Objavio: Branka
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 15:55
pa i ja sam ostala bez teksta zaista je sve super . da lije cvijeće bilo skupo .što se najviše kupovalo između naših posjetitelja .


Objavio: TeaK
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 16:17
PJEKJASNO........ to je sve što mogu reći, a samo si mogu zamisliti što je sve završilo u vrećicama i ruksacima.smile93

-------------


Objavio: andrea01
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 16:38
Da, da... kao što cure rekoše predivne slike, ali nam otkri i tajnu što je završilo sve u ruksacima i vrećicama!!! Wink


Objavio: dada28
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 16:39
Svaki komentar je suvišan...Bubica, Admin

-------------
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..


Objavio: bubica 78
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 18:03
cijene, hm , meni se čini da su nešto skuplje, ili iste kao kod nas, ali opet  sve ovisi, treba dobro sajam pretražiti
npr. ove mini phalenopsisi su bili od 10e-18e, a veliki phalenopsisi od 10e-25e
meni se čini da su žene najviše kupovale mimoze i kamelije
mene su najviše oduševili leptiri, jako su pitomi
 


-------------
začin mora teći


Objavio: bubica 78
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 18:30
evo još samo malo slika...
 
bilo je nekih biljaka koje prvi put vidim u životu ( nemam baš previše iskustva sa biljkama, men su se dojmile)...
 
 
 
 
zatim, poznate biljke
 
 
mesožderke, cijena je bila 4E
 
 
 
dvoumila sam se između ove iduće dvije orhideje, i cijena je na kraju pobijedila (žute 15e, ljubičaste 25e)
 
 
 
 


-------------
začin mora teći


Objavio: bubica 78
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 18:50
Malo sam gledala da li je koji autobus iz Varaždina, ali na parkingu je bilo naviše riječkih autobusa,
 
Što se tiče carine, teta vodič a i starije gospođe koje su već bile rekle su  da je prošle godine bio problem sa voćkama, te da su ih sve morali baciti jer nisu smjele preko carine.
Prelazak carine (pri dolasku) je bio "zanimljiv", na carini su bili samo autobusi,te  pri prelasku granice  svi  putnici moraju izaći iz autobusa i osobno ići po pečat za putovnicu (ili onu zamjenu za putovnicu) tako da smo čekali  cca 1h za prelazak.


-------------
začin mora teći


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 19:21
Joj predivno, sličice su famozne, koja rapsodija boja - kaj vas ne bole oči nakon cijelog dana te ljepote. Fala što ste podijelili sa nama!


Objavio: Plantlover
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 20:03
Koliko ljiljana,...smile70

Da sam bio tamo sve bi pokupovo,pravi raj


Objavio: shasha
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 20:28
Prekrasno!!!! Onaj ormarić sa cvijećem je fenomenalan,a kako bi mi tek legla ona sjedeća garnitura(druga porka Adminova,zadnja slika)smile70smile70


Objavio: TeaK
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 20:48
smile93smile93smile93smile93 po tko zna koji put danas......

-------------


Objavio: SilveK
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 21:01
smile94  smile93  smile70  smile70

Bolje da ne idem na takva mjesta....mogla bi cijelu plaću ostaviti tamo...


Objavio: shasha
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 21:40
joooj vidim crvene suncokreteeeee,i to ova firma kaj je i kod nas ima.Moram do malo boljih sjemenara možda ga nađem(Gazda si kupio crveni suncokret??)


Objavio: administrator
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 21:47
Kupio sam jednu od ovih:
 
 
 
 
te par komada passiflora predinih boja .... i mislim 5il6 komada lukovica od Amarillisa....
 
Bilo ih je sigurbo 340 vrsta i nisam se mogao odluciti koju da kupim a sada kada sam dosao kuc ni ne sjecam se koje sam izabrao....
 
I voki da je bio ostao bi u velikoj nedoumici koju za kupiti...


Objavio: administrator
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 21:48
a na carini sam imao srece jer nas nisu pregledavali i mucili... a izmolio sam cijelu krunicu samo da mi ne nađu passiflore i prosvercam ih!!!
 
bio sam sretan kao malo djete kada sam ih ugledao i to bas vrstu za kojom vec 2-3 godine ceznem za njima.... i napokon je imam!!!!!


Objavio: Arwen
Datum objave: 02 Ožujak 2008 u 23:30
koja divota! smile227

-------------



Objavio: bubica 78
Datum objave: 03 Ožujak 2008 u 00:42

......

 
 
 
 


-------------
začin mora teći


Objavio: Triša
Datum objave: 03 Ožujak 2008 u 09:35
Bubica, predivno je i ja se spremam 8. ili 9.3. valjda će biti mjesta u busu, jer rekli da je 8. popunjeni, a 9. nema dosta ljudi. Ali nema veze,         ići ćemo 9.3. autom u vlastitoj režiji, ako ne busom.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: bubica 78
Datum objave: 03 Ožujak 2008 u 14:21
odi svakako ako možeš
žene u busu su rekle , da zadnji dan bude nešto manji izbor, ali da su cijene jeftinije..
u svakom slučaju profitiraš.
što se tiče autobusa, mislim ja bilo jedno 5-6 firmi koje  su prevozile iz Rijeke (ja sam išla sa autotransom koji je i najskuplji, 125 kn) tako da malo pogledaš po agencijama.
 


-------------
začin mora teći


Objavio: Donata
Datum objave: 04 Ožujak 2008 u 21:24
Prekrasne slike....smile94 smile95 Ah ti talijani...čak i leptiri...smile55
o garniturama neću ni pričati....
Admine i bubica....smile141


Objavio: lana2
Datum objave: 07 Ožujak 2008 u 14:02
ovdje su riječi suvišne smile95, smile55


Objavio: Triša
Datum objave: 07 Ožujak 2008 u 15:10
Idemo mm i ja sutra iz Rijeke u 7 - poklon za 8.mart - jako se veselim.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Mikica
Datum objave: 08 Ožujak 2008 u 17:28
Jao javi se Trša kada stigneš i stavi fotke.Upravo sad mislim na sve vas KAKO VAM JE DOBRO!!!!! smile102


Objavio: Triša
Datum objave: 08 Ožujak 2008 u 22:08
Baš smo se vratili sa sajma iz Pordenone. Bilo je super, i stvarno mi je drago da smo otišli. Vrijeme lijepo, a za nazad nas na granici nisu tjerali van iz busa, niti su ništa gledali, pa su svi ljudi bili jako sretni, jer smo došli brzo nazad. Evo par slikica za danas:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Mikica
Datum objave: 09 Ožujak 2008 u 09:15
Prelijepo,divno!Kako si vrijedna,tako umorna od puta a ipak si nas obradovala slikama.Hvalati!!smile78


Objavio: bergenia
Datum objave: 09 Ožujak 2008 u 09:57

Zavidim svima koji ste bili na sajmu!

Ah, ah.....smile46
 
Hvala vam na prekrsanim fotografijama!smile76


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 09 Ožujak 2008 u 10:05
Prrrreeeeeeedivno, stvarno si dobila prekrasan poklon za Dan žena, htjela sam i ja dijelić toga vidjeti a  nisam dovoljno uključila mozak pa sam na krivim mjestima tražila slike. Vidim da si se uključila a slika nigdje, onda sam popila ANTISKLERIN i za nagradu dobila slike. Idem još jednom gledati, kaj je ono na četvrtoj sličici ? Magnolija fenomenalna, jedva čekam moju u takvom izdanju


Objavio: Triša
Datum objave: 09 Ožujak 2008 u 10:44
Dogodine se dogovorimo i ide cjeli forum zajedno, to bi bio doživljaj.
Evo mm je stalno šetkao oko ove kosilice:
 
 
Masline su me posebno oduševile:
 
 
 
 
Ovakvi nezaobilazni pejsaži stvarno su plijenili pažnju:
 
 
 
Ovaj je cvjetni detalj u košari bio kraj jedne prekrasne lljubičasta kredence, koju smo već vidjeli:
 


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: iris
Datum objave: 09 Ožujak 2008 u 10:50
aaaaaaaaaa kako je lijepo smile93

-------------


Objavio: bubica 78
Datum objave: 09 Ožujak 2008 u 12:13
sad je cijeli sajam poslikan  Tongue
nego zanima me kakve su bile cijene, jel bilo što na sniženju ?


-------------
začin mora teći


Objavio: Triša
Datum objave: 09 Ožujak 2008 u 13:18
Pa ja nisam vidjela ništa što bi bilo baš puno jeftinije da mi se isplati tegliti busom, onako sve otprilike isto ko kod nas. Možda su nešto jeftinije magnolije i mimoze, što su žene i pokupovale, druge stvari su iste, jedino što još uvijek ima puno stvari koje se kod nas ne mogu dobiti, neke recimo jako štosne keramičke posude, koji je zaista bilo u izobilju.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: proljeće
Datum objave: 11 Ožujak 2008 u 10:10
Slike su prelijepe, ali MAGNOLIJA je ipak najljepša (moj favorit).Željela bih je nabaviti ovo proljeće, mada me malo strah hoće li mi uspjeti???smile141


Objavio: shasha
Datum objave: 11 Ožujak 2008 u 22:35
smile93smile93preljepo.I na mene su masline ostavila najjači dojamsmile227


Objavio: bubica 78
Datum objave: 21 Veljača 2010 u 19:31
evo samo da najavim sajam cvijeća kojeg očekujem sa nestrpljenjem.
 
cijena putovanja iz Rijeke iznosi 100-130 kn ovisno o agencije + 5 E ulaz na sajam  + shopping (opet ovisno o agenciji) .
 
..jedan lijepi izlet Smile
 


-------------
začin mora teći


Objavio: Vrijedni mrav
Datum objave: 26 Veljača 2010 u 12:35
06.03.2010. 120,00 kn polazak iz Rijeke s Delte u 6,30. Ja osobno vodim putovanje preko naše agencije ( ne znam smijem li reklamirati ). Ako je netko zainteresiran neka mi se javi na pp. Imamo još nekoliko slobodnih mjesta. Naglašavam da ćemo u Pordenoneu biti min 2,30-3,00 h i onda u šoping u Udine.



Objavio: administrator
Datum objave: 26 Veljača 2010 u 12:55
ja sam bio prosle godine isto na sajmu i stvarno je predivno ali zalosno je to se ostaje samo tako kratko.
 
cak su htkeli biti nekih 2.30 sata na sajmu i onda u soping negdje u neke trgovine. sto  je jako malo vremena da se uziva u sajmu. a stvarno se puno toga moze vidjeti.
 
na zalost ove godine necu imati mogucnost ici ali da imam otisao bih sigurno....
 
 
a ako netko ide odmah se probajte izboriti za sto vise vremena budete na sajmu ... jer svako vrijeme je prekratko


-------------
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=8422&title=najljepi-vrtovi-u-2018" rel="nofollow - >>>PRIJAVI SE<<< Najljepši vrtovi 2018 >>>POGLEDAJ DRUGE VRTOVE<<<


Objavio: korijenko
Datum objave: 26 Veljača 2010 u 14:02
Ja idem 06.03. organizirano sa penzićima. Tamo smo do 15,00 i onda u šoping u Udine. Znam ciljano po što idem ali znam da će mi to biti premalo vremena da vidim sve novosti. Zadnji put sam bila pred dobrih 10 godina.
Veselim se ko malo djete....Embarrassed


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: bubica 78
Datum objave: 06 Ožujak 2010 u 23:35
ja bila danas, sa Roli tours-om.
Do tamo smo putovali 4 sata, s time da nismo nigdje  stajali  i  nije bilo  gužve na carini,  jer vjerovali ili ne, šofer nije znao put do sajma cvijeća, nažalost u busu do nas su sjedile dvije babe, koje su cijelo vrijeme nekog ogovarale, a nažalost nemam uši ko slonić dambo, da ih pokrijem.
 
sam sajam, hm, puno manje ljudi nego prošle godina, puno manje cvijeća nego prošle godine, i cvijeće je skuplje nego kod nas.
 
ali eto nije bilo tako loše..
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


-------------
začin mora teći


Objavio: bubica 78
Datum objave: 06 Ožujak 2010 u 23:37
.
 
 
 


-------------
začin mora teći


Objavio: bubica 78
Datum objave: 06 Ožujak 2010 u 23:57
.
 
 
 
 
 
 


-------------
začin mora teći


Objavio: bubica 78
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 00:14
.
 
 
 
 


-------------
začin mora teći


Objavio: natalija
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 07:34
smile227 prekrasno...
baš ti zavidim što si uživo vidjela svu tu ljepotu

ja več odbrojavam kad će naš sajam cvijeća u filipjakovu
(nadam se da me ništa neće omestiWink)


Objavio: dado_84
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 11:00
Ja sam isto bio jucer; prekrasno! Najvise su mi se dojmila stabla planike (arbutus unedo) visoka i preko 5 m i mali japanski vrt!!!. Kad nadjem malo vremena postam slike.


Objavio: baka
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 11:09

Bubice bravo i hvala za slike.

Dado a i ti staviš koju?

Sad još čekamo od Korijenke, pa ćemo imati osjećaj da smo i mi ostali bili tamo.

Da je skuplje vjerujem.Jer kad krenem po kavu i ostalo u Trst u Giuliu tamo prolazim kraj jedne velike cvjećarne,i stalno zastajkujem i moram reći da je sve dosta skuplje, od malih vazica s kalanhoama pa na dalje, nego kod nas.



-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: shasha
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 11:10
Prekrasno!!!!Hvala na foto-raportu,ima krasnih ideja za uređenje i izradu.


Objavio: bubica 78
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 11:35
.
 
 
 
 
 


-------------
začin mora teći


Objavio: bergenia
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 12:00
Hvala što si slikice podijelila s nama! Za nas koji nismo bili..........


Objavio: Triša
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 14:39
Prekrasne slikice Bubice. Vjerojatno neću ići ove godine, pa mi je ova šetnja s tobom bila prava uživancija.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: OTOK
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 15:42
Prekrasne su sliko.

A gdje je Korijenko i njezine sličice? Ostala u Pordenone?


Objavio: Zrinka
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 17:08
Ja sam također, po prvi puta, imala prilike posjetiti ovaj sajam cvijeća. Dojmovi su odlični, ali kako je i sam administrator rekao, vrijeme koje agencije namjene od 2-3 sata razgledavanja je stvarno premalo. Bilo je devet paviljona ukupno, u kojima su naravno cijene varirale. Ono što bi ja izdvojila, da se najviše kupovalo, su kamelije (8-8,5 E) , bugenvilije (svih boja) po 10 E, mimoze 10 E, dosta agruma ( mandarine, limuni) po 10 E, sukulenti svih vrsta po 5 E, ko i orhideje kakve još dosad nisam vidjela. Meni osobno, se dojmio i bonsai kutak gdje su izlagači pred posjetiteljima oblikovali bonsai žicom i orezivali, nisam dosad to imala prilike gledati uživo. Iskreno, nisam znala da se smije uzimati cvijeće i sjeme, zbog granice, ali sam ostala ugodno iznenađena, iako nikad ne znaš do same granice kako će to završiti. Od silnog uživanja, slikanja, vrijeme je proletilo za tren, na kraju sam se počastila bijelom kamelijom, i malo lukovica sam pokupovala za prijatelje. Stvarno bi bilo lijepo, da se sljedeće godine organiziramo i odemo svi zajedno. Wink
Uživajte sad u slikama....














Objavio: korijenko
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 17:18
Ma tu sam tu........ gledam slikice i drago mi je da će moje slike biti potpuno drukčije od ovih od Bubice, tako ćete moći više vidjeti. I ja sam bila sa Rolli tours, nama je bilo prva liga.
Sve je točno što kaže Bubica, sve je dosta skuplje nego kod nas i mogu vam reć da su bunkeri od buseva bili prazni.....tu i tamo koja veća biljka kao mimoza, kamelija ... i ništa drugo posebno.
Moj ulov je bila samo šatirana kamelija i ništa drugo, tj kupila sam dvije ali jedna je naručena i sutra ju nosim gđi koja ju je naručila.....
Znam da vam izgleda nevjerojatno da sam došla doma samo sa dvije kamelije ali cijene su stvarno katastrofa i sve to isto mogu kupiti i kod nas po normalnijoj cijeni.  Evo npr neke cijene:
Jaglaci koje mi kupujemo po 5,00 kn tamo su 2 euro
Tratinčice ista priča
Paketići sjemena 2-3 euro
Sadnice ruža,one klasične pakirane u kutiji 10 euro, kod nas ih kupim 15 -20 kuna
Clematisi i te razne biljke koje se kupe u kutijama sve po 10 euro - unutra nemaš šta vidjeti
Kamelije od 8 euro najjeftinije do cca 25-30 euro velike ali prevelike za nosit doma. Moje su koštale 13 euro ali su stvarno bogate i dosta velike, mislim cca duple od onih u Baumau
I tako, sve u svemu ja sam zadovoljna, vidjela sam puno lijepih stvari i napravila sam vam puno predivnih slika, sutra stižu, kupila sam ono po šta sam išla i odlično, da bi išla druge godine to sigurno ne.


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: korijenko
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 17:21
Allo Zrinka, da li ja to vidim primule po 0,80 euro.
Kuda sam ja prolazila bile su 2,00 euro i baš smo njih komentirali u busu


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: Zrinka
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 17:32












Objavio: Zrinka
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 17:36
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Allo Zrinka, da li ja to vidim primule po 0,80 euro.
Kuda sam ja prolazila bile su 2,00 euro i baš smo njih komentirali u busu


Da, po 0,80 eura, ko što sam i rekla, cijene su varirale i trebalo je baš "otkrivati".  Wink


Objavio: proljeće
Datum objave: 07 Ožujak 2010 u 18:22
Prekrasne slike.
 
Eto cure, vi ste bar malo uživale u ovoj cvjetnoj ljepoti u živo, a mi uživamo zahvaljujući vama.
 
 


Objavio: korijenko
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 09:13

Evo da se i ja pridružim curama koje su stavile subotnje slike sa sajma....

La bottega di Betti - trovina Betti (iz pokrajine Emilia Romagna)

Prvo što me je oduševilo i za mene najljepši uređeni prostor na sajmu zato stavljam slike na prvo mjesto. Tko ne bi poželio u vrtu ovakve volijere, kućice (gnjezda) ili hranilice za ptice.....

 
 
Volijera
Kućica-gnjezdo
 
Hranilice
 
Mogu poslužiti i kao ukrasi (zdjele)


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: korijenko
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 09:23
Na drugo mjesto sam stavila "vrtne kuhinje"
 
 
Bilo je i puno štandova sa drveninom, ovaj me je posebno oduševio, ovaj je barba izrađivao runoliste
 
 
Tu je bio i prvi model perilice za robu Wink
 
 


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: korijenko
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 09:36
A ovooooo, sve od čokolade....... Wacko
Žlice, vilice, ribeš, razni alati( vijci, matice, balinjeri, klješta...), škare, telefoni i stare pegle, moka za kafe, lokoti.........
Zapamtila sam da je najjeftiniji komad npr. vilica koštala 6,00 euro
 
 
Štand sa igračkama od tkanine koja je punjena kao onim sitnim kuglicama kao malo grublji pjesak....i tu sam se malo više zadržala Wink
 
 
 
 
Malo modne revije - od kupusa i zelja Wink
 


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: korijenko
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 09:41
Sad mogu krenuti i sa cvijećem....
 
Cvjetni aranžmani.
 


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: Mikica
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 09:43
Cure svaka čast,puno vam hvala na predivnom izviješću.Uložile ste puno truda i volje da nam sve to pokažete.Hvala!!smile79


Objavio: korijenko
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 09:44

Proljeće

Ljiljani
 
Specijalno za Niho - tvoja je ipak najljepša Wink
 
Razne figure
 
Sjemenje gomolji i sadnice....


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: korijenko
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 09:48
Ovu sam neobičnu biljku prvi put vidjela, dosta su ju ljudi kupovali, kad sam pitala prodavača kako se zove nije znao....netko sa foruma će sigurno znat...
 
Samo za Tiju (znam da voli kukurjeke)- bilo ih je stvarno predivnih


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: korijenko
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 09:57

Za kraj sam ostavila orhideje, bio je poseban paviljon samo za njih......

Specijalno za našu Lanu......

 
Neka posebna vrsta crnih orhideja
 
Gazebo sa orhidejama
 
 
Izložbeni aranžmani.....
 
I to je to....nadam se da ste uživali...... ja jesam..... smile78
 


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: OTOK
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 10:07
Krasne slike, gušt za pogledati. Hvala.

Onaj grm što ne znaš kako se zove (sa crvenim cvjetićima) je metrosideros


Objavio: bromelija
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 10:22
smile227prekrasno uživala sam u slikama


Objavio: minimode
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 10:23
da uživali???? ja jesam, pre-pre-predivno Korijenko a i ostale cure!
vidim ima puno lijepih stvari, čak mi se jedno vrijeme vrzmala ideja da i ja "skoknem" do pordenonea, al je brzo iščezla ipak je daleko, a i ostale obaveze....
strašno mi se sviđaju vrtne kuhinje wow!
smile64


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: Mari,5510
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 10:31
bubica,korjenko hvala za bijelosvjetske slike
posebno mi se sviđa ona haljina od povrća moglo bi se reći recesijska


Objavio: Lantana
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 10:35
Bravo cure, ko da samo bili tamo, meni se kao i Mini najvše svidjele ljetne kuhinje Clap

-------------
život je more


Objavio: baka
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 10:37

Ja sam škicala dok je Korijenko još postavljala slike. Pa sve čekala da ne uletim.

Dakle, svaka čast. Prikazale ste nam izložbu u punom sjaju.

Kao da smo bile tamo!Thumbs%20UpClapClapClap



-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: gioiaa
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 12:35
...
mogu misliti kako to izgleda uzivo,prava uzivancija,hvala Korijenko


Objavio: dado_84
Datum objave: 08 Ožujak 2010 u 20:34
http://good-times.webshots.com/photo/2864520150102929362GqjrRY">

http://good-times.webshots.com/photo/2398558220102929362ENVxRi">

http://good-times.webshots.com/photo/2357462310102929362iILMUH">

http://good-times.webshots.com/photo/2423342520102929362bdIuRg">

http://good-times.webshots.com/photo/2119599090102929362ZZnRJU">

http://good-times.webshots.com/photo/2228234130102929362AbrYli">

http://good-times.webshots.com/photo/2599572810102929362zJABLd">

http://good-times.webshots.com/photo/2935987740102929362lHwAfJ">

http://good-times.webshots.com/photo/2322890380102929362lmxcdU">

http://good-times.webshots.com/photo/2258484580102929362CArmNn">

http://good-times.webshots.com/photo/2510303750102929362YGCFlb">

http://good-times.webshots.com/photo/2316757650102929362VsRRCJ">

http://good-times.webshots.com/photo/2812716070102929362cHlRCw">

http://good-times.webshots.com/photo/2102747530102929362hXmkaH">

http://good-times.webshots.com/photo/2387960770102929362KAYKKc">

http://good-times.webshots.com/photo/2807595450102929362FWIqlZ">

http://good-times.webshots.com/photo/2178002440102929362ErZfij">


Objavio: Mira K
Datum objave: 09 Ožujak 2010 u 06:50
Dragi moji i drage moje, evo i ja ću po prvi puta posjetiti taj čuveni sajam cvijeće 13.03. ove godine, naravno... Zanima me dali ima problema na granici oko prenošenja sjemenja i biljaka? Kakva su vaša iskustva? Hvala!


Objavio: Mira K
Datum objave: 09 Ožujak 2010 u 07:20
Baš sam uživala! Hvala Korijenko , Bubica, Zrinka!!! Eto ja idem u subotu 13.03. prvi put! Jako se veselim i sada mi je malo jasnije kakva je tamo ljepota! Super ste!


Objavio: primorka
Datum objave: 09 Ožujak 2010 u 07:53
Slike su super i vjerujem da ste uživale.
Ja sam jedna od onih koja uživa u sajmu, a onda me uhvati tuga jer mi je sve jako lijepo i sve jako preskupo.


-------------
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"


Objavio: Tija
Datum objave: 09 Ožujak 2010 u 12:05
Korijenko, hvala što misliš ..... Orhideje su mi fascinantne, a pred kraj mjeseca idem u Dobrovnik u Sloveniju u njihov tropski vrt http://tropskivrt.si/si/domov - http://tropskivrt.si/si/domov  tako da ću uživati i u njima "uživo".

-------------


Objavio: 53rijeka
Datum objave: 09 Ožujak 2010 u 16:52
...... bila sam jako "disciplinirana" ma boje citaj dekintirana pa san kupila
samo 2 margeritice za 10 e i ove tri kutijice........... i to je to




-------------
ex rijeka53
http://www.alteaapartmani.bloger.hr - mojblog


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 11 Ožujak 2010 u 10:34
zaista sam uživala u prekrasnim fotkama koje su nam podarili Bubica78, Zrinka, korijenko i Dado84.
Žao mi je što mi financijska situacija ne dozvoljava ni odlazak, a bome ni nikakvu kupovinu. Čini mi se, po onim cijenama koje sam uspjela vidjeti da je kod nas ipak jeftinije.
Draga Zrinka, divne fotke cvijeća si nam priuštila, raskošnih boja i oblika.
 
Draga Bubica, također super fotke. Drago mi je da si snimilia onaj originalan sat ukrašen grahom,s vilicom i nožem kao kazaljkama. Također me se dojmila figure žene odjevene u povrće.
 
Draga Korijenko, od sve moguće raskoši orhideja i drugog cvijeća, očarale su me vrtne kuhinje (da mi je jedna!) i preslatke kućice za ptičice, koje su kolko vidim bolesno preskupe.
 
 


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 01:42
Eto da se i ja javim kao još jedan posjetitelj sajma cvijeća u Pordenoneu. Ja sam redovni posjetitelj već desetak godina.Volim otići na taj sajam prvenstveno kao na ugodan izlet sa frendicama....Ima dosta zanimljivih stvari za pogledati i za kupiti....Autobusom je najzgodnije otići jer nema nikakvih problema sa prenosom cvijeća preko granice, dok sa autom bi bilo problema...Ja sam bila sa Autotransom i bilo je jako ugodno i prošlo je u trenu....Bilo bi jako zgodno kad bi nas iduće godine išlo više sa foruma zajedno tako da to bude jedno zanimljivo forumsko druženje....Pregledala sam izvještaj Korjenka, Bubice i Zrinke da se sa svojim slikama ne bi ponavljala...One su uglavnom pokazale sve što je bilo najinteresantnije ja ću još nešto dodati....smile136

-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 01:47
Bilo je prekrasnih orhideja, kao što je pokazala Korjenko.Uživala sam gledajući i slikajući ih...Pokazati ću ih nekoliko meni najinteresantnijih...


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 01:49
Nakon žute ljepotice ova me je posebno dojmila...


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 01:52
Ova sada je isto posebna..


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 01:54
Ova ljepotica slična je prethodnoj ali je opet različita...


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 01:57
Ova mi je ljepotica isto posebna....


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 02:01
Ovo je čista đungla....


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 02:04

Ova nježna orhideja me uvijek oduševi i potakne na misao da je kupim....Ali cijene su im prilično visoke, uglavnom preko 20 eura i onda zaključim da ću je ipak samo slikati....



-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 02:16
Za kraj priče o orhidejama želim da imate potpuni doživljaj kako su orhideje posebno tretirane. U njihovom paviljonu svira i nježna muzika sa klavira....


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 02:23
Sada nešto drugačije...Izlošci od lišća....


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 02:41
Još jedan izložak od ličća, odnosno još jedna skulptura....


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 02:44
Ovako se može uzgajati povrće direktno u vreći zemlje, barem je tako pisalo....


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 02:50
Ne mogu a da ne spomenem i kamelije kojih je izbor uvijek bogat. Njih se uvijek isplati kupiti jer je dobar izbor i dobre cijene( od 5- 25 eura ).Ovo je dio jednog štanda...


-------------
sutra je novi dan


Objavio: jagoda
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 02:56
Jedna od velikih kamelija, koja je samo izložak a da je na prodaju onda bi cijena bila možda i tisuću eura...Ja sam kupila 2 kamelije po 10 i 15 eura...


-------------
sutra je novi dan


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 05:59
Hvala curke na lijepim slikama. Kao da sam bila tamo, a ne idem iz istog razloga kao i Primorka... pokupovala bi poprilično. No, korisno je vidjeti što ima novo u svijetu biljaka, ako se ne varam hit su orhideje ove godine. Mene su oduševili kukurijeci, vidjela sam novitete uživo, no kako je svaki koštao 20-25 eura, brzo me želja prošla. Strpljenje je dobra osobina, kad je vrtlarenje u pitanju, a tješim se da imam jednoga kojeg ni u Pordenoneu nema. Slaba mi utjeha. I na kraju specijalno za Tiju: pogledaj 'srebrence'.


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 15 Ožujak 2010 u 15:44
....fala, uživala, "crna i repasta orhideja" bit će mi uvijek na dohvat očiju kad to poželim, baš ste prave curke što ste uživanciju podijelile s nama!


Objavio: lana2
Datum objave: 16 Ožujak 2010 u 10:08
Drage moje, uživala u vašem izvješću sa sajma. Listam ispočetka stranice i nanovo se divim ovolikoj ljepoti. Zahvaljujem se svima što su podjelili ovaj predivan ugođaj s nama ostalima.

Moram priznati da mi za razgledavanje svega ovoga nebi bio dovoljan ni cijeli dan, a kamoli par sati.

Korijenko hvala što si me se sjetilasmile78


Objavio: Baka Bea
Datum objave: 16 Ožujak 2010 u 10:50
Nije orhideja nego šišmiš. Imaš pravo, lijepa i neobična biljka.


Objavio: anči39
Datum objave: 19 Ožujak 2010 u 23:53
smile55prekrasno
tako ču lijepo sanjati nočas
puno cvijeća i lijepih bojasmile49
nakon svega ovoga što sam upravo vidjela!



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk