Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Kroton - Codiaeum variegatum

Web: Cvijet.info
Kategorija: Cvijeće - Forum o cvijeću
Ime foruma: Sobne lisno dekorativne biljke
Opis foruma: Sve vezan za Vaše sobno cvijeće
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=474
Datum ispisa: 17 Rujan 2024 u 05:18
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Kroton - Codiaeum variegatum
Objavio: tibor
Tema: Kroton - Codiaeum variegatum
Datum objave: 02 Listopad 2007 u 17:22
Codiaeum variegatum
 

Ovo je uvjerljivo najšarenija sobna biljka. Listovi su šareni, sa obojenim lisnim žilama ili imaju mrlje, točke ili neke nedefinirane šare, a boje koje možemo naći na listovima su od tamno zelene do žute, narančaste, bakreno crvene...Uz to i listovi mogu imati razne oblike. Mogu biti uski, duguljasti, obli, nazubljeni, duboko zarezani, kopljasti, zaista veoma veliki spektar boja i oblika. Kako bi se to šarenilo održalo, biljku morate staviti na jako svijetlo mjesto. Može biti i na izravnom suncu, ali onda pripazite da je baš tada ne prskate, jer će ostati ružne smeđe mrlje. Voli vlagu tako da morate redovito zalijevati, ali ne smijete dozvoliti da voda ostane stalno u podlošku. Uvijek izlijte višak vode koji biljka nije popila petnaestak minuta poslije zalijevanja. Ljeti zalijte otprilike svaki treći dan dok zimi svakih 5-6 dan. Od sredine proljeća po do kraja ljeta prihranite je svaka dva tjedna.Ako je biljka jako izrasla ili je stabljika ostala bez dolnjih listova možete je sredinom proljeća odrezati i ona će tada potjerati nove mlade izboje.Za razmnožavanje koristite vršne izboje duge bar desetak centimetara i s dva para listova. Odrežite tik ispod dolnjih listova ukoso, odstranite dolnji par listova listove i zabodite u zemlju i držite na svijetlom, toplom i vlažnom mjestu.Kroton ne voli hladnoću i velike razlike u temperaturi zato ga u krajevima gdje su zime jako hladne držite u prostoriji gdje nisu velike razlike u temperaturi i pazite da temperatura ne padne ispod 12 stupnjeva. Inače može dugo poživjeti ako mu ne bude prehladno




Odgovori:
Objavio: dina
Datum objave: 02 Listopad 2007 u 17:26

hocu i ja ovoooo

-------------
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...


Objavio: andrea01
Datum objave: 02 Listopad 2007 u 17:41
Sad sam sa slikama ostala skroz smile180
Kod poznanice sam vidjela na teglici naljepnicu na kojoj je pisalo kroton, a lišće te biljke mi više izgledalo na amarilisa!!!


Objavio: TeaK
Datum objave: 02 Listopad 2007 u 17:45
Originalno poslano od člana dina dina napisao:


hocu i ja ovoooo


i ja


-------------


Objavio: voki
Datum objave: 19 Studeni 2007 u 09:47
Evo moji krotončići



-------------
život je bajka koju sami pišemo...


Objavio: shasha
Datum objave: 19 Studeni 2007 u 10:04

Ja ga nema,pojela mi ga papiga i kasnije ga nisam više kupila(ne znam zašto,nisam se sjetila)smile180

Vokismile55


Objavio: voki
Datum objave: 19 Studeni 2007 u 10:22
Je li papiga preživila?

-------------
život je bajka koju sami pišemo...


Objavio: dina
Datum objave: 19 Studeni 2007 u 17:24
voki


-------------
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...


Objavio: frida
Datum objave: 19 Studeni 2007 u 20:16
 u školi sam uzela pelcer i stavila ga u vodu, ali nekako mi ne obećava Unhappy

-------------


Objavio: shasha
Datum objave: 20 Studeni 2007 u 09:30
Papiga je, Voki,no dosta mog cvijeća uz nju nijeUnhappy


Objavio: tibor
Datum objave: 20 Studeni 2007 u 21:31
Bravo voki..smile186
 


-------------


Objavio: aurora2
Datum objave: 21 Studeni 2007 u 07:21
Pa naravno da voki i to imasmile186...onaj prvi mi je prelijepsmile71...ovaj drugi malo neobican  smile79

-------------


Objavio: voki
Datum objave: 21 Studeni 2007 u 08:24
Imao sam i treći ali sam ga poklonio, bio je sa zelenim listovima i žutim tačkicama po listu.

-------------
život je bajka koju sami pišemo...


Objavio: TeaK
Datum objave: 29 Studeni 2007 u 21:16
Evo tema pala u zaborav kad sam ja nabavila svoj prvi primjerak



-------------


Objavio: shasha
Datum objave: 29 Studeni 2007 u 22:12
smile227,TeaK,predivan jesmile39


Objavio: TeaK
Datum objave: 29 Studeni 2007 u 22:15
... i vjerovali ili ne koštao je 15 kn u konzumu, pa kako da ga tamo ostavim.

-------------


Objavio: Donata
Datum objave: 30 Studeni 2007 u 11:12
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

... i vjerovali ili ne koštao je 15 kn u konzumu, pa kako da ga tamo ostavim.
 
Prekrasna biljčica...a tek cijena više nego povoljna...smile186


Objavio: maso
Datum objave: 30 Studeni 2007 u 11:16
predivan je ...Clap


Objavio: tibor
Datum objave: 30 Studeni 2007 u 11:41
TeaK i od mene pohvala!smile55
Do sada sam vidio za kupiti samo primjerke sa 1 granom a ova je forimrala grm vecsmile39


-------------


Objavio: dina
Datum objave: 30 Studeni 2007 u 18:29
TeaK
Prelijepo

-------------
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...


Objavio: aglaja
Datum objave: 30 Studeni 2007 u 20:59
Kod mene kroton, kao i maranta, ne uspeva.

Da li ga neko od vas ima duze vreme. Zanima me kako sa njim?

Inace, zovu ga jos i kaput Sv. Josifa. Zaboravila sam zasto. Valjda ima neke veze sa bojama.

I ako jos neko krene kod pevca po Kroton, nesto mi se taj u poslednje vreme raskukurikao, pri kupovini pazite na poslednje, vrsne listove, kao i kod Ficus Elastica-e, da ne budu sitni, zakrzljali. Nece oni posle narasti.
I kada kod vas krene sa lepsim listovima, ovi ce mu uvek ostati takvi i ruzice ga.

-------------
Aglaja


Objavio: TeaK
Datum objave: 30 Studeni 2007 u 21:01
Originalno poslano od člana aglaja aglaja napisao:

Kod mene kroton, kao i maranta, ne uspeva.

.



Ni ja nemam sreće s marantom. Cry Nadam se da ću s ovim imati više sreće.


-------------


Objavio: SueZP
Datum objave: 08 Prosinac 2007 u 10:35
Ja sam nedavno dobila svoj prvi kroton i preekrasan je! Budem ga poslikala da ga vidite. Nadam se da ce uz ove vase savjete uspjeti i ostati tako lijep!

-------------
"...sećanje je smešna lupa, koja sitne stvari uveličava..."


Objavio: dina
Datum objave: 08 Prosinac 2007 u 15:50
SueZP cekamo slikice

-------------
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...


Objavio: SueZP
Datum objave: 11 Prosinac 2007 u 08:33
Evo slikice moj novog ljubimca...




-------------
"...sećanje je smešna lupa, koja sitne stvari uveličava..."


Objavio: shasha
Datum objave: 11 Prosinac 2007 u 08:55
Stvarno je prelijep.smile79
Nadam se da će virnuti neki znalac no moja preporuka je da ga presadiš.


Objavio: dina
Datum objave: 11 Prosinac 2007 u 16:42
prelijep je
a ja bih mu dodala samo malo zemlje pa ga
na proljece presadi

-------------
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...


Objavio: TeaK
Datum objave: 11 Prosinac 2007 u 21:08
Ja jedino mogu reći smile79, a iskustvo s njim mi je na nuli jer ga i ja imam kratko vrijeme.

-------------


Objavio: Šeflera
Datum objave: 05 Veljača 2008 u 14:01
Eh da!

I ja ću jednog dana biti veliki i lisnati!






Objavio: Triša
Datum objave: 05 Veljača 2008 u 16:00
Naravno da hoće.   smile179

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 14 Listopad 2008 u 22:46
EVO I MOGA,SLIKA JE STARA PAR MJ.ALI SE NIJE PUNO PROMIJENIO.            


Objavio: marija maja
Datum objave: 18 Studeni 2008 u 17:26


Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 00:39
a moj je umislio da je listopadno drvo,ali mu na mjestima gdje su opali listovi izlaze nove grane tako da kreće u širinu a to još do sada nisam nigdje vidjela.

-------------
čovjek uči dok je živ


Objavio: Triša
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 09:03
Skoro godinu dana nitko niša o krotonu, a sada je baš interesantan, kad se Slavonka sjetila pisati o njemu. Danas ću svog jadnika uslikati, odrezati i premjestiti na jako osvjetljeno mjesto, pa možda za godinu dana bude kao tvoj u početku.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 19 Studeni 2008 u 10:43
ja sam sad gledala svoga i on tjera u visinu ali se podijelio i na vrhu tjera na 9 strana tako da ću za par mjeseci imat pravi grm.Mami sam skoro dala jednu reznicu koju sam otkinula i držala u vodi da pusti žile i super joj napreduje.

-------------
čovjek uči dok je živ


Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 07 Ožujak 2009 u 19:56
imam pitanjce.Jel ikome cvjetao kroton?Mome nešto čudno izlazi a nije list!!

-------------
čovjek uči dok je živ


Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 25 Ožujak 2009 u 11:38
cvjet polako raste


-------------
čovjek uči dok je živ


Objavio: inaja
Datum objave: 25 Ožujak 2009 u 15:05
NISAMZNALA DA IMA I CVJET A INTERSUJE ME JELI ISTOVREMENO RASTU 4 LISTA


Objavio: hoya
Datum objave: 25 Ožujak 2009 u 17:37
Ne znam puno o krotonu, ali sam ga poklonila šogorici. Bio je u stanu sa centralnim grijanjem. Predivno je napredovao i nije gubio lišće. Držala ga je u tanjuru u kojem su bili kamenčići prekriveni vodom.  Naravno vaza je bila iznad vode.
Navodno on voli vlažan zrak i to mu je jako godilo.


-------------
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT


Objavio: Atlantida
Datum objave: 06 Svibanj 2009 u 21:32
Ja mislim da ti je to cvijet. Moj još nije cvijetao al me zanima kakav cvijet ima :) http://img301.imageshack.us/img301/3324/dsc04077.jpg"> ovo je moj ljepotan;)


Objavio: SLAVONKA
Datum objave: 07 Svibanj 2009 u 13:09
evo cvijeta,sve bobice su bile otvorene ali nisam slikala


-------------
čovjek uči dok je živ


Objavio: Atlantida
Datum objave: 07 Svibanj 2009 u 13:24
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............... Bas su slatki!


Objavio: ivna
Datum objave: 19 Prosinac 2009 u 10:15
Imam pitanjce! Jučer sam si nabavila mali kroton Embarrassed.Čitam o njemu što ste napisali ali ne znam da li da ga sad presadim ili da čekam proljeće i da li će mi uspijevati ako je pred sjevernog prozora(drugog nemam osim kupaone Confused) pa i nije baš sunčana strana a pogotov u ove zimske dane?


Objavio: ivna
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 11:11
Curke pomoć!
Krotonu mi otpadaju vršni listići?Šta da radim?Na svjetlu je(kod prozora) u d.b. ,znači na toplom i zalijevam ga redovito ( Confused ) jer sam pročitala da voli vlagu.Zna li itko gdje griješim???


Objavio: stefkaja
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 11:14
I sa mojim se to događa..a neznam kako mu pomoći..u ljeti je bio vani i kada sam ga unesla u kuću počelo mu je ispadati lisće i sad ima samo 4 lista..


Objavio: Triša
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 15:59
E pa lijepo ga nemoj inositi van, pusti ga na miru u kući i to mu se neće događati. To sam je radila s nekim biljkama, ali više neću.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Zvjezdana
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 16:00
i ja mislim da je to sto si ga drzala vani pa unutra on je dosta osjetljiv na promjenu temperature

-------------
Per aspera ad astra.





Objavio: ivna
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 18:28
E pa curke moje drage,vidim da ste ovdje odgovorile Stefki koja ga je iznosila van,ali ja to nisam radila pa mi se to događa(post iznad njenog) Confused???Moj je stalno na jednom mjestu,ne mičem ga.


Objavio: stefkaja
Datum objave: 13 Siječanj 2010 u 21:02
Hmm..jesam ga lijepo zeznula, a negdje sam pročitala da voli kad u ljeti bude vani i da mu onda listovi dobiju boju..očito nije tako.Confused


Objavio: Zvjezdana
Datum objave: 14 Siječanj 2010 u 08:35
da ali nevoli ni promjenu temperature tj nagli pad ili porast a nevoli na propuhu isto biti

-------------
Per aspera ad astra.





Objavio: mimar
Datum objave: 15 Siječanj 2010 u 13:02
Ivna, ipak je imao promenu tempertature (nemoguce je u cvecari i kuci pogoditi iste uslove). Svejedno, ostavi ga na svetlom, redovno orosavaj, pazi da ne bude zemlja suva.  Ja sam svoj umalo ubila svojom gluposcu, zaboravila da ga zalijem i on odbacio skoro svo lisce, ali znam da ce krenuti. Ostane mu drvenast deo ali krenu nove grane, ne brini.

-------------
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje


Objavio: ivna
Datum objave: 15 Siječanj 2010 u 13:08
Ima u ovome logike, mimar! I sama sam listajući što su drugi napisali došla do tog zaključka,ne znam što bi mu drugo bilo.I držim fige da tvoj kretenčić(ja im od milja svima mjenjam imena ili tepam LOL) krene i izraste u veliiikog dečka Thumbs%20Up!


Objavio: mimar
Datum objave: 15 Siječanj 2010 u 16:05
Ha, slucajnosti LOL, i ja mu tepam istim imenom (valjda sam mu ga nadenula kad sam cula da je stvarno nedokuciv u prohtevima i da i pored najbolje paznje zna da bude zlocest Wink).

-------------
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje


Objavio: ivna
Datum objave: 26 Siječanj 2010 u 12:04
I dalje mi se moj kretenčić Wink čudno ponaša, tj i dalje mu otpadaju vršni listići.Više ne znam što da radim,pa to je sad stvarno puno vremena za prilagodbu otkad sam ga kupila.Ostali listovi uredno stoje ali ovi mali "odbijaju" poslušnost smile43. Toplo mu je,ima svijetla koliko je to moguće(pored prozora je), zalijevam ga otprilike svakih 8 dana, orošavam ga svaki dan, ne znam što bi više htio Confused ?!?


Objavio: goga-zg
Datum objave: 26 Siječanj 2010 u 20:57
i meni se to isto događalo sa krotonom.selila ga posvuda po kući,prskala,brisala listove, u kratko baš sam skakala oko njega.međutim ništa nije pomoglo novi listići su i dalje padali ,a oni stariji su polako propadali. meni osobno ta biljka jako osjetljiva sve joj smeta i brzo propada. više ju nikad neću kupiti mada mi je prekrasna.  


Objavio: stefkaja
Datum objave: 26 Siječanj 2010 u 21:02
Ja sam svoj kroton premjestila na toplo i pored prozora gdje ima puno svjetla, ne zaljevam ga često a bome i ne orošavam listove i počeo je tjerati nove listiće..možda mu ivna fali malo svjetla ili ti je u hladnijem prostoru??Moj dok je bio u hladnijem odbacivao je listove..


Objavio: ivna
Datum objave: 27 Siječanj 2010 u 08:58
Toplije mu u mojoj kući ne može biti,jedino da ga stavim na kamin LOL.Sinoć sam otišla u poljoapoteku gdje daju stručne savjete, ispričala sam joj "svoj slučaj" i gospođa je rekla da probam smanjiti zalijevanje unatoč preporukama da on to voli i da ga probam samo svakodnevno orošavati.E pa probat ću i to a onda ako ni to upali dižem ruke ,neću ga više ni pogledati!!!


Objavio: esperanza0905
Datum objave: 01 Travanj 2010 u 09:51
koji bi bili idealni uvjeti da potjera cvijet?
moj je u uredu, gura listove.prvo budu zeleni,a onda samo pocrvene, nema lijepih zutih...
ima puno prirodnog svjetla,al ne direktnog. zalijevam ga jednom tjedno...


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 05 Travanj 2010 u 21:33
Ivna, kaj se događa s tvojim kretenčićem?
http://www.glitter-graphics.com/">


Objavio: ivna
Datum objave: 05 Travanj 2010 u 22:03
Kreten raste kao lud (puj, puj, puj Wink), ima nova 4 zelena listića, a valjda je konačno princ došao k pameti LampLOL.


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 05 Travanj 2010 u 23:46
jel to ono, pametniji popušta?smile156


Objavio: ivna
Datum objave: 06 Travanj 2010 u 09:47
očito Sarić, očito Embarrassed Approve


Objavio: beba
Datum objave: 19 Travanj 2010 u 22:54
pozdrav svima...imam jedan problem...liske od krotona su se nesto objesile i pod prstime djeluju uvehlo...sta moze biti problem i kako rijesiti



Objavio: shasha
Datum objave: 20 Travanj 2010 u 20:56
Beba,jel možda ima premalo vode,koliko često ga zaljevaš,ili možda od previše vode,ako je zemlja stalno mokra.
Ne znam šta bi mu drugo moglo biti.Obično djeluje tako kad je zemlja presuha ili konstantno mokra.


Objavio: beba
Datum objave: 24 Travanj 2010 u 17:35
draga shasha sve sam pratila nije bila ni puno vlazna ali ni suha...u medjuvremenu od mog poslednjeg javljanja moj krotoncic se potpuno osusio...ipak tebi hvala sto si uz nas...pozdrav



Objavio: Tanja 20
Datum objave: 16 Veljača 2011 u 23:21
Gledajući po forumu, nisam uspjela naći nešto o biljci "Croton", ima puno vrsti, a navodno je moja "croton mammy"
Da li je itko upoznat s ovom biljkom?
Savjeti i uzgoj biljke bi jako dobro došli.

premjestila sam ti post gdje spada a krotoni su ti svi vecinom slicni za odrzavanje pa si malo procitaj ovu temu
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/sobno_cvijece/sobno_cvijece/21243.aspx">

-------------
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"


Objavio: trxa
Datum objave: 02 Ožujak 2011 u 12:01
...ovo je moj kroton, star oko 15 godina...neznam što više da radim sa njim...ogroman je, tanko deblo koje sam poduprla, vežem grane jer je lišće na krajevima tankih grana ....žao mi ga je jer mislim da mu je "teško"....
...dajte mi savjete kako da mu pomognem...
 
http://img101.imageshack.us/i/krotong.jpg/ - http://img101.imageshack.us/i/krotong.jpg/


Objavio: frida
Datum objave: 20 Studeni 2011 u 12:33
..sve mi se čini da je moj na odlasku...malo malo pa izgubi list, stabljika ostaje gola pri dnu...mislim da umire, a ne znam kako mu pomoći Confused

-------------


Objavio: Retriver Sara
Datum objave: 20 Studeni 2011 u 13:00
frida, možda si ga previše zalila? Na isti način sam izgubila svojega pretprošle zime, a sve zbog previše vlage, jedan po jedan list je otišao.
Prokopaj malo i provjeri zemlju...
 
Prije nekoliko mjeseci nabavila sam ovu vrstu:
 
 
listovi su mu s donje strane potpuno crveni:
 


Objavio: frida
Datum objave: 20 Studeni 2011 u 13:16
evo, upravo sam ga presadila u novu zemlju...čini mi se da mu korjenova masa propada...puno sam našla u zemlji korjenčića kao otkidanih od glavnog korijena...promijenila sam zemlju sad cu vidjeti što se događa dalje...

-------------


Objavio: *Bonsai*
Datum objave: 09 Ožujak 2012 u 14:41
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/sobno_cvijece/akcvcod_gr_petra/37830.aspx">
dobila sam je za 8 mart,ako neko zna vise o njuoj i o odrzavanju neka mi se javiCryTongueLOL
smile143


Objavio: Cikas
Datum objave: 09 Ožujak 2012 u 20:20
Krasan ti je kroton! Imala sam ga davno ali sam ga upropastila. Ne sjećam se više s ćim. Želim ti uspjeh!

-------------
Baška Voda http://www.crazypics.de/reiseberichte/">


Objavio: ajama
Datum objave: 12 Travanj 2012 u 20:07
evo još jednog ljepotana
 
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/bbbbb/39624.aspx">


Objavio: Cvjetic Lijepi
Datum objave: 17 Rujan 2012 u 21:10
Trebam pomoć..
Prvi put sam nabavila Kroton, kako s njim..? Svi kažu teško, zahtjevan cvijet, ali ja bih da uspijem, prelijep mi je..


Objavio: kamelia
Datum objave: 17 Rujan 2012 u 21:17
Ma nije uopće zahtjevan cvijet,ja sam ga imala godinama, sve dok ga nisam zaboravila pospremiti u kuću prije mraza


Objavio: Cvjetic Lijepi
Datum objave: 17 Rujan 2012 u 21:25
Ah jadan.. Baš mi je žao.. Nadam se da se to neće i meni desiti..


Objavio: moon
Datum objave: 10 Listopad 2012 u 21:48
Moj će cvjetati?
http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/sobno_cvijece/kroton/51093.aspx">
 
 


Objavio: ikrokar
Datum objave: 17 Siječanj 2013 u 12:18
Krotoni su vam prekrasni. Davno sam ga imala ali sam vjerojatno griješila u uzgoju i propao mi je (tada još nisam imala ni kompić a kamoli VAS, haha

Ako netko zna je li kroton apsorbira zračenja i koje biljke to "rade" naka me uputi......
Tongue Zahvalna !


Objavio: keeka
Datum objave: 04 Travanj 2013 u 17:37
Pozdrav dame moje, takoder sam i ja ponosna vlasnica jednog malog crotona, predivan mi je sa svojim sarama. Ovih dana mi je poceo povremeno otpasti po jedan veliki list, ne znam o cemu se radi, uvijeti su mu nepromjenjeni, ljepo napreduje i ima oko 4 nova mlada listica koja krecu, pa ako itko zna sta bi mogao biti problem molim da mi javi, hvala :)


Objavio: jjadra
Datum objave: 01 Ožujak 2014 u 19:48
Poklanjam kroton, mačak ga je pikirao. Lijep i zdrav. Zagreb, Kustošija.






Objavio: jjadra
Datum objave: 01 Ožujak 2014 u 19:49
Pikirao da ga uništi Smile


Objavio: gute Fee
Datum objave: 01 Ožujak 2014 u 21:35
Micek je vjerojatno smatral da je on dobil premalo ljubavi u usporedbi
na kroton ! Ili ?

                           


Objavio: jjadra
Datum objave: 03 Ožujak 2014 u 07:38
Bum ga pitala pa javim Smile


Objavio: Triša
Datum objave: 15 Svibanj 2015 u 20:06
Dali je moguće da će moj kroton cvjetati, ima jedan mali grozdić, mislim da bi mogao biti cvijet.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: moon
Datum objave: 15 Svibanj 2015 u 20:47
Da, kroton cvjeta 


Objavio: Triša
Datum objave: 19 Svibanj 2015 u 11:51
Hvala moon, veselim ce cvjetiću

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: moon
Datum objave: 19 Svibanj 2015 u 13:44
ma taj cvjetić je ustvari vrlo neugledan, ali su listovi divni :)



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk