Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Moj mini-mini vrtek

Web: Cvijet.info
Kategorija: Vrt - Forum o vrtovima
Ime foruma: Moj vrt u slikama
Opis foruma: Pogled u moj, tvoj i Vaš vrt, kroz slike...
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3044
Datum ispisa: 07 Listopad 2024 u 06:06
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Moj mini-mini vrtek
Objavio: Lilly
Tema: Moj mini-mini vrtek
Datum objave: 28 Ožujak 2009 u 21:11
Da vam malo pokažem svoj mini vrt-ek. Danas sam ti presadila pavitinu i posadila maćuhice i jaglace koji su bili u teglama. Treba to još urediti ali tek toliko da vidite.



Odgovori:
Objavio: Lilly
Datum objave: 28 Ožujak 2009 u 21:14
 
 
 
 
 


Objavio: Lilly
Datum objave: 28 Ožujak 2009 u 21:31
Ružno to izgleda ovako na slikama. Trebam čekati da nini ruža i pavitina procvatu.


Objavio: hoya
Datum objave: 28 Ožujak 2009 u 21:31
Ima li većeg gušta od ovoga ... Pa kad razbuja ...

-------------
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT


Objavio: Lilly
Datum objave: 28 Ožujak 2009 u 21:35
Hoya stvarno je mini pa nemogu posaditi tu baš puno cvijeća ali nadam se da će se bar malo šareniti.


Objavio: hoya
Datum objave: 28 Ožujak 2009 u 21:41
Dovoljno da bude lijepo!

-------------
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT


Objavio: smrcko
Datum objave: 28 Ožujak 2009 u 22:16
Nije bitna veličina, nego koliko će ti srcu to prirasti.  I kad budeš pila kavicu pored njega, uživat ćeš. Čekamo slikice ubudućeClap Ti bar sadiš, na mom terenu je još snijeg.Zato mi je pun balkon pitara. Čak imam i jabuku.smile64

-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: Lilly
Datum objave: 29 Ožujak 2009 u 12:39
A smrcko gdje si ti da još ima snijega?


Objavio: Lilly
Datum objave: 29 Ožujak 2009 u 13:09
I imaš pravo,prije 2 god sam napravila na drugoj strani dvorišta iso takav mali ali nije se to sviđalo MVS pa je puštala da kokoši u cvijeću nesu jaja i sve su mi poništile a baš je bilo ljepo,ljepše je izgledalo nego sad ovaj. Onda sam prošle godine sve išla presaditi na ovu stranu,samo što ljepotu zaklanja stari "senjik" kojeg oni nedaju srušiti a nalazi se tik uz glavnu cestu. Rekla sam MM ako ga ove godine ne sruše ja ću ga zapaliti!!! A sad se pak borim s njezinom mačkom,svaki dan ju ganjam,neznam kaj joj postaviti da više ne kopa.


Objavio: inaja
Datum objave: 29 Ožujak 2009 u 14:37
posadi macinu travu na kontra stranu i maca će ići u suprotnom pravcu ,tako je moja majka uradila na vikendici odnijela macinu travu na raskrsnicu pored puta i posadila sve mace se tamo valjaju i jedu


Objavio: Mamaa
Datum objave: 29 Ožujak 2009 u 16:55
bravo lilly- pa nije ta oker uopće loša boja Smile

-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: lika1
Datum objave: 29 Ožujak 2009 u 18:39
Bravo,bravo ovo će biti jako lijepo kad sve procvjeta,a što se tiče mace slažem se sa Inajinim prijedlogom,posadi macinu travu,moja ih baka ima 4 (mislim mačke),i u vrtu iza kuće nikad nema problema jer one uživaju na svojoj travici,a za cvijeće niti ne mare!


Objavio: smrcko
Datum objave: 29 Ožujak 2009 u 18:56
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

I imaš pravo,prije 2 god sam napravila na drugoj strani dvorišta iso takav mali ali nije se to sviđalo MVS pa je puštala da kokoši u cvijeću nesu jaja i sve su mi poništile a baš je bilo ljepo,ljepše je izgledalo nego sad ovaj. Onda sam prošle godine sve išla presaditi na ovu stranu,samo što ljepotu zaklanja stari "senjik" kojeg oni nedaju srušiti a nalazi se tik uz glavnu cestu. Rekla sam MM ako ga ove godine ne sruše ja ću ga zapaliti!!! A sad se pak borim s njezinom mačkom,svaki dan ju ganjam,neznam kaj joj postaviti da više ne kopa.


Sverkvusmile124 . Sjeniksmile228  i  smile161. Za malu macu imaš neke sprejeve , možda ih ima u većim centrima. Ili si nabavi lijepog cucka. Ja sam se od mace branila granama, došla je kakati di sam stavila kvalitetniju zemlju i sjeme. Zatekla sam sve na kupoli. Tigar se verao uz ogradu 1.2metra bez problema. Grane su pomagale dok sjeme nije naraslo.


-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: smrcko
Datum objave: 29 Ožujak 2009 u 18:57
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

A smrcko gdje si ti da još ima snijega?


Teren mi je u Gorskom Kotaru.smile65


-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: Lilly
Datum objave: 29 Ožujak 2009 u 19:25
A stavila bi sliku te starudije al me sve sram. Kad ga budemo rušili slikat ću pa da vidite ljepote od MVS,to je njezino i njoj ne smeta,a zna da meni da i zato neda da se ruši. Bome onda jesi pod snijegom! Al još malo pa će biti ljepo vrijeme. Trenutno mu se i ne veselim onako jako jer moram sve izpočetka,upravo sam vidjela da sam ostala i bez svih agava. Nije mi jasno što se to ove zime dogodilo. smile220


Objavio: inaja
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 16:11
e moja lillyi ja bi sad sa tobom


Objavio: minimode
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 16:40
lilly, odlična je ideja- "podloga" (nosač) za pavitinu gdje se može penjat!
Što se tiče S, Nukežao mi je, neki ljudi stvarno nemaju i nežele imati "smisla za ljepo"- mislim na tvoj vrt i cvijeće,....više vole krš i nered okolo....takvih ljudi ima jakoooo puno, i stvarno mi nisu jasni?!??!!!Unhappy
Nemoj kloniti, samo budi ustrajna u svom naumu.


-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: baka
Datum objave: 01 Travanj 2009 u 16:59
Bit će lijepo kad se sve razbuja i popenje ....Strpljenja...

-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: Lilly
Datum objave: 02 Travanj 2009 u 12:06

Imala sam ja strpljenja i previše,zato i je još sve tako. Ali iskreno se nadam da će doći sve na svoje. Za sad mi je važno da mi cvijeće lijepo raste,a poslje ću uređivati,kad bude mjesta za to.



Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 19:44
to je taj moj vrtek iz daljeg.
 
i moja pavitina ljepo napreduje


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 19:46

Kućica je dobila novu boju,sad mora i svoje mjesto



Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 19:47
 
Ovo su trublje-koje nisu preživjele


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 19:49
Ljiljani u teglama


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 19:52
A ovo je reznica od prošle godine,do danas je bila u vodi i ljepo se ukorjenila i danas sam ju posadila.


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 19:57
Iza se vide još dvije vreće zemlje!!! Big%20smile


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 19:59
Nove (pofarbane) lojtrice za pasifloru.


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 20:01
i malo mojih bodljikavaca,za sada će tu ljetovati!!!
 


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 20:03
pa sam se još malo igrala bojanjem
 
i jasmin uz njih


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 20:05
malo jajčeka na božićnoj trešnji,nekak mi je čudna al može bar za ukras koristiti! Smile


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 20:06
i ostatak pikavaca sam u veće tegle presadila,a MM mi obećao staviti dasku ispod da bude ljepše


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 20:09
to je onaj (novi) kaktus. Za sad izgleda ko štap.


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 20:11
Evo to su noviteti kod mene,da se vidi da i ja nešto radim!!!!


Objavio: hoya
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 20:26
Radiš ti sve u šesnaest.
Sve mi je nekako gušt pratiti tvoje radove. To me prisjeća na moje početke. Sve sam zasadila, a onda mi je MM odmicao jer je morao zidariti. On završi, a ja natrag s biljkama.


-------------
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT


Objavio: bergenia
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 20:48
Bravo Lili!
Sviđa mi se kako od malih stvari napraviš da tvoj dom bude topliji, plemenitiji i ljepši. Samo nastavi tako! Polako i sve ćeš stići!


Objavio: zvrk
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 22:08
Mali vrt ali je lijep, vidi da su vrijedne ruke iza toga.Clap


Objavio: Lantana
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 22:12
Bravo Lilly lijepa kolekcija kaktusa, a i lijepo si ih posadila i obojila tegle.  Onaj pjesak u bojama mi je super jer tako kaktusi više dolaze do izražaja.

-------------
život je more


Objavio: Mamaa
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 22:22
lilly ti radiš punom parom, čuda si u kratko vrijeme napravila- posebno mi se sviđaju žarke boje- tako mi je odmah veselije i toplijeSmileSmileSmile

-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: Štefica
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 22:30
Sviđa mi se sve a naročito stalak za cvijeće.Moram pokazati MM da dobije ideju za napraviti isti .


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 23:26
Hvala vam cure,i meni je sad puno ljepše kad sam nešto napravila,ali ima tu još punooooooo posla. Danas je muž pokosio travu pa i vrtek dolati do izražaja bolje.


Objavio: Lilly
Datum objave: 07 Travanj 2009 u 23:27
Stalak je bio prvo crni,pa prošle godine plavi a sad sam se još malo igrala pa dodala i žute! Ko zna kakav bude drugo ljeto!! LOLLOL


Objavio: baka
Datum objave: 08 Travanj 2009 u 08:11
Imaš lijepu kolekciju svega i svačega.
Boje su odlična ideja a ja glasujem da stalak ostane žut!Big%20smile Baš je prekrasano ovako sve veselo žuto!


-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: Triša
Datum objave: 08 Travanj 2009 u 20:14
Lili super je sve, divim se bodljikavcima - naravno.

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: kaća43
Datum objave: 08 Travanj 2009 u 20:32
lili kaktusici su ti preljepi..i meni stalak zapeo za oko,onako lijep i zutsmile141smile57


Objavio: niho
Datum objave: 08 Travanj 2009 u 21:13
Lili pošalji znaš gdje ako te počnu boskati ---ma pravo je nema se šta rećismile95


Objavio: minimode
Datum objave: 08 Travanj 2009 u 21:39
kućica u novim bojama je ispala super! detalji u vrtu isto tako, stalak i ljestvice za pasifloru! Thumbs%20Up 

-------------
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde


Objavio: kontesaa
Datum objave: 08 Travanj 2009 u 23:20
Lili dobro si to sve osmislila i uredila pa kad sve procvate smile57 

-------------
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi


Objavio: korijenko
Datum objave: 09 Travanj 2009 u 11:59
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

to je onaj (novi) kaktus. Za sad izgleda ko štap.
 
Lily , to je takav kaktus koji sam rekla da ću ti poslat, mislila sam da nemaš
da li biš ga svejedno htjela, dosta je visok.
 Sad sam tek pogledala tvoj vrtek, baš je simpatičan, clematis ti je velik ko i moj koje je boje?


-------------
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)


Objavio: niho
Datum objave: 09 Travanj 2009 u 12:02
imam ga i ja pa to je ogromno ,planirala sam svij postaviti u cvijetnjak sa još nekim ali nekako mi žao ga dirati, a prekrasan je i taj će lili se obnoviti i biće ljepši jer sa strane pusta mlade pa izgleda kao neko drvo


Objavio: Lilly
Datum objave: 09 Travanj 2009 u 20:03

Svima hvala na pohvalama! Za sada je tako,stalno se nadam da ću imati više prostora za sve.

korijenko kao što sam ti u tvojoj temi rekla,ono što mi netko poklanja ne odbijam. A ti odluči dal mi hoćeš poslati,ja ću radosno prihvatiti. clematis je ljubičasti,a voljela bi kupiti si crvenog.
 
Da niho tako mi je rekal "striček" od kojeg sam ga dobila da će se razrasti i da se on tako reže. Njegov primjerak je ogroman a reko je da ga ima samo 5 godina,a viši je od mene znači- više od 174 cm


Objavio: Anaida
Datum objave: 10 Travanj 2009 u 16:30
I onda dodamo samo malo boje i sve je veselije, sunčanije, življe SmileSmile !! Bravo!

-------------
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans


Objavio: Lilly
Datum objave: 13 Travanj 2009 u 14:28
Moja mala glicinija je procvala!
 
 
posadila sam ju prošle godine


Objavio: kat.rea
Datum objave: 13 Travanj 2009 u 16:02
Lilly, vrtek će biti super. Dok završe radovi oko kuće i cvijeće će se razrasti. pa će biti kućica u cvijećuClap. Glicinija ti več druge godine procvala, ma bravo, sada joj osiguraj jači i veči potporanj ako je misliš pustiti u visinu, a ako ju misliš formirati kao stablo onda nemoj na novim granama ostavljati više od 3 pupa.


Objavio: Oriares
Datum objave: 13 Travanj 2009 u 19:14
Drago mi je vidjeti ovako lijepe ideje za male prostoresmile55
Samo naprijed!!


Objavio: Lilly
Datum objave: 13 Travanj 2009 u 19:40
kat.rea da u planu sam imala da se penje do balkona a možda i više, ali imam pitanje-dal ju sad smijem na drugo mjesto presaditi? Jer sam čula da kad se jednom posadi nesmije se više iskapati. Nebi ju ja sad dirala nego druge godine kad ću znati gdje će moći ostati za stalno. da i mene je začudila kad sam vidjela pupove.


Objavio: Lilly
Datum objave: 22 Travanj 2009 u 21:39
Moj mini vrtek se pomalo popunjava a i tegle su sve više pune,morat ću i u nabavku novih. Imam dosta noviteta,koje mogu zahvaliti Lantani od koje sam dobila paket prepun svega. Sve je već posađeno samo nikako da poslikam.


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:06
Ovo mi je poslala Lantana i s užitkom sam sve posadila! Još jednom hvala smile78
Ovako je izgledao paket
 
a unutra svegaaaaa
 


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:09
Onda ja imala posla ko u priči (ugodnog)
 
pa pojedinačno
 
 
 
 


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:12
i još
 
 
 


Objavio: Mamaa
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:13
lantana nas sve obilno daruje, tako da je i tvoj poklon prekrasanSmileSmileSmile 

-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:15
i ovo sam danas kupila
 
 
 


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:16
naravno svaka je druge boje!!


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:17
i ovo


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:19
Još malo slikica mini vrteka
 
 
 
 


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:21
neznam jel ovo kakva trava ili cvijet,nek raste pa ću vidjeti


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:23
ovo je ukrasna kopriva,posijala sam ih prije tjedan dana i ova je već ovak velika!!


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:26
ovo mi je muž sklepal LOLLOL poslužit će!!!
  ja bojala


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:28
pavitina


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:30
Ovo je slikano u zološkom vrtu
 


Objavio: smrcko
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 21:37
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

i ovo


smile141  Sve ljepše i ljepše. I ja sam ovu gornju biljku uzela u Kaufiću i zasadila sa verbenom. Mislim da slično žeđaju za vodom. Ova donja je timjan ako se ne varam, prava ljepotica bude. Ja sam imala viseću, takođe se može s nečim spariti.


-------------
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 22:05
Da njima treba dosta vode,kupim ih svake godine i još s njima posadim petunije u onu na stalku žardinjeru i sve se super razrastu i baš mi je onda ljepo!!


Objavio: niho
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 22:16
Šta da kažem na ovo sve nemam riječi samo stvarno imaš ukusa i želju za biljkama i samo nastavi takosmile57


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 22:22
I budem niho nastavila,tek sam počela!! Već je danas muž izlagao prijedloge kak bi postavio viseće tegle smile128 A i trebat će mi puzačica dosta da zaklonim pogled MVS. Slak mi ljepo napreduje,dragoljub baš i ne a htjela bi i crnooku suzanu al je nigdje nemogu naći. Ako netko ima nek se smiluje smile143 ili samo mi javi gdje ju ima za kupiti.


Objavio: niho
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 22:53
Ej lily ja bi tebi rado poslala ali ja baš nemam ti tako biljaka i sama vidiš ali i ne razumijem se baš i u njihova imena  može li slikica neka 


Objavio: Lilly
Datum objave: 23 Travanj 2009 u 23:25
Otiđi pod penjačice pa na crnooka suzana. Meni je dovoljno da znam gdje je ima za kupiti.


Objavio: piramida
Datum objave: 24 Travanj 2009 u 09:01
Lijep ti je vrt,a ni ja ti ne znam još sve nazive cvijeća.


Objavio: Tija
Datum objave: 24 Travanj 2009 u 13:58
Lilly, ovakoc "ubila" si me dva put, prvi put s onim stalkom jer takvog skoro pa istog imala je moja baka, ali je s vremenom "nestao", drugi put sa Wisteriom pa koliko je stara da već cvate  skoro je još beba, moja je četiri godine stara i još procvala nije, a kad će nezna se. Dakle otvoreno ti kažem ljubomorna sam na cvijet tvoje WisterieWink

-------------


Objavio: Lilly
Datum objave: 24 Travanj 2009 u 15:18
Tija i ja sam taj stalak uzela svojoj baki i samo ga prefarbala (bio je crni pa nije dolazio baš do izražaja). A gliciniju sam dobila prošle godine negdje u 7 mjesecu i bila je još manja nego sad,i mene je jako začudila kad sam vidjela da pupa!!


Objavio: Lilly
Datum objave: 24 Travanj 2009 u 21:35
Da se pohvalim dobila sam novu magnoliju od strica!! smile213 


Objavio: Lilly
Datum objave: 24 Travanj 2009 u 21:43
Evo jeeeee
 


Objavio: Lilly
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 22:07
Opet sam se danas malo počastila,evo skupne fotke
sve je već posađeno al nisam slikala jer je pao mrak i kišurina počela padati


Objavio: Lilly
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 22:08
Bijeli jorgovan -poklonio mi opet stric,ovaj put iz svog vrta


Objavio: Lilly
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 22:09
dature ljepo napreduju


Objavio: Lilly
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 22:11
Pelargonije počele cvijetati
 
i još jedna fuksija,MM se pobrinuo da dobije svoje mjesto na zidu
 


Objavio: Lilly
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 22:13
oleander je jučer dobio veću teglu
 
a jasmin "škatulju" LOL


Objavio: Lilly
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 22:14

Kućica čeka svoje stanare!!



Objavio: Lilly
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 22:15

a ovo je ječer mm preštihal ispod kruške,sad moram smislit što ću tu saditi



Objavio: Lilly
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 22:21
moja ruža-moram ju preselit s tog mjesta,ne znam dal sad ili da čekam da odcvate??
 
i moj nesuđeni kamenjar al sam odlučila i njega ću presložiti. Da ga nisam samo opljevila već bi bila prava šikara (ne tražite cvijeće-nema ga)
naravno opet ga treba pljeviti
 


Objavio: Lilly
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 22:23
i za kraj aloa - današnji ulov br 2. Dobila ju od jedne tete!!!!!
 


Objavio: Lantana
Datum objave: 30 Travanj 2009 u 22:47
Bravo Lilly puni se vrt smile161

-------------
život je more


Objavio: gioiaa
Datum objave: 01 Svibanj 2009 u 08:47
ma cupkanja ima stalno,bar je tako kod mene,zato sam pokusala korov smiriti sa sto vise kamenja,nadam se da cu ga tako bar malo obuzdati
za nove biljke


Objavio: baka
Datum objave: 01 Svibanj 2009 u 09:07
Biljčice su "za pet".
Jorgovan krepandus kao i moj od Korijenka kad sam ga dobila. Sad se uspješno oporavlja u zemlji!Big%20smile
 
Kamenjar! Ovako na prvi pogled ja ga ne bih preslagivala, jer mi se oblikom i kamenjem  po njemu čini baš zgodan. jedino: opljeviti i posaditi svašta po njemu.
Ispod kruške.... puno raznog cvijeća!Big%20smile


-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: Lilly
Datum objave: 01 Svibanj 2009 u 16:12
Slika kamenjara je izdaleka,da se baš ne vidi ta sva travurina,mada ima nešto i cvijeća. Preslagivat ću ga morat jer je sad na djelu gdje ja više ništa ne sadim. To je teritorij MVS!!!!!


Objavio: Mamaa
Datum objave: 01 Svibanj 2009 u 16:22
lilly super ulov i pokloni- škatulja za jasmin je baš zakon- a mogu misliti kako je kamenjar bio lijep u punom sjaju- kad je meni i sad s dračem zanimljivWinkLOLLOL

-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: Lilly
Datum objave: 01 Svibanj 2009 u 16:26
Ne da se hvalim ali 2 godine je bio baš ljepi i nije bilo dana da nisam čeprkala po njemu. Ali ponovno će on zasjati,samo na drugom mjestu!
 
Stručnjaci za ruže- kad slobodno presadim svoju???????????????


Objavio: Lantana
Datum objave: 01 Svibanj 2009 u 23:04
Kamenjar ima intersantan oblik i šteta bi bilo da ga ne središ, posadi što imaš pa ćeš kasnije lako mjenjati i dopunjavati.

Nisam stručnjak za ruže, ali mislim da je malo kasno sada, možda na jesen.



-------------
život je more


Objavio: Lilly
Datum objave: 01 Svibanj 2009 u 23:43
Baš sam ga danas opljevila,baš je bila hrpa trave i kaj je najzanimljivije takve uopće nema na "travnjaku" a kamenjar je pun.


Objavio: fuksija
Datum objave: 02 Svibanj 2009 u 00:08
Jako ti je lijepo cvijece.
Uvrtu se uvijek ima nesto popuniti i dotjerati u red, bitno je da imas dobru volju i zelju, pa ce sve polako doci na svoje mjesto.

-------------
pozdrav iz Norveske


Objavio: Mamaa
Datum objave: 02 Svibanj 2009 u 01:07
pa travnjak joj očigledno ne odgovaraWinkLOL

-------------
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?


Objavio: niho
Datum objave: 02 Svibanj 2009 u 20:33
Kako ćeš ti to lijepo srediti -bitno je da se ima mijesta -uh blago ti sesmile64


Objavio: Lilly
Datum objave: 02 Svibanj 2009 u 22:00
E da imam mjesta već bi ja sve sredila. A nadam se da i budem za koju godinu.



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk