Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Nica-Francuska

Web: Cvijet.info
Kategorija: Cvijeće - Forum o cvijeću
Ime foruma: Moj grad u slikama
Opis foruma: Slike cvijeća, parkova i uređenih trgova u Vašem mjestu.
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=5694
Datum ispisa: 29 Rujan 2024 u 02:25
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Nica-Francuska
Objavio: dzomba
Tema: Nica-Francuska
Datum objave: 27 Veljača 2011 u 16:55
Prosle godine u oktobru mjesecu sam bila ponovo u San Remu i kako sam imala par dana na raspolaganju odlucila sam da odem opet do Francuske koji me sve vise i vise privlaci Big%20smile..ovaj put se nisam zadrzala u Monte Carlu,koji zelim opet posjetitiWink..ovaj put sam produzila do NiceTongue!
U agenciji su mi rekli da pricaju italijanski i tamo..ali to se i nije pokazalo bas tako istinito LOL,jedini momak koji je znao reci par rijeci na talijanskom je bio jedan na zeljeznickoj stanici...ali to me nije zaustavilo da nevidim ljepote ovog grada Big%20smile..Kupila sam kartu,zaustavljala raju,zapitkivala i dobivala odgovore na prelijepom francuskom jeziku Big%20smile ali najvise smo se razumjeli s rukama LOLLOL !!
Nazalost dosta vremena sam izgubila prebacujuci se iz jednog voza u drugi (tri puta sam presjedala) tako da sam imala malo vremena za obilazak grada..al vratit cu se ja i ovdje Big%20smileWink..Kroz moje slike koje mozda i nisu nekog kvaliteta pokusat cu vam pokazati sve ono sto sam uspjela vidjeti u jednom danu..tj,u par sati Tongue..


-------------
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..



Odgovori:
Objavio: dzomba
Datum objave: 27 Veljača 2011 u 17:32
U 10 h ujutro sam krenula iz San Rema,voz je malo kasnio tako da je dan vec dobro poceo Big%20smile



Po dolasku u Monte Carlo cekala sam sat vremena voz za Nicu..mozda je bio i neki prije ali moram priznati da sam ja bila sigurna samo u ovajBig%20smile..po dolasku u Nicu,kad sam vidjela da niko ne prica i ne razumije italijanski otisla sam do kioska i kupila kartu gradaBig%20smile..prvo sto sam posjetila jeste bila Ruska crkva,za nju kazu da je najveca ruska crkva u svijetu,van Rusije naravnoTongue









Dan je bio jako lijep-srecom-jer u to vrijeme je padala kisa...nastavila sam put prema centru..zahvaljujuci uvijek karti pronasla sam glavnu ulicu Avenue Jean Me'decin..tu sam zastala da osmatram raju..svi su kretali nekako smireno,bez zurbe...ulica je puna najpoznatijih prodavnica..neki idu pjesice,drugi na rosulama Big%20smile,treci na biciklu a mnogi od njih se prebacuju s tramom koji svakih 2-3 minute prodje pored tebe Big%20smile..












Naravno treba popiti i kaficu tako da sam se zaustavila u jednom kaficu preko puta katedrale Notre-Dame..,rekoh ko zan mozda mi se i zvonar pridruzi na kafi LOLLOL





Poslije kafice sam se uputila prema moru...prelijepo plavetnilo Tongue..slike ce reci same za sebe..







Bez prevelikog zadrzavanja jer vec je bilo negdje oko 14-15 h i znajuci da moram tri puta presjesti prije nego sto dodjem do San Rema a morala sam paziti i na red voznjeBig%20smile prije nego sto sam se vratila prema carsiji popela sam se uz jedne stepenice do jednog malog parka koji ti nudi prelijep pogled na cijeli grad







Vracajuci se prema zeljeznickoj stanici malo sam zavirila i na pijacu starog posudja



I jos par slika grada..








Toliko toga je jos ostalo za vidjeti,ovo je samo mali,mali dio prelijepe Nice ali kao sto mi pokusale objasniti dvije gospodje,koje sam srela kako sjede na klupi,hrane golubove i uzivaju u ljepoti mora Tongue, Nica je veliki grad i ne moze se sve obici pjesice a pogotovu ne u jednom danu Big%20smile...Za kraj sam pozdravila franuze na zeljeznickoj stanici i obecala sam sama sebi da cu se opet vratiti Wink!!




-------------
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..


Objavio: OTOK
Datum objave: 27 Veljača 2011 u 17:59
Bravo za ove lijepe slike, krasna posjeta Nici


Objavio: baka
Datum objave: 27 Veljača 2011 u 18:42
Predivno Džomba!Clap

-------------
Nikad neću biti stara Riječanka.<br /><br />Stari su oni koji su barem 10 godina stariji od mene i to po cijelom svijetu!


Objavio: Mari,5510
Datum objave: 27 Veljača 2011 u 18:43
bravo za lijepu reportažuThumbs%20Up

-------------


Objavio: dzomba
Datum objave: 28 Veljača 2011 u 21:04
Hvala Vam najljepsa!! smile78

-------------
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..


Objavio: dzomba
Datum objave: 02 Ožujak 2011 u 18:28

























-------------
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..


Objavio: nuna
Datum objave: 02 Ožujak 2011 u 19:03
Mnogo ti hvala na ovoj reportaži,baš sam uživala.


Objavio: Belina
Datum objave: 02 Ožujak 2011 u 20:42
ClapHval na lijepoj šetnji,uživala sam u prekrasnom krajoliku Nice,kao da sam sa tobom bila u šetnji i gledala staro suđe,po štandovima,


Objavio: tomica
Datum objave: 03 Ožujak 2011 u 10:05
Hvala ti što ovo dijeliš s nama i odi još koji put, molim te. smile79


Objavio: Mira K
Datum objave: 03 Ožujak 2011 u 18:09
Hvala na prekrasnoj reportaži i slikama iz divne Nice! 


Objavio: Nataly
Datum objave: 03 Ožujak 2011 u 18:14

Lijepo! Clap



Objavio: Triša
Datum objave: 03 Ožujak 2011 u 18:55
Ljepotice, baš sam uživala u tvom društvu, šetajući predivnim mjestima, i slušajući te kako mi pričaš.smile79

-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Tija
Datum objave: 03 Ožujak 2011 u 19:21
Hvala....do sljedeće reportaže smile78!

-------------


Objavio: Olja
Datum objave: 03 Ožujak 2011 u 19:26
Kako je lepo sto si sve podelila sa nama...uzivancija   Clap


Objavio: mimar
Datum objave: 03 Ožujak 2011 u 21:44
Volim kada vidim da putujes, tada znam da si dobro!
smile78Javi nam se opet, da uzivamo kao  ovaj put.


-------------
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje


Objavio: 1234DRENOVA
Datum objave: 03 Ožujak 2011 u 21:50
jako lijepo prikazano


Objavio: dzomba
Datum objave: 06 Ožujak 2011 u 19:05
HVALA Vama Big%20smileBig%20smile..saljem Vam veliki,veliki smile79  do sledeceg putovanja TongueTongue!!

-------------
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..


Objavio: dzomba
Datum objave: 06 Ožujak 2011 u 20:24
Ostalo je jos par slika koje zelim podijeliti s vama Wink Tongue..














-------------
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk