Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Sandra.L - moja galerija

Web: Cvijet.info
Kategorija: Hobistika - Forum za hobi
Ime foruma: Decoupage galerija radova
Opis foruma: Slike decoupage tehnike od članova foruma
URL: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2704
Datum ispisa: 09 Rujan 2024 u 01:08
Verzija softvera: Web Wiz Forums 10.15 - http://www.webwizforums.com


Tema: Sandra.L - moja galerija
Objavio: Sandra.L
Tema: Sandra.L - moja galerija
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 20:05
Cure i dečki (ima li koji?), lijepi pozdrav! Ne raspolažem baš nekim vremenom tako da nemam baš puno radova, a neke sam i podijelila prije nego sam ih uspjela slikati. Ovo su oni koji su ostali doma.
Zidni sat moje kćeri, obožavateljice Picassa
Stari drveni sanduk
Bočna strana stare kredence.
E sad, ne znam sliku okrenuti pa neću poslati druge radove. Može li mi netko reći kako se to radi (prebacujem ih preko photobucketa).



Odgovori:
Objavio: lollypop
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 21:08
welcome!


-------------


Objavio: rose
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 21:20
dobrodosla! krasni radovi! Clap

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: ivona 777
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 21:21
Jako lijepi radovi!


Objavio: ančica
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 21:25
dobronam došla,kredenc je krasan

-------------


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 21:39
 
Štok između vrata
 
 
detalj
 
kćer mi jako voli London...


Objavio: saara
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 21:40
Dobro došla draga!!!!!Wink


Objavio: SunceRi
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 21:42
Sandrina dobro nam došla i konačno da si i ti stavila radove...Štok ti je jako hrabro dijelo, a slike londona su baš interesantne...
Pusa iz susjedstva


Objavio: bubamara22
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 21:50
sandra, super su ti radovi...reci mi otkud ovi motivi londona?? to su salvete ili??


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 22:06
Najobičniji 80 gramski papir, isprintano s interneta, zaljepljeno na shabby chic obrađenu stolicu izmoljenu iz konobe dobrog kolege, premazano opet ljepilom i presprejano prozirnim autolakom. Inače slike su zalijepljene sa svih strana stolice, slikala sam samo gornju plohu i jednu stranu. Malo mi je bio problem pogoditi nijanse boja kod printanja, morala sam korigirati jer kada se papir smoči ljepilom slika potamni. I naravno, crna tinta se rado razmazuje pa treba jako paziti. Hvala svima na pohvalama!


Objavio: monna-1
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 22:11
Dobro došla Sandra! Radovi su jako lijepi, meni najljepši štok između vrata! Super!Thumbs%20Up

-------------
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
http://cvjetnavila.blogspot.com/ - cvjetnavila.blogspot


Objavio: dori-st
Datum objave: 28 Siječanj 2009 u 23:07
Bravo bravo, dobrodošla, imat ćemo mi štošta od tebsmile55e naučiti.


Objavio: esmeralda
Datum objave: 29 Siječanj 2009 u 08:28
Dobro došla Sandrasmile75Svi radovi su odlični, a mene je privukao štok, jer  takav sličan  kut između štokova imam ja u stanu pa me zanima od čega su listići, jer mi se čini da nije salveta.
 
Želim ti ugodno druženje i da nam pokažeš puno lijepih radovasmile78


-------------
meni je super u životu


Objavio: rose
Datum objave: 29 Siječanj 2009 u 11:00
odlično

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: kaća43
Datum objave: 29 Siječanj 2009 u 11:47
sandra jako lijepi radovi,i jako zanimljivi,motivi su mi prekrasni..i dobro nam doslasmile141


Objavio: cleopatra
Datum objave: 29 Siječanj 2009 u 12:02
Lijepi radovi. .Clap. .dobro nam došla. .Smile


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 29 Siječanj 2009 u 12:43
Originalno poslano od člana esmeralda esmeralda napisao:

Dobro došla Sandrasmile75Svi radovi su odlični, a mene je privukao štok, jer  takav sličan  kut između štokova imam ja u stanu pa me zanima od čega su listići, jer mi se čini da nije salveta.
 
Želim ti ugodno druženje i da nam pokažeš puno lijepih radovasmile78
 
Listići, bubamare i leptiri su sa decoupage papira nabavljenog u Chemacu, a kako ima puno vitica i izrezivanje mi se za tu količinu činilo kao prava noćna mora kupila sam si i specijalni nožić i super se s njim radi, zaista se brzo reže.


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 29 Siječanj 2009 u 12:48
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

sandra, super su ti radovi...reci mi otkud ovi motivi londona?? to su salvete ili??
 
Tek sad vidim da sam ti odgovorila samo za stolicu. Na platnima su slike sa neta isprintane na rižinom papiru.


Objavio: esmeralda
Datum objave: 29 Siječanj 2009 u 12:56
I daj mi reci kako ide to printanje,ne zgužva ti printer papir?

-------------
meni je super u životu


Objavio: gortyna
Datum objave: 29 Siječanj 2009 u 13:38
dobro nam dosla ti i tvoji lijepi radovi Wink


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 29 Siječanj 2009 u 14:59
Originalno poslano od člana esmeralda esmeralda napisao:

I daj mi reci kako ide to printanje,ne zgužva ti printer papir?
 
Ja ti izrežem rižin papir koliko mi treba pa još malo šire i zalijepim selotejpom na papir za printanje. Kada lijepiš moraš paziti da ti bude čim ravnije inače ga nagrišpa. Stavim u printer i lagano pridržavam rukom odozgora da ga ravno povuče (ponekad povuče i zgužva, onda sve ispočetka). Isprintam i to je to. Koristim čisto bijeli papir da mi boje budu točno takve kakve jesu.


Objavio: vanja
Datum objave: 29 Siječanj 2009 u 16:00
Sandra odlični  Clap radovi, ima se šta i naučiti od tebe, uživam gledati sve šta napravite, ali nemam vjere u sebe da bi to ispalo lipo i prezentativno


Objavio: domingo
Datum objave: 29 Siječanj 2009 u 16:33
I ja ču pohvaliti radove......malo drugačije ali sjajna ideja za mene.


Objavio: Gogs
Datum objave: 30 Siječanj 2009 u 07:08
dobro došla , sada malo i mi komentiramo tvoje uratke nisi više voajer. Super su ti radovi, štok uopće ne treba komentirati i hvala na savjetima u vezi printanja   


Objavio: mišonja
Datum objave: 30 Siječanj 2009 u 08:54
Vauuuuuuuuuu! Originalni motivi i originalna mjesta za njih, krasno!


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 30 Siječanj 2009 u 11:50
Hvala vam svima na dobrim željama i krasnim komentarima. Na žalost, ne mogu se posvetiti radovima koliko bi željela zbog hrpetine obveza i tako će biti još cca dvije godine Cry. Pa onda kradem malo vremena i igram se. Imam jako, jako mali životni prostor pa me i to ograničava. Zato moji radovi imaju čudna mjesta Wacko . Vaše radove također pratim kad ukradem malo vremena i prekrasni su, fantastične ideje i izvedbe. Nedavno sam se dopisivala sa curom iz Trsta, kaže da je decoupage kod njih već izvan mode. Nadam se da kod nas neće tako brzo nestati inače se neću imati čime baviti za te dvije godine.


Objavio: handmade
Datum objave: 22 Veljača 2009 u 17:46
I ja se pridružujem pohvalama za tvoje radove, nešto malo drugačije i vrlo lijepo...Imam još jedno pitanje vezano uz printanje, kakav je printer, laserski?


Objavio: hoya
Datum objave: 22 Veljača 2009 u 18:04
Sad vidim i tvoje radove. Vrijedne ručice i radovi sa puno stila. Samo naprijed !

-------------
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 22 Veljača 2009 u 20:34
Handmade, običan inkjet. Nema ti razlike između njega i laserskog, lagano razmazuju jedan i drugi. Hvala na pohvalama! I tebi hvala Hoya!


Objavio: sanjam
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 09:52
Tvoj štok od vrata sam vidjela nekada davno i dao mi je inspiraciju za nešto što radim već desetak dana ali još nije gotovo. Sad sam ga ponovno ugledala i baš se obradovala, krasan je.


Objavio: gioiaa
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 10:00
izgleda da nam je svima zapao za oko stok ,super ideja,


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 10:25
Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Tvoj štok od vrata sam vidjela nekada davno i dao mi je inspiraciju za nešto što radim već desetak dana ali još nije gotovo. Sad sam ga ponovno ugledala i baš se obradovala, krasan je.
 
Desetak dana? Znači kompletno preuređuješ životni prostor u decoupage LOL . Imam ja još neobičnih mjesta decoupiranih, ako stignem (kada bi dan mogao imati 30 sati Ermm ) stavit ću slike popodne da se malo smijete... Jedva čekam vidjeti što to stvaraš!


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 10:28
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

izgleda da nam je svima zapao za oko stok ,super ideja,
 
Hvala! Kada nemam drugog prostora, imam jako mali stan... Sve si nešto mislim, mogla bi na strop sunce, mjesec i zvijezde staviti... LOL


Objavio: sanjam
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 11:32
Originalno poslano od člana Sandra.L Sandra.L napisao:

Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Tvoj štok od vrata sam vidjela nekada davno i dao mi je inspiraciju za nešto što radim već desetak dana ali još nije gotovo. Sad sam ga ponovno ugledala i baš se obradovala, krasan je.
 
Desetak dana? Znači kompletno preuređuješ životni prostor u decoupage LOL . Imam ja još neobičnih mjesta decoupiranih, ako stignem (kada bi dan mogao imati 30 sati Ermm ) stavit ću slike popodne da se malo smijete... Jedva čekam vidjeti što to stvaraš!
 
Što radim neću otkriti dok nije gotovo. WinkPosao i nije baš nešto velik ali uživam u njemu, radim ga na "rate" a u međuvremenu se igram sitnijim poslićima. Šalji svoje slike, svi tvoji dosadašnji radovi mi se sviđaju.


Objavio: spring
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 13:55
Sandra bravo.. pa ovo su divni radobi..

sat i zadnja slika su predivni a sa štokom si me oduševila... stolica.. prekrasno.. imam i ja takve dvije i jedva čekam lijepše vrijeme da ih uredim...


Objavio: Triša
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 14:25
Evo i mene u tvojoj galeriji. Srića pa ne naplaćuješ ulazsmile96Tek sam sad stigla, jer zbaš da penzići nikad nimaju vrimena. Osobno sam više u cvijeću, ali sad kad te poznam moram pratiti tvoje uratke. Dakla i mene je osvojio štok, fantastična ideja a izgleda predivno. Starudije uvijek ima po kući, a ti si prava majstorica restauratorica. Naravno puno riječi i postupaka ne razumen, ali nadam se da salvetna tehnika nikad neće prestat bit u modi jer je super.
 
Najviše ocjene za tvoje prekrasne radove- baš mi je drago što si dio riječke škvadre, koja će i ubuduće dolaziti na kavice.smile79


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:15
Triša, uzalud meni sva ekonomija kad ne znam zaradit. Zato pasaj kad god oteješ soldi ne rabe. Hvala na pohvalama!


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:26
A sada malo mojih radova. Jedino mi je žao da ne uspijem slikati po danu, ovako slike baš i nisu neke.
Najprije oni na čudnim mjestima:
 
 
pa torba od moje kćeri:
 
 
pa slika noni za rođendan na ljubičice jer se zove Ljubica
 
 
pa slika sa sottile koji je ispao sottilissimo, pogotovo na slici
 
 
i još neka staklurija koju sam doma isčeprkala iz arhive:
 
 
 
 
 
 


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:28
Upoznala sam tvoju Visost (i pravo i u prenesenom značenju) prije no što sam ugledala tvoje radove! Bravo, fenomenalno je kako se širimo idejama, smještajem svojih uradaka, sitnim detaljima raznolikosti. Moj favorit je ura, joj kako je dobra!


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:30
Kako si "raspucavala" ljubicu, dvokomponentni? Fenomenalne su mi pukotine!


Objavio: bubamara22
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:31
moj favorit je slika s ljubičicama,tako je savršeno raspucana...ma prekrasno....

a ova ideja s prekidačima ti je genijalna!!!


Objavio: bubamara22
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:33
vidiš kako franjica i ja odmah primjetimo pukotine koje su toliko savršene, odavno nisam vidjela kod nekog takvu ujednačenost...


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:36
I lijepo moje dijete slikano prije 11 godina, a okvir preuređen neki dan:
 


Objavio: Izzy
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:37
Pridružujem se pohvalama za ljubičice! Divno!

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: Sandra.L
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:37
I sada još neka mi netko otkrije tajnu: rotiram sliku u photobucketu, ali u postu je opet "ležeća", ali ne svaka. Zašto ne svaka i kako da to riješim?


Objavio: spring
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:43
Ljubičice... predobro... prekrasno... ma stvarno nemam riječi!!


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:43
Cure, hvala! A ljubičice su plod maltretiranja ostalih forumašica sa pitanjima "a kako ti to radiš". Dvokomponentni, medium, mazano u svim smjerovima jer za njega ne treba paziti na smjer, mrvčicu deblji sloj, ali deblji u smislu onoliko koliko sama podloga i gel pitaju, ništa predebelo, onako koliko se da razvuć. I ne dirati i dodavati kada se već počeo sušiti samo se sve pokvari (iskustvo!). Iako mi se čini da se ovako mali motivi malo izgube u toj gustoj mreži, možda bi bilo ljepše na nekom većem cvijetu, što vi mislite? Franjica, a da održimo jedan tečaj na Viškovu koju subotu Wink ?


Objavio: Triša
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:43
Ki to zna i mene taj photobucket nekad dovede do ludila, pa sad iden na neke druge varijante.
Iman neki grdi šalteri, vaje kraden idejusmile79


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:47

Moji nisu bili tako grdi, ali gledan va njih već 10 let, a soldi za novi niman... aš ne otejen bilo kakovi ... Big%20smile Samo kradi, nisan nikakov copyright stavila, nećeš va pržun finit, ni penziju ti za duševne boli neću zet...



Objavio: spring
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 22:49
Ajme a ko će vas razumit?


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 23:02
Je, Spring, nije baš pristojno od nas kad nas ne mogu svi razumjeti. Da ne bude nesporazuma od sada pišem isključivo na našem - engleskom, da me svi mogu razumjeti smile96


Objavio: Gogs
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 23:05
Triša, Sandra prekrasno vas je "ćut" i sve pohvale idejama i naravno radovima          ne mogu odgonetnuti pukotine na okviru ali poseban je gornji dio


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 23 Veljača 2009 u 23:14
Gogs, to ti je dvokomponentni sottile, a ne pitaj kako sam to napravila. Mazala, pa tako ispalo. A mazala cijeli okvir na isti način. Tongue


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 24 Veljača 2009 u 07:18

Kalendar u uredu, da mi bude lijepo kao doma:

 


Objavio: SunceRi
Datum objave: 24 Veljača 2009 u 07:54
Sandrina, šarenice jedna...koliko boja i motiva i pravaca i svačega woooooow....Super ti je sve, ma rekla bih više zakon! Tako ti se mi mladi izražavamo LOL


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 24 Veljača 2009 u 08:53

Takva sam ti ja, malo dijete u dugačkom tijelu Tongue. Nikad neću odrast...



Objavio: SunceRi
Datum objave: 24 Veljača 2009 u 08:55
Originalno poslano od člana Sandra.L Sandra.L napisao:

Takva sam ti ja, malo dijete u dugačkom tijelu Tongue. Nikad neću odrast...

 
ha ha ha...a ja u širokom...ma bitno da smo djeca a sad u kakvom tijelu , who cares!


Objavio: monna-1
Datum objave: 24 Veljača 2009 u 09:36
Super, posebno ljubičice i kalendar....još, još radova! smile71

-------------
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
http://cvjetnavila.blogspot.com/ - cvjetnavila.blogspot


Objavio: esmeralda
Datum objave: 24 Veljača 2009 u 09:39
Prkrasni radovi, bravo ,bravosmile141

-------------
meni je super u životu


Objavio: rose
Datum objave: 24 Veljača 2009 u 10:44
aaaaaa,kalendar je preedivan! smile94

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: kaća43
Datum objave: 24 Veljača 2009 u 10:44
fenomenalni radovi draga sandra,poklon za nonu prekoprekrasansmile141smile93


Objavio: gioiaa
Datum objave: 24 Veljača 2009 u 11:42
poklon za nonu predivan,naravno i sve ostalo


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 27 Veljača 2009 u 18:42
Slika i pjat:
 
 


Objavio: Izzy
Datum objave: 27 Veljača 2009 u 18:48
Predivni su! smile39Ovaj tanjur je premazan nekakvom pearl (sedefastom) bojo? Stvarno je lijepo i nježno...

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: Triša
Datum objave: 27 Veljača 2009 u 18:52
Sandra ima jeftinih krasnih staklenih tanjura u Konzumu na Škurinjama. ja kupila 5 različitih veličina  za 100 kn.
Najveća tacna je prekrasna, prozirna, onako baca na zelenkasto cca 45 x 30 cm 19 kn, - čisto informativno.
 


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 27 Veljača 2009 u 18:54
Triša, hvala na info.
 
Izzy, tanjur je bio brušen s donje strane, a s gornje sam natapkala frost.
 
Stavila sam svoje salvete na razmjenu pa bacite oko!


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 27 Veljača 2009 u 18:56

Triša, tek sada vidim da ima i slika. Zbilja su super! Ajde, brzo lijepi salvete i boje i svašta pa nam pokaži Smile !



Objavio: rose
Datum objave: 27 Veljača 2009 u 19:01
odlično!smile141

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: spring
Datum objave: 27 Veljača 2009 u 19:17
Ovi tanjuri si divni!!!  jedva čekam radove na njima!!


Platno je krasno stvarno se jako lijepo vidi dvokomponentno lepilo.. i tanjur je krasan.. jako dobra ideja!!


Objavio: Triša
Datum objave: 27 Veljača 2009 u 19:49
Originalno poslano od člana Sandra.L Sandra.L napisao:

Triša, tek sada vidim da ima i slika. Zbilja su super! Ajde, brzo lijepi salvete i boje i svašta pa nam pokaži Smile !

 
Ću, ću samo ne znan kad, ali bit će neš sa salveticama sigurno.


-------------
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"


Objavio: bubamara22
Datum objave: 27 Veljača 2009 u 21:55
slika mi je fantastična, prekrasno se raspucalo!!! Clap


Objavio: Vilavita
Datum objave: 27 Veljača 2009 u 22:57
Sandra.L-dobro došla..Smile
 Radovi su odlični, ali dah mi zastaje na štoku...i na onim raspuklinama..


-------------
Bolje biti vjetar nego list!


Objavio: sanjam
Datum objave: 28 Veljača 2009 u 08:45
Tanjur ti je krasan, a evo ti da vidiš za što si me nadahnula sa svojim štokom. Hvala!!!Tongue

http://www.msplinks.com/MDFodHRwOi8vczQ0Ni5waG90b2J1Y2tldC5jb20vYWxidW1zL3FxMTgzL1Rlb18wNzAvP2FjdGlvbj12aWV3JmN1cnJlbnQ9MDAwMDIxLmpwZw==">Photobucket



Objavio: vanja
Datum objave: 28 Veljača 2009 u 14:46
prekrasno nadahnuće i uradak bravo  Clap


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 28 Veljača 2009 u 21:58
Slija je predobra, skoro sam se raspucala od ljubomore kad sam vidjela kako ti je uspjelo raspucavanje. Kojom bojom praha si radila?


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 01 Ožujak 2009 u 11:13
Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Tanjur ti je krasan, a evo ti da vidiš za što si me nadahnula sa svojim štokom. Hvala!!!Tongue

http://www.msplinks.com/MDFodHRwOi8vczQ0Ni5waG90b2J1Y2tldC5jb20vYWxidW1zL3FxMTgzL1Rlb18wNzAvP2FjdGlvbj12aWV3JmN1cnJlbnQ9MDAwMDIxLmpwZw==">Photobucket

 
 
Odlično ti je ispalo! Drago mi je da je moja ideja poslužila i da sada imaš lijepu bonagraciju!


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 01 Ožujak 2009 u 11:19
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Slija je predobra, skoro sam se raspucala od ljubomore kad sam vidjela kako ti je uspjelo raspucavanje. Kojom bojom praha si radila?
 
Zlatna porporina. Franjice draga, jučer smo SunceRi i ja posjetile sajam u Vicenzi. To je bio raj za oči i katastrofa za budžet... Gadna je bila jedino gužva... Svega za kupiti, svih mogućih čarobnih papira, materijala, boja, trakica, salvetica, drvenih kutijica, stalažica, većih ormarića, platna trokutastih, ovalnih, polukružnih, klasičnih... ajme, svega, svega baš... A tebe sam se sjetila čim sam ugledala hrpu staklenih tanjura svih dimenzija. Obzirom da si vrlo energična možda da se pripremiš za sljedeći sajam, mislim u 10. mjesecu, pa da nam se pridružiš? Wink


Objavio: ančica
Datum objave: 02 Ožujak 2009 u 06:50
krasni radovi, a vicenza
ajme mislim da bi to bila katastrofa za buđet


-------------


Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 03 Ožujak 2009 u 10:07
Pa jasno, najprije tečajčić u (ili se kaže na?) Viškovu (obećajem da neću dirati kamenje, brati masline i sramotiti vssmile96) pa onda na putovanjce.. jasno s obzirom da je problem sa redovitim uzimanjem antisklerina molim obavijest u 9. mjesecu kako bih učinila rezervaciju zajedno s vama


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 12 Ožujak 2009 u 20:45
Nekoliko radova... malo, ali što mogu kada nemam vremena Unhappy
 
kutijica za prijateljicu od kćeri
 
 
 
jaja
 
 
 
pa još jedna kutijica
 
 
 
I nema više...


Objavio: Izzy
Datum objave: 12 Ožujak 2009 u 20:56
Preslatko! Svaka čast! smile55

-------------
Extraordinary in the mundane.
http://www.izzycreations.blogspot.com - Moj blog



Objavio: FranjicaZG
Datum objave: 12 Ožujak 2009 u 21:26
Mogu li ja biti prijateljia tvoje kćeri, nisam na R ali slovo F je slično, prekrasne su kutijice ali ja ponovno slinim na onom raspucanom platnu!
Moram probati tako nešto napraviti, pa neka mi uspije barem pola kao tebi bit ću sretna!


Objavio: ančica
Datum objave: 12 Ožujak 2009 u 21:40
ljepo ti je ispalo osobito poklopac od prve kutije

-------------


Objavio: rose
Datum objave: 12 Ožujak 2009 u 21:54
prekrasno ClapClap

-------------
http://tininkreativnikutak.blogspot.com/ - Moj Blog



Objavio: vanja
Datum objave: 12 Ožujak 2009 u 22:07
lipi radovi sve me vuće da i ja uplovim u te vode ali nisam još sama sa sobom sigurna da bi ja to mogla pa se divim vašim smile227


Objavio: Sandra.L
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 07:29
Baš me vesele vaše pohvale! A ti, Franjice, sljedeći puta kada dođeš sprijateljiš se s mojom kćeri i problem riješen Wink. I naravno da će ti uspjeti, ako ja koja nemam umjetničkog talenta uspijevam zamisli kako ćeš tek ti uspjeti!


Objavio: nera7
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 09:34
Radovi su ti prekrasni.Kutijica mi je odlična!


Objavio: dori-st
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 14:24
Zadnja kutijica mi je baš slatka..........Bravo.


Objavio: Gogs
Datum objave: 13 Ožujak 2009 u 17:50
i meni je zadnja baš onak kak treba , malo a puno   



Ispiši stranicu | Zatvori prozor

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk