Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Posjetioci u mojem vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Posjetioci u mojem vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 09:26
svrati sjenica i kod mene :)
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 21:06
Ajme kako dobra slikica, ja ih nikad ne uspijem tako dobro uslikati, a baš sam danas nadopunila hranilice na menduli, jer su sve pojele. Stavila sam im špek i kruh, onako spasiran. To jedu ko lude i mislim da im malo masnog po zimi dobro dođe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
pomme dor View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 158
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pomme dor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 10:00
Ja sam prestala hraniti ptičice za ovu sezonu. Vele mi da ih nije dobro previše naučiti na hranilice nego samo kad je stvarno zima i kad nemaju puno toga za jesti. Iako mi je žao zbog toga jer ih manje vidim i manje uživam u njihovim vratolomijema na hranilici. Pa eto zati više i nemama slike sa ptičicama. smile43

Neki dan ujutro prije dolaska na posao veli mi muž: "Dođi viejeti tko je na stablu oraha". A kad tamo pravi spektakl. Dvije vjeverice ... k´o lude skaču gore dolje... Bilo ih je stvarno teško slikati, tako rano ujutro, iz unutrašnjosti kuće i na priličnoj udaljenosti, a da ne velim koliko su brze. Zato slike i nisu baš neke kvalitete.




Pomme
http://mes.pommes.free.fr Posjetite, redovito stavljam nove stranice.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 10:02
slatkice male :)
Na vrh
pomme dor View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 158
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pomme dor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 10:14
Slatkice, brzice. Znamo oko kuće naći otvorene orahe i lješnjake.

A evo jedne slike sačo zbog ljepoti. Trešnja


Pomme
http://mes.pommes.free.fr Posjetite, redovito stavljam nove stranice.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 10:30
Preslatke su vjevericeHug
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 10:55
Vjeverice su stvarno cakane...sigurno ih je milina tako gledati... a trešnja...prekrasno, eto, proljeće je u punom zamahusmile89
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2008 u 10:56
trešnje, njamić obožavam ih i u cvatu, a pogotovo kad dođu plodovi
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 23:52
slatke ptičice
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.