Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Neka hrana bude tvoj lijek...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Neka hrana bude tvoj lijek...

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 19:33
da se i ja prikljim oovj temi,mada ima vecih znalaca ovdje pa cu vise citati nego pisati.samo cu reci da sam i ja postala sam svoj ljekar za vecinu bolesti kako posjecujem ovaj forum.hvala gospodji F.Dazi na poducavanju o bilju neki dan sin mi sprzio ruku nije malo,a ni bas previse i sve sam sanirala sa kantarionovim uljem,pa ga poslije nekoliko dan odvela ljekaru doktorica zadovoljna pita cime si mazala ja kazem kantarionovim uljem kaze samo nastavi i mjesto kreme mi to preporuca i dalje.redovno mi djeca piju hajducku travu ujutro i zadovoljna sam slabo su bolesljivi.isto sam s uvjerila u moc ovog ulja kod zenskih nekih problema (koristeno sa vana ).
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 22:27
Hvala PUSTOLOV.Zapravo, mogla bih biti i aktivnija.Ali sam, nažalost, prezauzeta.
Samo tako nastavi jer:
GOSPOD OD ZEMLJE PRAVI LJEKOVE A RAZBORIT ČOVJEK IH NE ODBACUJE"
( Biblija, Knjiga Sirahova 38;4 ))
Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 22:30
da sve je Bog potcinio na zemlji covjeku
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 00:45
Ovo je prestrašnosmile185.Kuda nas to vodi?
Hoćemo li morati svoje ljekovito bilje i svoje povrće uzgajati skrivećki?

http://www.alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/sad-zabranjuje-prodaju-oraha
Sadržaji o kojima pišem su informativnog karaktera.Za korištenje mojih savjeta i recepata pitajte svog liječnika ili ljekarnika.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2013 u 09:45
Boje se moze doci do osvjescivanja sto veceg broja ljudi an planeti pa mogu tako njihove lijekove i bolnice zaobilaziti kao ludnice.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 17:13
Predivna poznata priča ovog puta u varijanti sa sakupljačicom biljaka.
 
 
Na ulazu u jedno selo, putnik naiđe na staricu, koja je skupljala ljekovito bilje.
-Dobar dan bako. Možeš li mi reći kakvi su ljudi u ovom selu?
-Kakvi su bili tamo odakle dolaziš sine?
-Bolje ne pitaj. Sebični, pakosni, samo na sebe misle i gledaju kako da drugome naude.
-Eh, sine moj, takve ćeš i ovdje naći! -odgovori starica i nastavi sakupljati biljke.
Malo kasnije naiđe putem još jedan čovjek i također joj se obrati.
-Dobar dan, dobra ženo. Kakvi su ljudi u ovom selu?
-K...akvi su bili tamo odakle dolaziš sine?
-Dobri su bili bako. Gostoljubivi, srdačni i dobrodušni, spremni da pomognu, veseli… Baš mi je bilo žao kada sam morao nastaviti put.
-Da, da… Takve ćeš iste i ovdje naći sinko....
Gdje god da pođeš pronaći ćeš i dobro i zlo. O onome što je u tvom srcu ovisi što ćeš u ljudima tražiti i pronalaziti od to dvoje.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
abutilon View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje abutilon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 16:37
Jako dobra priča o ljudima,biljkama i ljubavi. Jedni bez drugih ne mogu i jedni i drugi bez ljubavi ne mogu. Mislim na jedne i druge koji su srdaćni, dobrodušni, veseli i pozitivni.smile94
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.