Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Frida traži savjet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Frida traži savjet

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 16:24
Ah, evo ga!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 19:45
lolipop i ja sam se krivo izrazilaEmbarrassed,mislila sam na prostor između pukotina,on je sirok,siri nego u mediuma..mislim da na onom zelenom ogledalu jest sottile..neko ce me vec ispravit ako grijesim..na ovo ogledalo si mislila?

Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 19:27
Ne znam zašto, ali ja ne vidim ovu sliku. Ali nema veze, kupit ću sottile pa ću vidjet jel dobar ili nije, svakako će mi poslužit, samo moram malo pričekat jer sam se već dosta istrošila na ove hobby stvari, čak i previše. Hvala na trudu
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 19:31
Ah, ja ostavim post i evo slike.
Da, upravo na to ogledalo sam mislila. Zapravo ima malo pukotina, a onaj sottile ipak ima gušće raspoređene pukotine. AL možda postoji neka taktika kako da se takve rijetke pukotine postignu sa sottileom.
heeheh... to treba otkriti.
Ili možda netko već je?
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 20:28
lollipop, i ja sam u fazi eksperimentiranja sa sottile 2k lakom. čini mi se da tako rijetke pukotine dobiješ ako kad ga nanosiš radiš duže poteze kistom. onako staviš ga dosta pa ga dobro "razvučeš" po površini. ako su potezi kistom kraći onda su pukotine gušće. ili je to samo meni tako ispalo?!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 21:13
Ako 2K Sottile nanosite u tankom sloju onda će vam pukotine ispasti sitne, a ako nanesete lak obilno onda će vam ispasti krupnije. Dakle, što deblji sloj 2. faze (1. faza se uvijek nanosi normalno), deblje su i pukotine, odnosno veće "ljuskice"! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 18:28
izzy, hvala na prosvjetljenju! svima će nam koristiti. smile58
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 16:15
Hvala Izzy i Anastazija!
Eh, to nisam znala. Još nikad nisam radila sa sottileom, al morat ću i to probat.
Više radim sa onim drugim 2K koji također ide u dvije faze.. ne znam tčno kako se zove, u pukotine se utrljava prah..taj 2K mi je odličan!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2009 u 19:37
Lollipop, sve ti je to dvokomponentni crackle lak (skraćeno 2K) od Stamperie, samo imaš 2 vrste - medium (šire pukotine) i sotille (manje i nježnije pukotine). U obje se utrljava prah ili uljana boja, cure su koristile i sjenilo za oči kao zamjenski materijal! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.