Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Brasil
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Brasil

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Brasil
    Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 23:27
Ovog puta, vas luPajuci reporter ostaje nazalost samo u ulozi posmatraca, ali zato teskom mukom dobija exklusivno pravo objavljivanja ovih fotografija (cak pre Facebooka) sto je naravno, kao glavnom finansijeru i logistickoj podrsci putniku-fotografu, zasluzeno dobijeno . Putnik, g-djica Ivana, se jos oporavlja od 30-dnevnog puta po Brazilu, prepuna je dozivljaja, impresija, odusevljenja...
Preko 1000 fotki ceka da bude sredjeno i komentarisano, pa vam nocas postavljam samo nekoliko, za lepse snove
Dakle, zemlja osmeha, raspolozenja i dobrog ritma...













samo odaberite plazu, jezero ili romanticnu obalu i odsanjajte nocas slatke snove   
sutra krecemo dalje
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 16:15
Predivno...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 05:47

Eh, ja promašila sinoć.ConfusedWink

Svratiti ću večeras prije spavanja na onu predivnu plažu....Big%20smile

Bome tvoja kćer vidi lijepih stvari!Clap
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 08:42
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Eh, ja promašila sinoć.ConfusedWink

Svratiti ću večeras prije spavanja na onu predivnu plažu....Big%20smile

Bome tvoja kćer vidi lijepih stvari!Clap
 
Pravi izbor, Baka! Plaza se nalazi u zalivu Ilja Grande, koji ima 65 tropskih ostrva i preko 100 plaza koje se svrstavaju u red najlepsih plaza na svetu.
Moja cerka uziva u putovanjima, sa kojih donese gomilu fotografija, pa deo zadovoljstva priusti i nama. Usput saznamo mnogo i o nacinu zivljenja u tim krajevima, jer ne spada u putnike koji samo projure. Od malena sam ih ucila da je bogatstvo ono sto covek zna, vidi i nosi u srcu a nikako ono sto ima Smile, nemamo luksuzni auto, niti sredjenu kucu ko iz casopisa, ali imamo dozivljaje i secanja koji su nas obogatili.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 09:41
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 23:10
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

....ali imamo dozivljaje i secanja koji su nas obogatili.

 

Najvece bogatstvo,po mom misljenju,i jeste ovo Tongue....Slazem se s tobom Mimar i bas je lijepo kad covjek i nauci nesto,upozna drugu kulturu,drugu religiju..a ne samo projuri,kao sto si i sama rekla,kroz neko mjesto i mozda se slika pored "neceg poznatog" da bi samo mogao reci Eh ja sam bio tu...Confused...koja zalost...i zato mi je bas drago vidjeti da jos neko..i neko..Big%20smile..razmislja kao i ja..Embarrassed
A sto se tice slika,vidi se da je "mamina kcerka"Big%20smile jer slike su prelijepe i eto znaci gdje je bio "novi" foto-aparat....LOL....svaka slika ima svoju pricu.. Clap Clap Clap Clap Ivana...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 23:12
..i sta sam jos primijetila...nebo ime je drugacije boje...na svim slikama izgleda kao da ce pasti kisa...ili grijesim Confused...Tongue
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 08:24
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

..i sta sam jos primijetila...nebo ime je drugacije boje...na svim slikama izgleda kao da ce pasti kisa...ili grijesim Confused...Tongue
 
Oko sokolovo Clap! Naravno, da ne gresis, dobro si I TO zapazila. U Brazilu je sada suprotno godisnje doba od Evrope, sada su u zimi. Temperature se krecu do 30C, ali ima dosta kise, no zamisli tu zimu kad se kupas u okeanu i pod vodopadima, okruzen si zelenilom i setas u japankama i eventualno u tanjem duksu, tek u vecernjim satima LOL.
Sto se tice kvaliteta fotografije, nesto nismo zadovoljne i bas smo razgovarale o nekom novom, boljem foticu ,jer je steta otici na takvo mesto a ne zaabeleziti ga valjano, no to ce morati da priceka dok izadjemo iz dugova oko ovog putovanja Wink. Za utehu je, da slike u secanju traju mnogo duze i mnogo su zivlje.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 10:41
Meni su mnogo lepse i zanimljivije slike prirode nego gradova, pa otud i ovaj izbor Big%20smile.
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
boja okeana
 
 
 
 
 
 
stablo fikusa
 
Pousada su kucice za smestaj gostiju, nisu skupe kao hoteli i jako su zanimljive
 
 
 
Imala je srecu da upozna jednu porodicu i da kod njih bude gost na veceri, sto je retka prilika da se upozna nacin zivljenja u kondominijumu. Ovo su detalji iz njihove baste(domacica je ljubitelj orhideja, ima ih na stotine )
 
 
 
 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 11:00
Vidi se da je Ivana nasljedila od mame i oko i ruku za fotografiranje. Za slike nemam riječi, nešto prekrasno, moraš joj zahvaliti u naše ime što gledamo ove prekrasne fotografije. Clap
život je more
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 10:03
Mimar hvala tebi što si predivno putovanje tvoje kćerke podijelila s nama. Fotografije dalekog Brazila su predivne.Clap
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 13:52
Prenela pohvale, imamo obecanje da cemo dobiti fotke sa jos nekih putovanja Wink.
Za sada jos uvek uzivamo u egzoticnom Brazilu Big%20smile.
Ove su mi zapele za oko...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.
 
 
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 15:42
evo me po drugi put...ranije me zezao net i nisam mogla poslati poruku...
za Ivanu i hvala joj na ovakvim slikama,ovakav Brazil bi i ja volela da vidim
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.