Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - blaze nudi - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


blaze nudi - traži

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
blaze View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blaze Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: blaze nudi - traži
    Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 17:18
teška srca morala sam donijeti ovu odluku: udomljujem dva clematisa - polish spirit i jackmanii. kupila sam ih u kasno proljeće u napadu ludila i otada se muče jer ih nemam gdje presaditi (imam ih već pet-šest) i ja ih više takve ne mogu gledati Cry.
a sad - imam jako veliku terasu u zagrebu (znači tegle), pa primam prijedloge što bi (još) išlo na nju. razmišljala sam o nekakvim manjim stablima, neke imam, i penjačicama, ali onima koje mogu izdržati jako sunce cijeli dan i zagrebačku zimu. 
i da, ne znam kako je sa slanjem u druge gradove
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 18:30
Originalno poslano od člana blaze blaze napisao:

teška srca morala sam donijeti ovu odluku: udomljujem dva clematisa - polish spirit i jackmanii. kupila sam ih u kasno proljeće u napadu ludila i otada se muče jer ih nemam gdje presaditi (imam ih već pet-šest) i ja ih više takve ne mogu gledati Cry.
a sad - imam jako veliku terasu u zagrebu (znači tegle), pa primam prijedloge što bi (još) išlo na nju. razmišljala sam o nekakvim manjim stablima, neke imam, i penjačicama, ali onima koje mogu izdržati jako sunce cijeli dan i zagrebačku zimu. 
i da, ne znam kako je sa slanjem u druge gradove
, imaš našu temu na forumu-dostava,slanje cvijeća.

p.s. stabljiku,korijen, umotaš u vlažnu salvetu(papir) staviš u vrećicu od škrinje i zalijepiš na karton i spakiraš u kovertu. najbolje onu s mjehurićima. ak šalješ prioritetno košta oko 1kn više.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 19:16
Blaze,a što ti njih svake godine ne porežeš!?Oni brzo narastu .Porežeš ih na proljeće,oni narastu i cvatu i opet ih porežeš,šta ti smeta.
Ne odgovaram te da ih podjeliš,netko bude jako sretan,no možeš ih i držati pod kontrolom,da se previše ne šire.
 
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:30
blaze i ja se slažem sa shashom
i moj jackmanii je bio prvih godina u tegli i nije bio ništa manje lijep
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.