Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj mladi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj mladi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
vrba View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 15:28
Originalno poslano od člana hana hana napisao:

prekrasan ti je kamenjar i cvijeće, pozdrav od "povremene Is
trijanke"
 
 pozdrav i tebi hana!Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 15:56
vrba ruzmarin je super pravo lijep grm imam namjeru nabaviti sebi
Na vrh
vrba View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 16:14
inaja , nije ono ružmarin to je lavanda.stvarno je ogromna još kad procvjeta možeš misliti kolika bude.
                             
 
                                                       smile46 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 17:44
prekrasana ti je lavanda.Moja je jadna neka kržljava u Vž a na moru buja ko divlja.Valjda joj sunce ustostruči snagu
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 18:01
Vrba sve ti je prekrasno,malo sam virnula u slike iz Umaga,nema veze što su malo veće ali može se na njima svašta ljepoga vidjeti.Uf,zaboravila sam ti poželjeti dobrodošlicu!!!Tongue
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 22:34
Vrba tek sad ti zelim dobrodoslicu,kamenjar ti je presladak
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 22:35
Vrba tek sad ti zelim dobrodoslicu,kamenjar ti je presladak
Na vrh
vrba View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 16:38

hvala na dobrodošlici,ovdje sa vama mi je super i mogu reći da sam dosta toga naučila od vas.

Na vrh
vrba View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 16:43
hana ,bitno je da tvoja lavanda živi,nije bitna veličina nego da se biljki sviđa kod tebe jer čim je imaš znači da se dobro brineš o njoj,ipak je to primorska biljka.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 18:04
čekamo još sličica Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 19:58
možda je vrtt mlad, ali vlsnica je umjetnica... jooooj obožavam kamen.... selim se na more smile93
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 16:13
divota nema šta, kamen, lavanda, ostalo cviče a kamenjar uh uh Thumbs%20Up
Na vrh
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 13:59

bravo vrba ja sam nova  na forumu poput tebe i lijep ti je kamenjar...superTongue

Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 16:16
dobro došla.....kamenjar je odličan....
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2009 u 19:14
Hallo, hallo! Vas dvije iznad mene niste primjetile da nam je Vrba od svibnja nestala. Šteta jer je vrt obećavao.....
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Prosinac 2009 u 10:47
Ja sam primijetila da je nestala. Al svejednomožemo uživat u slikama. Samo nam nema tko kavu skuhat...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.