Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - koja je ovo biljka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


koja je ovo biljka

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 17:16
Dobro nam dosao brodic i cestitam na tocnom odgovoru i pomoci!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 18:53
Brodic (to je valjda brodić) ako nije izvini, ali u svakom slučaju dobro nam došla iako imaš muško kor. ime.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vrta View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 21:24
Bok svima
vec neko vrijeme pokusavam otkriti koji je ovo grm - vidjala sam ga po parkovima jos kao klinka, cvate u malim bijelima lopticama od sitnog cvijeca, upravo sada, i ima okruglaste male listove. cijeli djeluje cipkasto i fino, i bez pretjerivanja, kao bijeli vatromet Big%20smile jer mu sibe rastu prakticki iz jednog centra.
molim vas javite ako znate ime...

http://picasaweb.google.com/lh/photo/G5R5Sy7EKUZjXc3MSDHBYg?feat=directlink

Na vrh
crasula View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 03 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crasula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2009 u 19:13
vrta to je suručica
Na vrh
vrta View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 09:25
hvala crasula, evo u medjuvremenu mi je tropi  prisapnuo da je to spirea pa sam zasurfala i otkrila - 'vanhuteova suručica'
divna je i ova koju sam poslikala stvarno brzo raste!
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 00:13
lana 1

Puzajuća kopriva je možda - Lamiastrum galeobdolon
Na vrh
lukaccc View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lukaccc Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2010 u 20:41

ja bih molio ako tko zna ime ovog ljepotana!
Na vrh
muhlenbergia View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 18 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 2241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje muhlenbergia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 00:53
Sedum pachyclados...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.