Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uređenje vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uređenje vrta

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Lottraex View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lottraex Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Uređenje vrta
    Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 13:47
Ne znam da li je tema na pravom mjestu, ali tražim ako netko zna nekoga ili neke firme koje se bave uređenjem vrta.

Imam vrt od nekih 55m2 i trebalo bi mi staru travu počupati, iskopati panjiće neke ,posaditi novu travu, staviti opločnike...

Pa ako netko zna bila bih jako zahvalnaWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 14:22

 

GSM:00385 91 512 3141

fax:00385 1 6226 952

Centrala:00385 1 6214 790

Ured:00385 1 4854 570

Preradoviceva 34

10 000 Zagreb

 

 

Na vrh
Lottraex View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lottraex Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 14:38
Za njih znam, ali hvala svejedno. Mislila sam da li još nekoga znateEmbarrassed
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 15:55
a iz kojeg si mjesta??
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 16:01
Ima ih po malim oglsanicima.
Ja zvala jednom kad mi se nije dalo prekopat vrt i bome nisu htjeli ni doc - sto mana su nasli mome vrtu-da je zemlja pretvrda i utabana pa ce im slomit frezu(ja im htjela platit da kad su vec tu prodju frezom sve -i onaj dio koji ja ne obradjujem a stoji u korovu(zajednicko vlasnistvo pa eto), pa da im treba pomoc nosit frezu (?) jer da ne mogu oni to sami nego da zovem MM s posla a frezanje bi bilo 500 kn i ja ti se njima lipo zahvalin i prekopam sama vilama ko i do sada.
Na vrh
Lottraex View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lottraex Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 11:18
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

a iz kojeg si mjesta??


Ja sam iz Zagreba.
Ma čak smo mislili sami to napraviti, ali kad se ja ne razumijem u to.
Radije bi da mi netko stručan to napraviWink

Ajmo ljudi, valjda znate nekogaClap
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 12:16
Na vrh
Lottraex View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lottraex Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 12:50
Puno hvala!smile186
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2008 u 13:26
Iako mislim da se može i sam jako dobor urediti vrt. puno je jeftinije i zabavnije.... i vrt je nekako drazi onda srcu!!
Na vrh
Lili.blu View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 18
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili.blu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 03:11
Administratore evo nađoh temu sada. No svejedno možeš odgovoriti na PM :D
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 12:37
Ako stogod bude poslaj nam slikice da vidimo kako je bilo prije i poslje radova!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.