Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anastazija traži-nudi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anastazija traži-nudi

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 15:49

cure (sve po spiskuWink) , danas poslano sjeme. uz sjeme roza puzavca sam vam priložila pisamce sa opisom kako sam ih ja sijala i sadila obzirom da stvarno ne znam kad se zapravo to treba raditi. smile162

javite kad stigne!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 12:38
tigle mi danas tvoje sjemenke hvala ti punoooooo dok se nekako ne oduzimSmileSmileSmileTongueTongueTongueWinkWink
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 17:33
hvala ti stigla kovertica- pisamce je baš simpaWinkSmilesmile78
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 18:52

super da ste dobile sjemenkice i da ste se javile (neke tu, neke na pm, neke na "hvala na sjemenju"). a vidim i da je pisamce o puzavcu izazvalo pozitivne kritikeSmile. bitno je da ono bude od koristi i da cvijeće raste, a vi budete zadovoljne.

smile161
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 19:15
Anastazija, ja imam zutu, i obozavam je. Susjeda ima narancastu, jos je ljepsa. Ali, cijelo ljeto cvatu, a sjemena ni na jednoj. Zna li netko zasto ne prave sjeme, treba li oprasivati. I moze li se razmnoziti reznicom??
Ima li vrsta koje prave sjeme i koje ne prave?

ciao, Nina
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 20:07
ne znam zašto ti ne prave sjeme, moje su lani bile krcate ali ne na početku cvatnje nego kasnije.A nisam baš viđala pčele oko njih nego par golupki...ispred je bil plumbago pa su šetale od njega do suzane
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 20:34
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Anastazija, ja imam zutu, i obozavam je. Susjeda ima narancastu, jos je ljepsa. Ali, cijelo ljeto cvatu, a sjemena ni na jednoj. Zna li netko zasto ne prave sjeme, treba li oprasivati. I moze li se razmnoziti reznicom??
Ima li vrsta koje prave sjeme i koje ne prave?

ciao, Nina
 
sve mi je to enigma. po nekoj zdravoj logici ako su pčelice odradile svoj dio oko oprašivanja trebalo bi biti sjeme. ali očito ima neka razlika među suzanama jer lani su bijele imale puno sjemena, žuta i narančasta nešto malo. proljetos sve što su nikle bile su bijele.
svi koji su mi se javili a imaju žutu ili narančastu kažu kako uglavnom vrlo malo sjemena pronađu.
ne znam da li se mogu razmnožavati reznicom, ne vjerujem. zar to nisu jednogodišnje bijke? nagađam!
ja baš nisam potkovana znanjem kad su te stvari u pitanju pa je sve ovo samo moje razmišljanje... 
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 08:13
malo kasnim ali evo da se i ja zahvalim na sjemenkama puzavice...
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2009 u 18:20
Originalno poslano od člana nata07 nata07 napisao:

malo kasnim ali evo da se i ja zahvalim na sjemenkama puzavice...
 
nema na čemu.
smile78
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 13:01
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

cure (sve po spiskuWink) , danas poslano sjeme. uz sjeme roza puzavca sam vam priložila pisamce sa opisom kako sam ih ja sijala i sadila obzirom da stvarno ne znam kad se zapravo to treba raditi. smile162

javite kad stigne!
i ja bi rozi puzavac, oko ne kasnim! pozz
[IMG]http://i31.tinypic.com/k154t1.jpg" />
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2009 u 15:43
renn, na žalost nema više. poslala sam sve što je bilo sjemena.
ali oko mojih je nanicalo malih gdje se rasulo sjeme pa ti mogu poslati pelcere kad još malo porastu za jedno možda mjesec dana. a onda ih možeš odmah posaditi jer prežive zimu i u proljeće odmah cvatu. pošalji adresu na pp da te pribilježim da poslije ne zaboravim.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.