Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Putovanje lijepom našom i šire
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Putovanje lijepom našom i šire

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 22:34
smile63   Bravo Triša i B. Pravi turisti.
 
 Hvala na predivnim slikama i opisima !!!!  smile79
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 23:50
Fala Triša na predivnom putovanju, odnavljanju sjećanja, izazivanja slatkih emocija, šteta što nema Lumbarde, Pržine i Bilinžala 8to su tamošnje pješčane plaže)... Arboretum je i meni želja posjetiti a s tobom sam ga malo škicnula . Najbolje od svega je kako smo večina nas i lani a i ove godine rekli...uf, to je skupo putovanje a na kraju si nam samo tebi svojstveno rekla... pa to je stvarno moguće ralizirati samo ako ste dosljedni... moram provjeriti koliko ima u mojoj kasici (ubacim kad u gradu ne obiđem sve slastičarne i pekarnice)... zaboravim je posjtiti svaki dan..možda smognem nofčeka do Rijeke...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2011 u 11:00
.....čestitke , čestitke za  divnu  reportažu i putopis!!!!!!
 
 
....srce  mi  je  smile86  kad  gledam  moj  prelijepi  grad   tvojim  očima...i   moj    jug  ,  posebno  Korčulu  i  Pelješac....
 
 
....  '   ste   vidile  što  kod  nas  raste  k'o  od  šale  smile74?!
 
  
 
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2011 u 11:56
od mene dvije s mora




i dvije snimljene iz vlaka kroz Liku





Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2011 u 20:32
Manči, da baš sam sve to doživjela u pravom svjetlu, predivno je sve, ali na biljkama koje ostaju cjelu zimu vani stvarno sam zavidna.
Mari, dakle vratila si se i ti - vidim.
 
Svima ostalima hvala što ste uz mene!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 23:48
Triša,
predivna putovanja; i još ljepše što ih dijeliš s nama, dočaravši ljepote lijepe naše.
Hvala ti na predivnim slikama.
                    
                                 smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.