Afričke ljubičice - Saintpaulia |
Odgovori | Stranica <1 808182 |
Korisnik | |
kacunak
Odrastao grm Pridružen: 13 Kolovoz 2013 Lokacija: BiH Status: Offline Bodovi: 1086 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Eh, Bucka! Što kod mene nema Kaufland... Odmah bih otrčala.
Jesi li pazarila koju? One su bar povoljne, a teško se suzdrzat Ja sam prije mjesec kupila ljubičastu sa jasnim bijelim rubom, duuugo je zelim, i još jednu onu bordo bijelu, ime joj je Crimson Ice. Ona je imala poprilično razvijen sucker koji sam odmah odvojila i posadila posebno. I za svaki slučaj, od obje odmah stavim po list na razmnozavanje Kako mi je krivo što ne znam staviti sliku, a tolike godine sam na forumu. |
|
Sponzorirani linkovi | |
rajski vrtovi
Odrastao grm Pridružen: 26 Srpanj 2014 Lokacija: Slavonija Status: Offline Bodovi: 1789 |
Opcije poruke
Hvala(2)
|
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
|
|
Nisa
Neukroćena biljka Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017 Pridružen: 16 Ožujak 2013 Lokacija: Drinovci Status: Offline Bodovi: 3089 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
preprekrasne, bravo rajski
|
|
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
|
|
kacunak
Odrastao grm Pridružen: 13 Kolovoz 2013 Lokacija: BiH Status: Offline Bodovi: 1086 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Divno!!!
Na prvoj slici je Crimson ice koju pominjem u svom prethodnom postu |
|
rajski vrtovi
Odrastao grm Pridružen: 26 Srpanj 2014 Lokacija: Slavonija Status: Offline Bodovi: 1789 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Hvala cure. I mene su jako ugodno iznenadile boje i već sam prezadovoljna.
|
|
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
|
|
marsha
Mladi grm Pridružen: 17 Ožujak 2012 Status: Offline Bodovi: 576 |
Opcije poruke
Hvala(1)
|
kacunak
Odrastao grm Pridružen: 13 Kolovoz 2013 Lokacija: BiH Status: Offline Bodovi: 1086 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Marsha
Baka moze biti spokojna, ljubičica je u pravim rukama. Krasna je, puna cvijeta. |
|
ajama
Cvjetni guru Pridružen: 30 Siječanj 2012 Lokacija: slavonija, Status: Offline Bodovi: 5957 |
Opcije poruke
Hvala(1)
|
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
|
|
ajama
Cvjetni guru Pridružen: 30 Siječanj 2012 Lokacija: slavonija, Status: Offline Bodovi: 5957 |
Opcije poruke
Hvala(1)
|
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
|
|
ajama
Cvjetni guru Pridružen: 30 Siječanj 2012 Lokacija: slavonija, Status: Offline Bodovi: 5957 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
|
|
Mari,5510
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
Cvjetni guru Pridružen: 30 Srpanj 2009 Lokacija: Hrvatska Status: Offline Bodovi: 12480 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
ajama, s njima je kao s djecom, daš im svu njegu, a onda one same - kako hoće
jel ti procvala koja do sada
|
|
Zizza
Novo sjeme Pridružen: 25 Rujan 2012 Status: Offline Bodovi: 33 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Pozzz ekipa, ima li tu koga??? ??
|
|
Nisa
Neukroćena biljka Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017 Pridružen: 16 Ožujak 2013 Lokacija: Drinovci Status: Offline Bodovi: 3089 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Nađe se poneko, pozz
|
|
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
|
|
kacunak
Odrastao grm Pridružen: 13 Kolovoz 2013 Lokacija: BiH Status: Offline Bodovi: 1086 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Dobro veče svima, i novima i starima :-)
Ljubičice više ne gajim, nisu mi se pokazale kao biljke koje dugo opstanu. Orhideja imam jako puno i prezadovoljna sam, stalno su u cvijetu, njima baš odgovara istok. Izuzetno su nezahtjevne! |
|
kacunak
Odrastao grm Pridružen: 13 Kolovoz 2013 Lokacija: BiH Status: Offline Bodovi: 1086 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Svratih ponovo i pitam se gdje su sve ove ženice i imaju li još ljubičice? Zizza, Rajski vrtovi, Ajama, Pčelica, Desert rose... i svi redom! Javite uzgajate li još.
Ja sada imam 5-6 ljubičica i gomilu orhideja i ostalog cvijeća. Ljubim vas sve! |
|
Odgovori | Stranica <1 808182 |
Tweet
|
Pređi na drugi forum | Forumska ovlaštenja Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |