Prepoznajte mi ovo |
Odgovori | Stranica <1 241242243 |
Korisnik | |
Aco
Već proklijao Pridružen: 29 Srpanj 2018 Lokacija: Trenutna, ili? Status: Offline Bodovi: 226 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Sponzorirani linkovi | |
milica7
Cvjetni guru Pridružen: 20 Listopad 2010 Lokacija: Slavonija Status: Offline Bodovi: 10300 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
|
|
Aco
Već proklijao Pridružen: 29 Srpanj 2018 Lokacija: Trenutna, ili? Status: Offline Bodovi: 226 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
hvala puno
Ja sam vec odrezao par grancica i stavio u vodu, mozda mi se posreci :-)
|
|
macorka
Mladi grm Pridružen: 02 Travanj 2012 Lokacija: Koprivnica Status: Offline Bodovi: 512 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
macorka
Mladi grm Pridružen: 02 Travanj 2012 Lokacija: Koprivnica Status: Offline Bodovi: 512 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Možete mi prepoznati što je ovo?
|
|
milica7
Cvjetni guru Pridružen: 20 Listopad 2010 Lokacija: Slavonija Status: Offline Bodovi: 10300 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
|
|
Aco
Već proklijao Pridružen: 29 Srpanj 2018 Lokacija: Trenutna, ili? Status: Offline Bodovi: 226 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Vicia villosa RothLegum
Ili po domaci korov, to je ono sto se onako kao hvata za ruke jel? |
|
milica7
Cvjetni guru Pridružen: 20 Listopad 2010 Lokacija: Slavonija Status: Offline Bodovi: 10300 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
macorka, sada sam malo pregledala a pod tim nazivom ima više podvrsta pa usporedi slike sa tvojom tikvicom pa ćeš tako najbolje ustanoviti koja je....
|
|
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
|
|
milica7
Cvjetni guru Pridružen: 20 Listopad 2010 Lokacija: Slavonija Status: Offline Bodovi: 10300 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Tu viciu imam u dvorištu samoniklu ali nikada još nije cvjetala jer ju čupam čim se pojavi. Još se zove i Vlasastodlakava grahorica....
|
|
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
|
|
Aco
Već proklijao Pridružen: 29 Srpanj 2018 Lokacija: Trenutna, ili? Status: Offline Bodovi: 226 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Jel moguce po necemu prepoznati koji jorgovan koje je boje?
Imao sam dva velika rozni i bijeli koje sam trebao maknut, ali sam uspio mlade izbojke od svakog presadit, no presadio sam ih zajedno na isto mjesto, a nebi da mi je tako, pa ako postoji nesto da ih se moze razlikivat prije nego pocnu sa cvatnjom. |
|
Nisa
Neukroćena biljka Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017 Pridružen: 16 Ožujak 2013 Lokacija: Drinovci Status: Offline Bodovi: 3089 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Bijeli ima svjetliju stabljiku kod mene, pa cak i neznatno svjetlije lisce. Ne znam je li to pravilo, probaj usporediti ima li razlike.
|
|
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
|
|
macorka
Mladi grm Pridružen: 02 Travanj 2012 Lokacija: Koprivnica Status: Offline Bodovi: 512 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Hvala,Nisa
|
|
Elektricar
Novo sjeme Pridružen: 25 Svibanj 2020 Lokacija: Slatina Status: Offline Bodovi: 1 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Može li mi netko pomoći u identifikaciji
slike na linkovima. http://prntscr.com/snhztl http://prntscr.com/snhzfn http://prntscr.com/sni03i Hvala! |
|
ajama
Cvjetni guru Pridružen: 30 Siječanj 2012 Lokacija: slavonija, Status: Offline Bodovi: 5957 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Električar,ukoliko želiš identifikaciju trebaš objaviti slike,a ne link
|
|
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
|
|
macorka
Mladi grm Pridružen: 02 Travanj 2012 Lokacija: Koprivnica Status: Offline Bodovi: 512 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Pozdrav. Ne mogu naći naziv ove biljke.
|
|
Nisa
Neukroćena biljka Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017 Pridružen: 16 Ožujak 2013 Lokacija: Drinovci Status: Offline Bodovi: 3089 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
vrsta tradescantie, koliko vidim
|
|
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
|
|
gute Fee
Cvjetni guru ZLATNI DONATOR Pridružen: 23 Lipanj 2010 Lokacija: tu i tam Status: Offline Bodovi: 7699 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Da li je to onaj puzavac koji ima ljubicaste cvijetice ?
|
|
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
|
|
macorka
Mladi grm Pridružen: 02 Travanj 2012 Lokacija: Koprivnica Status: Offline Bodovi: 512 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Pozdrav
Imam ovu mentu Ima mekane listove, ali neznam koja je vrsta Dok unesem sliku u google, baca mi koprivu |
|
macorka
Mladi grm Pridružen: 02 Travanj 2012 Lokacija: Koprivnica Status: Offline Bodovi: 512 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Da li bi bila mačja metvica?
|
|
Odgovori | Stranica <1 241242243 |
Tweet
|
Pređi na drugi forum | Forumska ovlaštenja Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |