Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - zakorjenjivanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


zakorjenjivanje

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: zakorjenjivanje
    Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 16:29
Jel netko danas gledao poljoprivrednu emisiju?
Savjet za zakorjenjivanje, ako nema hormona za zakorjenjivanje, stabljiku umočiti u MED, ali onda obavezno mora biti pokriveno sa najlonom dok se ne zakorijeni!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2009 u 20:48
Thumbs%20Up,gledala! Isto sam ostala paf ali probat ću vjerovatno jer bez tog hormona redovito ostanem baš kad mi treba .A i ako ne ostanem,probat ću čisto iz znatiželje LOL.
Na vrh
AB100 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AB100 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 12:51
gledala moram probat što prije    tako da imam za proljeće
AB100
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 15:34
gledala sam to.....jedva čekam da isprobam.....
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 13:16
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Jel netko danas gledao poljoprivrednu emisiju?
Savjet za zakorjenjivanje, ako nema hormona za zakorjenjivanje, stabljiku umočiti u MED, ali onda obavezno mora biti pokriveno sa najlonom dok se ne zakorijeni!


Zanimljivo, tim više jer ovdje u biljnoj apoteci nemaju hormona ConfusedSmileClap
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 13:53
Ja imam hormon, ali sam ga samo jednom koristila da "probam". Reznice se u preko 90% slučajeva ožile i bez hormona, pa ja lično ne vidim neku veliku potrebu za njim.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 21:36
hehehe, upravo sa pisao u Mistynom vrtu o ovome i sad tek idem vidjet ima li koji savjet o medu... mi medvjedi smo stvarno ponekad brzopleti... No, nema veze, ja sam danas čuo za ovo s medom i baš ću probati kod sljedećeg zakorjenjivanja...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.