Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - zasto
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


zasto

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: zasto
    Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 14:52
o zasto, moja lavanda strsi na sve strane? Sto da joj uradim da dobijem lijepi grm, jesenas je posadena i nisam ju dirala.
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 15:13
mislim da ti je to sada normalno jer se sprema cvijetati ili već cvijeta...poslije cvijtanja je lijepo podšišaš i imati ćeš prekrasan grm
Na vrh
sara View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 175
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 09:34
da sada cvijeta, poklopila mi pola biljcica, znaci to je normalno, a ja u brigi
ako zelis dugu, moras se pomiriti sa kisom
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 15:34
Pozdrav! Lavanda, tj. budrovka, raste ko luda, širi se i ima dosta visoke stabljike sa cvijetom, ne brini se, pokupi, podreži cvjetne stabljike, spremi si lavandu i oreži grm na željeni oblik, samo pazi da ga ne sprži sunce nakon orezivanja, orezuj kad nije tolika vrućina, znači pred kraj ljeta.... Big%20smile
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.