Najljepši vrtovi u 2018 !!! |
Odgovori |
Korisnik | |
administrator
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
administrator tata-mata foruma © Pridružen: 28 Siječanj 2007 Lokacija: Zlatna dolina Status: Offline Bodovi: 6910 |
Opcije poruke
Hvala(0)
Objavljeno: 21 Ožujak 2018 u 07:54 |
Pravila teme su: svakih 15-ak dana zadajemo novi natječaj i tražimo pobjednika ovisno od objavljenog natječaja stavljat ćemo jednu do najviše tri slike svoga vrta, detalja u vrtu i sl., ovisno o trenutnoj temi natječaja slike objavljujete u jednom postu, bez komentara i popratnih tekstova
nakon što objavite post, on će biti nevidljiv sve dok se natječaj ne završi nakon završetka natječaja poruke postaju vidljive i može početi glasovanje glasovanje će se, kao i do sada, vršiti klikom na "hvala" ona slika ili skup slika koje budu imale najviše zahvala, bit će pobjednica dok traje glasovanje, slijedi objava novog natječaja te prikupljanje vaših prijava/slika za isti
komentare i rasprave vodit ćemo na za to predviđenoj temi, evo i linka: KLIKNI OVDJE I KOMENTIRAJ kao nagradu pobjednik će dobiti "titulu" ispod avatara |
|
Sponzorirani linkovi | |
administrator
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
administrator tata-mata foruma © Pridružen: 28 Siječanj 2007 Lokacija: Zlatna dolina Status: Offline Bodovi: 6910 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
PRVA TEMA JE VRT/BILJKA POD SNIJEGOM |
|
Cimicifuga
Cvjetni guru Najljepši vrt 2017 Pridružen: 11 Studeni 2009 Lokacija: Velika Gorica Status: Offline Bodovi: 5167 |
Opcije poruke
Hvala(1)
|
Admine, a što je sa temom koju je Nisa izabrala:
- vidjela sam neke slike, ali ne vidim nigdje rezultate... ili možda ih ima, ali ih ja na ovim zbrkanim stranicama ne mogu pronaći?
|
|
administrator
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
administrator tata-mata foruma © Pridružen: 28 Siječanj 2007 Lokacija: Zlatna dolina Status: Offline Bodovi: 6910 |
Opcije poruke
Hvala(1)
|
Imaš pravo Cimi, pobjeglo mi je na drugu stranu pa nisma vidio :( Smrcko biraj temu ......
|
|
smrcko
Cvjetni guru Najljepši ljubimac u vrtu 2018 Pridružen: 17 Lipanj 2008 Lokacija: Teška planina Status: Offline Bodovi: 18305 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Aaa moja Mazica je probijedila.
Evo ja ću ponoviti temu od neki dan "Vrt pod snjegom i neka posebna biljka u snjegu". Smijem li i ja stavljati slike i gdje ih stavljamo? |
|
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
|
|
administrator
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
administrator tata-mata foruma © Pridružen: 28 Siječanj 2007 Lokacija: Zlatna dolina Status: Offline Bodovi: 6910 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Ovdje stavljamo slike
|
|
Odgovori | |
Tweet
|
Pređi na drugi forum | Forumska ovlaštenja Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |