Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nije baš za hvaljenje, ali...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nije baš za hvaljenje, ali...

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 19:35
Svi smo mi tako počeli!radovi su ti odlični ,samo tako nastavi!Oni medvjedići su super a  gips više nego dobar ali nemoj sada kad toliko hvalimo tvoj gips slomiti i drugu nogui! Dobro nam došla!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 20:22
smile73ovo je za dobrodošlicu a kad uhvatiš vremena kod mene ima cijevi od centralnog grijanja a i pokoja rupa od tipli koje bi trbalo obraditi a tebi to odlično ide
gips je odlična fora ali nemoj to ponavljati kako kaže slavica
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 20:28
Stvarno super radovi i ideje.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 21:22
Tek sam sad vidjela da je u pitanju kćer ali nema veze,ako se tebi,ne daj Bože što dogodi tako sa gipsom samo me slobodno zovi ,ja sam sestra  po struci i spremna sam te njegovati a ...dogovorit ćemo-ti poslije k meni u moju kupaonu-tebi to tako dobro ide!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 00:32
Teglica sms mi je tako zanimljivih motiva i boja, ali gips...čudo neviđeno!!! To moje oči još vidjele nisu!!! Razumijem zašto im je bilo žao rezat gips!:) Stvarno kreativnost granica nema (hvala Bogu)!!!
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 13:44
pozzz, ovaj gips mi je fenomenalan, nisam do sada još to vidjela
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 21:49

A što da kažem osim:"Giiiiiiips"!!Doduše krpanje rupa od tipli,odlična ideja.Upotrijebiću.

Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2010 u 21:56
Neznam što mi je danas ali...što je ono na medeke?Disapprove
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.