Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - koja zemlja za lisnate?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


koja zemlja za lisnate?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
manal View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: koja zemlja za lisnate?
    Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 19:14
dragi znalci,
sljedeci tjedan mislim presaditi neke svoje biljcice, pa me zanima koju zemlju  preporucate i gdje je mogu kupiti? dosad bi kupovala u konzumu, onu neku znj, al nisam zadovoljna, uvijek ima nekih korova i kamencica u njoj. isto tako prosle godine ona valentin. dobro, cvijecu izgleda ne smeta, al ja bih mu priustila kvalitetnije, ako moze. presadjujem marante, dracene, chameodoreu, cordylinu, yuccu i jednu sirotu aspidistru (stagnira vec dugo). hvala unaprijed! Smile

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
suza 141 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza 141 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 21:45
meni je najbolja zasad zemlja našeg domaćeg ŽITNJAKA
 
neznam za druge al ja koristim žitnjakovu zemlju zu sve tegle
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 06:34
Uzimam u bauhausu specijaliziranu zemlju za kućne biljke. nije mi loša, a nekad uzmem i glistal i pa malo pomiješam s tom zemljom
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.