Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kuća za odmor ili ipak umor
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kuća za odmor ili ipak umor

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
Pecika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 20 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 78
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pecika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 12:42
gledajuci slike odma osjetim miris bora ...doista su bili veliki al etosad prilike za cvijece ..nema vise sijene ..hihih
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 16:58
Bromelija znam kakav je to problem kad bor izraste visoko i samo misliš kad če se srušiti i nešto polomiti.
To smo mi prošle godine rješavali kod moje bake u dvorištu.
Problem je bio utoliko veći što ni jedno vozilo nije moglo ući u dvorište i približiti se boru ,a sve oko bora bile su kuće.
Na kraju su jedino vartogasci mogli to riješiti .
Ne mogu ti opisati taj strah ,jel su se penjali po boru i rezali dio po dio bez vozila .
Bila jas jako sretna kad su svi vartogasci bili na zemlji a bor je bio u komadima .
 
Eto koliko muke oko starih borova  Confused
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 17:33
Cryza borove. Ali kad se mora...
Sreća pa vam je ovo vozilo moglo ući....
Anči kaže vatrogasci... ja imam jedan ogroman, nadrastao je susjednu  dvokatnicu.Ne smeta nikome i da se sruši  mislim da ne bi napravio veliku štetu. Ali ga gledam sa strepnjom, jer tu bi valjda pomogla neka kombinacija vatrogasaca i planinara obzirom na nedostupnostConfused!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 17:46
Lijep posao ste obavili,a sad još ljepši slijedi,kaj novoga zasaditi.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 17:47
Ne želim ovo ni gledati jer i ja moram nešto napraviti sa svojim borom, ali on raste na kosini, nema baš neki pristup do njega, a moram otpiliti barem neke grane
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 17:53
 Sad kad su borovi maknuti, vjerujem da jedva čekaš kad ćeš nešto novo zasaditi.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 19:56
29 godina....baš mi je žao, no ako se moralo, moralo se....
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2011 u 13:24
Prekrasni su ti gorostasi kad rastu, ali kad narastu previše tada su velika obaveza i briga..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 09:14
steta,ali sto se mora mora se...jedva cekam da vidim sta ce te zasaditi
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 11:10
Samo da se javim, Tongue i pozdravčić ti ostavljam!!!

Šteta za bor,( iako mi se čini da je to smreka ili jela) ali s obzirom na ljetna nevremena  bolje da ste ga srušili vi nego da se sružio uz pomoč olujnog vjetra!!!
 Moj bor ima 35 godina i NEDAM GA!!!  Kad umrem nek rade s njim kaj žele!!!Heart Baš ga volim, sječa me na mmooorreeee,uživam dok se mješa zvuk fijukanja vjetra u njegovoj krošnji sa zvončićima,  obožavam njegov miris nakon ljetne kiše volim čak i njegove duge bockave iglice,  a njegove ogromne češere djeca u vrtiću obožavaju!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 06:58
evo da osvježim temu...svašta se je ovdje radilo i promjenilo samo više ja ne zaljevam cvijeće nego moja snaha....a dobila sam i unuka tako da sada ovdje samo uživam...

prije mjesec i po bilo je ovako





a sada je ovako...isfrezano, posijana trava, nastaje kamenjar i vrt











Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 07:34
Bromelija krasno!Prekrasno!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.