moji cvjetni aranzmani |
Odgovori | Stranica <1 678 |
Korisnik | |
klaudija8
Mladi grm Pridružen: 03 Ožujak 2013 Lokacija: Hercegovina Status: Offline Bodovi: 848 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
anastazija-hvala draga
|
|
Sponzorirani linkovi | |
moon
administrator Pridružen: 06 Listopad 2010 Lokacija: Kvarner,Croatia Status: Offline Bodovi: 10501 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Lijepo si aranžirala stol za mladence
|
|
antonija
Cvjetni guru Pridružen: 29 Travanj 2010 Lokacija: župa dubrovačka Status: Offline Bodovi: 5001 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
jako mi se sviđa tvoj vjenac na vratima!
po ovom stolu za mladence ja ne bi pomislila da ga je dekorio neko ko nije profesionalac, predivan je! Vjerujem da je mladenka bila prezadovoljna poklonom! |
|
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.
|
|
Lantana
Cvjetni guru Pridružen: 31 Listopad 2008 Lokacija: Bol Status: Offline Bodovi: 6857 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Vijenac je prekrasan, jednostavan, prirodan, a opet bogat. Volim ovu crveno - zelenu kombinaciju. Po uređenju stola ti si stvarno profesionalac, svaka čast.
|
|
život je more
|
|
Mary85
Nedavno posijan Pridružen: 15 Lipanj 2016 Lokacija: Karlovac Status: Offline Bodovi: 51 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Žao mi je što ranije nisam naišla na ovaj forum. Tvoji radovi su predivni. Onaj stol za mladence je prekrasan. A o vijencu za vrata da i ne pričam.
|
|
Odgovori | Stranica <1 678 |
Tweet
|
Pređi na drugi forum | Forumska ovlaštenja Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |