Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Skimmia japonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Skimmia japonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 12:52

Dakle.... sad znam da ju imam i ja. Jest da je još gost kod Triše....

Ali čitam ovu prepisku i  ne mogu vjerovati kako je Triša mislila i na Ivnu i na mene i zapamtila naše riječi i eto sad smo obje vlasnice skimmie.Clap

(Pst!Wink Nemojte nikom reći da sam ja po slici na Trišinom prozoru a u mom vrtu, mislila da je ardisia!LOLLOLLOL)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:20
Moja je već presađena u teglu-lampu, koja joj je za sada prevelika, ali već će ona narasti- dole ima veliku rupu promjera 15 cm, pa ako želi korjenje može pustiti duboko, iako je posađena dosta plitko, jer kako kaže Otok ne smije preduboko.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2010 u 14:55
Ja moju znam gdje ću a to je kod mene najvažnije, obzirom na postojeće....Big%20smile
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 11:11
malo bih aktivirala ovu temu, danas sam kupila malenu sadnicu i planirala sam ju u vrt posaditi. Lokacija Zagreb... pa me zanima da li ju netko uspješno ima na kontinentu ? Čitam da može, ali ako griješim, recite, pa da ju onda ipak ostavim u tegli...
belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 13:33
evo slikice.. naravno neznam kojeg je spola..


belica,zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 21:21
Može Belica, samo ti nju posadi u vrt još ove jeseni. To ti je otporan grmek, svake godine cvate i lijepo miriši. Moja skimia raste već par godina ispod magnolije jer voli sjenovit položaj. Kad sam je kupila isto je bila tak mala ko tvoja, a sad je lijepi grmić iako dosta sporo raste.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 05:27
Hvala Anabistrica draga, baš ti je prelijepa... već sam ja nju smjestila na mjesto... imat će sunca samo kratko ujutro dok će kasnije biti čitav dan u sjeni.  
belica,zagreb
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2012 u 22:05
Moja skimija
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2012 u 06:30
lijepi su vam curke, moj maleni je u vrtu kako si mi preporučila Anabistrica- sad još samo moram čekati da naraste i bude ovako lijep poput vaših.
Što znači jako sporo raste ? Tipa ono bit će grmić dok ja budem bakica ? LOL
belica,zagreb
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2012 u 22:51
Moja skimija je dosta narasla,u biti više ide u širinu i baš sam zadovoljna.Neznam koliko bi trebala brzo ,rasti jer se od prošle godine udvostručila,pa kud ćeš više.Tako draga moja nećeš biti bakaLOL
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 22:59
Belica, malo kasnim s odgovorom (ko i uvijek) ali se ipak nadam da ćeš zaviriti u temu. Ova skimija kod bačve je kupljena u prosincu 2003. godine, znači da ima već 9 godina. Kad sam je kupila, bila je iste veličine ko tvoja. Ali, kod skimije nije važno kaj sporo raste jer cijelo vrijeme cvate ko velika.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 06:59
evo dočekala sam i ja svoj 1 cvijetić... raste sporp kao puž inače



belica,zagreb
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 22:44

I ja sam prije dva tjedna posadila ovu "veeeeeliku" skimiu. Kad sam je kupila u 3.mjesecu, jos je bilo snijega, pa je morala malo cekati da zauzme polozaj

Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.