Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - katarina77
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


katarina77

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171819
Korisnik
Poruka
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 12:55
evo curke ovo ide na sajam bas me zanima kak bum prosla s tim


decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 12:56
ima jos toga kaj ide na sajam al to ste vec vidle pa je glupo da i te opet stavljam... ove su nove
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 12:59
mozda i nisu onak kakve bi trebale bit uredne i nesto drugacije nabrzaka sam ih radila jucer i danas i nadam se da ce bar dvije bit prodane...
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 15:21
Ma super su ti.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 20:35
Kovčežić sa crvenim ružama i raspucanim poklopcem , nekoliko stranica unazad mi je za sada favorit.Vidim neke nove ukrase čipkom, ali za sada ostajem na crvenoj kutijici. Šablone mi se sviđaju, ja još neznam uptrebiti, nadam se da ću naučiti
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 07:14
Krasne su ti kutije i drzim ti palceve da ih i prodas... samo me nesto muci.. (doduse jos nisam popila jutarnju kavu pa je moguce da ne vidim bas dobro smile96 )  - je li na onoj skrinjici motiv naopako ili???
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 07:43
hehehe je naopak je zajebah se al to tak mora bit hihihih kasno sam primjetila da je naopak al kaj sad nemre sve bit po špagi
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:02
  ....vidlaaaaa, svojim očima... uživo su još ljepše, naročito ova duguljasta s ružama i ona smedja ljepotica...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 08:09
joj hvala ti prima a ja kad sam dosla tam i vidla vaše radove skoro se napravila luda i dala petama vjetra . ma vaši radovi su mi predobri ja se fakat mogu sakrit iza vas..... al evo upak odvazila se ja pa ostavila vrecicu tamo
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 10:16
Ako smijem pitati(jadna u svojoj neukosti i neupućenosti)o kojemu sajmu to pričate?Embarrassed
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 10:36
draga flora art
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 17:41
super su ti kutijice, nadam se da je i prodaja bila dobra!
ANĐELKA
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 08:05
moja zadnja informacija koju sam dobila nije bas ok.. sam jedna je otisla:(((
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 17:29
usprkos tome što je motiv naopačke i dalje mi se najviše sviđa ta prva kutija.
Stvarno ti je odlično ispala. Od boja, motiva i šablona, ako se ne varam.
ova sa školjkama i kamenčićima mi je jako zanimljiva i također dobro odrađena.
Žao mi je da se nije baš puno prodalo, ali čujem da se dosta žale da se svugdje samo gleda i da se jako slabo kupuje...
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 18:14
Kato vrijedno zlato,sad mi je malo lakše po pitanju naopako stavljenog motiva,imam i ja jednu takvu grešku pa mi se neda dovršiti ju,jer motiv koji sam stavila dobila sam od jedne nesebične osobe,možda je tako trebalo da bude.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2010 u 15:33
sve ljepša od ljepše,bravo! smile72
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171819
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.