Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - jagode
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


jagode

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
ljubica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: jagode
    Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 09:14
pozdrav svima!
 
 molila bi ako netko ima sadnicu jagoda onih puzajući, što se sade u viseće tegle,
- barem grančicu Callistemona i  sjemenke od anđeoski trublji .
 
-Da ne ispadne kako samo žicam, za uzvrat nudim sadnice Adama, nešto sjemena od ljetnih čempresa, mirisne grahorice i zimske trešnje
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 10:06
Ljubice dobro nam došlaHug!!! Na žalost ništa ti ne mogu dati jer to nemam a na sreću ni ništa ne tražim,jer to imamTongue
Na vrh
ljubica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 11:46
 Hvala na dobrodošlici!
 
stvarno mi je ugodno u vašem društvu,a nije bitno  što ti nemaš,ima dobrih duša ovdje valda će se neko smilovati.
 
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2008 u 20:56
Pozdrav, dobrodošla! smile75 Za sad nemam ništa navedenog, ali možda će najesen biti sjemenke od datura (anđeoskih trublji), pa ako do tad ne nabaviš...javi se
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 16:29
Ljubice jel ti trebaju jagode mjesecarke? Te imam a volila bi vrgoracke ako neko ima.
Na vrh
ljubica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 13:57
 Ne, posadila sam već te za jesti, nego sam mislila na drugo ,mislim da su to samo ukrasne , nemam pojma dali se plodovi jedu, sade se u viseće tegle i imaju roza cvjetove , puštaju puno izdanaka i predivno izgledaju, ali danas sam kupila jednu na tržnici mislim da je to- to.
A neznam kakve su to vrgoračke.
U svakom slučaju hvala na ponudi za mjesečarke!
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 16:38
A te vrgoracke meni najljepse mirisu i imaju najbolji okus
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 17:01
Znam na sta mislis... te jagode smo mi imali na terasi, kada sam bio klinac... i sada se baš razmišljam da niti ne znam kada su izumrle i tko ih je istrebio ....
 
Hvala sto si me podsjetila na njih... i zaboravio sam da smo ih imali...
 
Ps. nisu za jelo jer nemaju nikakvog okusa... ali nisu niti otrovne barem u malim kolicinama na djecu.... jednostavno nisam mogao odliti a da ih ne probam svake godnie po nekoliko :o)))
Na vrh
ljubica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljubica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2008 u 12:47
pozdrav!
 ja sam jučer kupila sadnicu ,  ima već  i pupove pa sam je presadila  i jedva čekam da vidim jeli to ono što sam htjela.Mislim da će biti roza cvjetići, a vjerujem  da neću ni ja moći izdržati da ne probam plodove.
 
ako sljedećih mjeseci ne budem ništa žicala  na forumu, znat ćete da plodovi nisu jestivi
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.