Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - molim reznice ili sadnice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


molim reznice ili sadnice

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: molim reznice ili sadnice
    Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 20:14
Samo žicam okolo a šta ću moram probati!

Molila bih
1. sadnicu ili reznicu Kamelije- "flame" (žarko crvena)
2.bugenvilija bilo koja
3.crvene četke ( Callistemon)
4. krumpirov grm
5.astilbe bilo koje boje

Velik popis koji molimsmile143 to je ono što bih željela a vi možda imate koju reznicu , sadnicu ili sjeme viška pa mi pomognite!
Ako neznate ili niste sigurni koje je što stavljam slikice!

Baš sam skromna smile96
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 21:28
ja na žalost u ovome necu moci sudjelovati....
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 22:23
Da li se razmnožavaju reznicama? Imam 2/3/4...ali ne znam hoće li te zadovoljiti ako ti samo odrežem grane, pa ti zakorijeniš.
Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 19:07
Oooooooooo superrrrrr!!!!smile128
može grančice baš si me razveselila točno ću ti napisati kako koje odrezati pa mi pošalješ od svakog po par komada za svaki slučaj!!! LOL
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 21:53
Kad ću to odrezati ? Sada, prije nego krenu listići? 
Na vrh
vrtlar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Lokacija: Cuba
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2008 u 21:33
Smileevo imam ogromnu crvenu cameliu upravo cvjeta,
bonguvileae koliko hočeš,
a za ostalo mogu pribavit
ali kako dostavit?!
Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 07:39
ako si stvarno iz cube ne znam ni ja kako da dostaviš!!! smile156
Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 08:00
koju boju bungevilije imaš? već sam u dogovoru s mimom ali ako je druga boja može!!!smile188
Za kameliju mi se nitko nije do sad ponudio tako da si ti prvi i jedini!!!!
A i astilbicu koju može!!!!smile128
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 21:51
Imam krumpirov grm (ako je to ono što cvjeta s plavim cvjetićima), ali je sad preko zime u sobi i baš nema previše svjetlosti, tak da su grančice jako nježne.  To se da razmnožiti?
Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 08:58
Hvala silvek na dobroj volji ali sam već dogovorila sa mimom za krumpirov grm!!! smile75
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 16:20
kalistemon crveni ti ja mogu odrezati reznicu samo reci iz kojeg djela -pri dnu biljke ili?
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 10:04
Hi, svima,
 
Sada nije vrijeme za zakorjenjivanje kamelije, a ni  kalistemona /cetka), i jedno i drugo se zakorjenjuje  ovogodisnjim zrelim reznicama, to je negdje u ljeto. Mozes ti probati i sada, ali je to steta ako mozes dobiti samo poneku reznicu, bolje se strpi dok nije pravo vrijeme.
 
 
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 10:13
i kamelije i četke se mogu zakorijeniti na tri načina, drvenastim reznicama, poludrvenastim reznicama i zelenim reznicama pa mogu probati!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.