Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Poklanjam
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Poklanjam

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Poklanjam
    Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 13:47
 Ako sam što zaboravila , a vidjeli ste kod mene i može se pelcat i to je u ponudi.
 * Sjeme
              -  cinije : visoke , svakakvih boja ( previše boja da bi odvajala )
             -  kadifice
             - noćne frajle ( ljubičaste i bijele )
             - puzavac sa plavim cvjetovima , izgleda kao krumpirov grm (stavim sliku ako nađem
 * scindapsus - šareni
 * sedum
 * čuvarkuća  ( imam je u dvorištu ali se uvijek da koja ružica odvojit )
 * zimzeleni Euonymus ( kurika )
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 14:05
meni seduma ako može smile73

p.s. da li sam se zabunila ili si ti u St
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 14:10
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

meni seduma ako može smile73

p.s. da li sam se zabunila ili si ti u St

      I jesi i nisi - ja sam iz ST ali sam u ZG ( živim u ZG ) , mada bi mogla oko Uskrsa i za ST. Za sedum može , sad je u fazi malih ružica koje tek pupaju, slikat ću da vidiš.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 14:26
aha...znam da si negdje spominjala splitsku rivu :)
mislila sam ako si u St da ne moraš slati poštom nego da se nađemo i popijemo kavu :)
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 14:30
Sedum Poslat ću ti ja kad netko bude išao za ST (ako ne budem ja ), do tada će i porast , sada pupa.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 14:31
kurika
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 14:32
hvala :)
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 14:33
kurika
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 15:18
Moze meni kurika?Embarrassed
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 19:38
Originalno poslano od člana Plantlover Plantlover napisao:

Moze meni kurika?Embarrassed

   Može , jel dolaziš na kavicu ?
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2008 u 20:29
Gdje zivis?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 13:00
e sad sam skontala da imam nešto slično ali su mi rekli da je to tustika
jel procvjeta roza....ako je...onda ih imam puno :)
mislila sam da je to nešto drugo...neki sličan cvijet...ah neznalica :)
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 14:50
http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=461&PN=2
    pa pogledaj
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 15:02
mislim da je tvoj drugačiji....kod mene ovakav kao dolje....može onda...oćeš ti ovoga ?



a meni su rekli da je ovo sedum:



a ja neznalica hihihi
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 15:10
 Može bit i da je , ima dosta vrsta - imam taj zelenih listova i onaj drugi plavkastih. Ja te računam za oba  ali ima još vremena jer ću ti ga najvjerojatnije donit jer ću oko Uskrsa bit u ST. Onda možda padne i ST kavica.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2008 u 18:29
dogovoreno :)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 09:53
Iris,dobro su tebi rekli,no isto je i Hele dobro rekla.Naime Sedum se još zove žednjak ili tustika.
Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2008 u 10:27
a ja bi noćne frajle baš sam htjela nekog nažicati smile143
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 21:41
Prosim fino na slijedećoj kavici me se sjeti sa čuvarkućom i bilo kojim sedumom. Mogu gurnuti još nekoliko tih niskih vrsta u kopanjice a u glavi mi se nešto vrti dovlačenje kamenja iz suhozida pa će se onda sedumi i čuvarkuće malo dignuti - bilježim se sa štovanjem smile78
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2008 u 22:33
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Prosim fino na slijedećoj kavici me se sjeti sa čuvarkućom i bilo kojim sedumom. Mogu gurnuti još nekoliko tih niskih vrsta u kopanjice a u glavi mi se nešto vrti dovlačenje kamenja iz suhozida pa će se onda sedumi i čuvarkuće malo dignuti - bilježim se sa štovanjem smile78

  Nema problema , eventualno me podsjeti prije kavice ( ako ne bude tako brzo ). Toga uvijek imam. Da si se sjetila prije prošle kavice mogla si ih več dobit.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.