Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Skentra via Mediterano
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Skentra via Mediterano

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2015 u 01:03
Još jedan kritično vvruć dan smile46

Hortenzija 


Oleander


Delo


Trešnjica ,odlična je u vrtu


Ostić je pauzirao sa cvatnjom,ali bitno je da je zdrav ( hahhahah ,isto san ko naše none ovako,ako koje dite neće da uči ,akžu oni ,ajder dico nek je zdravlja LOL)


I one pošle spat


Belinina trava Star


Lobelija cardinalis 


One starinske dalije ,što ih je svaka nona imala ,ako se sićate po dvoru


phal u kući 


smile95



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2015 u 10:53
lobelija je predivna....Thumbs Up
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2015 u 13:57
Evo i ja sam konačno zalutala na tvoju temu...baš si me lijepo iznenadio, sviđa mi se mix cvijeća. kaktusa i sukulenata...divno mi ih je vidjeti zajedno u vrtu...o tome mi kontinentalci možemo samo sanjati! I još jedna maca čuvarica vrta, jako je slatka!
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2015 u 00:10
Josipa  Heart

Temzi dobro mi došla,baš se radujem tvome posjetu,dugo me nije bilo,pa se sada vraćam Big smile ponovno,drago mi je da ti se sviđa ova mala skentra , Hug
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2015 u 11:03


baš je zgodnaBig smile ja se. pak, bojim posaditi je u vrt da se previše ne proširi, a ne znam hoće li mi u tegli procvast
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2015 u 11:03
gdje je nestao nas Fiki?????'vrati nam se sa slikama......Wink
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2015 u 12:27
Skentra ipo Thumbs Up
Seka
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2015 u 12:19
Fiki, pozdrav tebi i tvom mediteranskom vrtu! Tek sam sada vidjela temu i drago mi je da si je otvorio. Lijepo ti cvijeće, kaktusi, ma ..bravo!

smile57
Rijeka

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2015 u 19:49
Fiki, evo i mene konačno... sve ti je lijepo, ali ovaj put me plava hortenzija očarala totalno. Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,125 sekundi.