Lavanda |
Odgovori | Stranica <1 121314 |
Korisnik | |
histrion
Nedavno posijan Pridružen: 21 Veljača 2014 Lokacija: Istra Status: Offline Bodovi: 55 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Evo i druge "plantažice" u nastanku ...
Nadam se da mi neće ponestati stepenica. Donator reznica obična lavanda (Lavandula Angustifolia Officinalis) ... prošlogodišnji uvoz iz Nizozemske mjesec dana nakon sadnje
|
|
Sponzorirani linkovi | |
Retriver Sara
Cvjetni guru Pridružen: 06 Lipanj 2009 Lokacija: Zagreb Status: Offline Bodovi: 8979 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
...lijepo...prekrasna zemlja...sretno s uzgojem...
|
|
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...
zagreb |
|
Dharma
Novo sjeme Pridružen: 14 Travanj 2012 Lokacija: Velika Gorica Status: Offline Bodovi: 25 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Imam lavandu koju sam nepravilno skračivala,pa je malo odrvenila . Nije jako stara pa bi željela ove godine to učiniti pravilno. Jesenas sam je prikratila, a sada molim savjet kada i kako to pravilno uraditi.
|
|
mosorka
Novo sjeme Pridružen: 15 Lipanj 2010 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 25 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
A tko ce mi reci sta se dogada sa mojom lavandom? Stara je tri godine i ove godine ima slabi cvijet i skoro nikakvu boju. Svakog ljeta je berem u sestom mj. a ovo proljece je nisam dohranjivala. Sta bi joj moglo biti???
|
|
histrion
Nedavno posijan Pridružen: 21 Veljača 2014 Lokacija: Istra Status: Offline Bodovi: 55 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Evo i slike moje (hrvatske) ljepotice ...
Za godinu dana staru iznenađujuće puno cvijetova.
|
|
što vlažnije - to zabavnije
|
|
bugicaza5
Cvjetni guru Pridružen: 11 Siječanj 2014 Lokacija: Karlovac Status: Offline Bodovi: 8291 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
SlavujVk
Cvjetni guru Najljepši vrt - Ljeto 2013 Pridružen: 13 Studeni 2012 Lokacija: Slavonija Status: Offline Bodovi: 5466 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
|
|
...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto. Sarah Dunant |
|
bugicaza5
Cvjetni guru Pridružen: 11 Siječanj 2014 Lokacija: Karlovac Status: Offline Bodovi: 8291 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
bugicaza5
Cvjetni guru Pridružen: 11 Siječanj 2014 Lokacija: Karlovac Status: Offline Bodovi: 8291 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
NinettA
Odrastao grm Pridružen: 27 Listopad 2010 Lokacija: Fiume Status: Offline Bodovi: 1030 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Potkraj devetog mjeseca orezala sam (brzinski, jako brzinski) Lavandu dentatu... i ostavila oko nje sve što sam orezala (nered!). Krajem desetog mjeseca čupala sam korov i naišla na ovo...
Grančice su se same zakorjenile i imaju pupove... A ovo je jedna od orezanih "mama" s "bebicama"... (malo mutna sličica) A ovu nisam orezivala jer je imala pupove... Sada cvate... |
|
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
|
|
administrator
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
administrator tata-mata foruma © Pridružen: 28 Siječanj 2007 Lokacija: Zlatna dolina Status: Offline Bodovi: 6910 |
Opcije poruke
Hvala(1)
|
a tko zna zna....
Primi se i kada se samo baci, jer biljke znaju tko ih voli i gdje treba ostati :)
|
|
enrikova nona
Cvjetni guru Pridružen: 06 Prosinac 2010 Lokacija: Slavonija Status: Offline Bodovi: 6269 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
|
|
bugicaza5
Cvjetni guru Pridružen: 11 Siječanj 2014 Lokacija: Karlovac Status: Offline Bodovi: 8291 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
macorka
Mladi grm Pridružen: 02 Travanj 2012 Lokacija: Koprivnica Status: Offline Bodovi: 512 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Pozdrav
Da li se može lavanda razmnožiti iz reznica i te reznice staviti u teglu na vanjski prozor ili će joj biti prehladno u kontinentalnoj HR?Hvala |
|
Odgovori | Stranica <1 121314 |
Tweet
|
Pređi na drugi forum | Forumska ovlaštenja Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |