Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - bleky - nudi, traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


bleky - nudi, traži

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
bleky View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bleky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: bleky - nudi, traži
    Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 22:13
Evo da se i ja javim sa svojom skromnom ponudom(za sada)..
dakle nudim:

indijske kane crvene

hibiskus vrtni(syrica)tak nešto se zove

sjeme niskih suncokreta-prošle godine mi bili u velikim teglama na terasi..preeekrasni[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley1.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Smile" />

širokolisnu hostu zeleno.bijelu

 

tražim:

bilo kakve trajnice

snježne grude(žganci)ne znam LAT.[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley9.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />to mi je velika želja

pasifloru

tekomu

lavandu

lovor višnju
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 22:05
Mogu ti ponuditi lavandu,lovor višnju,a ako bi mogla dobiti hostuSmile
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2011 u 12:46
Ja ti mogu poslati snježne grude,  volim ispunjavati želje, pogotovo cvijetne!!

Adresu na vidjelo u pp!!


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2011 u 21:17
Bokić. Imam pitanje za Bleky i Freeland. Znam da je možda kasno al ja bih tako rado ako još imate uponudi snježne grude i hostu u zamjenu nudim sjemenke pasiflore marakuje caesalpinie gilliessi, sjeme rogača  kišno drvo i još svašta nemrem se sjetiti.Napominjem da nemam sadnice već sjemenke.
Hvala unaprrijed bez obzira na odgovor.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 21:41
Da li sva hosta otišla, ako nije ja bih!!!!
Na vrh
bleky View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bleky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 19:48
DRagi moji,dugo me nije bilo na ovom forumu,tako da je nažalost prošlo vrijeme za sadnju traženih i nuđenih biljčica,ali imam vas sve na umu za jesen...
vidim da je dosta tražena hosta...
biti će je u dovoljnim količinama..ja vam se još jednom ispričavam!
 
freeland blježim se za snježne grude ako može!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.