Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uskrsnji kaktus - Rhipsalidopsis gaertneri
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uskrsnji kaktus - Rhipsalidopsis gaertneri

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2011 u 20:53
Kat.rea vidi ga,malo kasni,ali je ipak procvao
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2011 u 22:44
Prelijepa bojaTongueTongueTongue
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 13:21
Molim pomoć. Je li ovo Uskršnji kaktus? Kako se brinuti o njemu?

Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2012 u 14:12
Kako nisam do sada dobila odgovor je li ovo Uskršnji kaktus, opet pišem na ovoj temi (ispravite me ako sam na krivom mjestu). Proljetos sam uzela od pokojne mame par komada, zapiknula u zemlju, primio se i jako sam sretna. A sada mislim da mu izlaze pupovi. Što vi mislite? Ne sjećam se da je mami uopće cvao.



Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2012 u 14:31
@Fiorella, ovo ipak nije Uskršnji kaktus, ovo je Božićni kaktusić! Imaš temu o njemu i njegovom uzgoju ovdje
Za koji ćeš nam se dan ovdje pohvaliti s prekrasnim cvjetićima, samo ga sad ne premiještaj da ne odbaci pupove, pusti ga gdje je i uživaj Thumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Fiorella View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiorella Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2012 u 19:13
bebolina, hvala ti za odgovor na moje dvojbe
Hvala i za link, već sam ja to prije sve proštudirala. I baš sam zato mislila da je Uskršnji, jer mi se činilo da nema tako oštre rubove i nekako nije tamno zelen kao božićni.
U međuvremenu sam kupila i božićni, no moja ga je maca malo po malo čupkala. A ja sam grančice samo vraćala u zemlju. Sada ne izgleda baš najbolje, pa nije baš neki primjer za staviti sličicu, no nadam se da će se ipak primiti pa da mogu i njega dogodine čekati da procvijeta
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.