Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt Zelenkine mame
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt Zelenkine mame

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Vrt Zelenkine mame
    Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 21:57
Kao što sam obećala želim podjeliti s vama ljepote vrta moje drage mame!Ona je također veliki zaljubljenik u cvijeće i zaista ulaže puno truda u uređenje svojeg malog raja na zemlji.Prvo ću postaviti prvotne slike tog stvaranja raja sada on izgleda kao iz bajke i ovo što ću sada prikazati nije ni približno lijepo kao ono što danas doista jest ali volim prikazivati same početke stvaranja pa ću tako i u maminom slučaju polako pa sigurno! Pa uživajte!




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 22:07































Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 22:16































Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 22:20















Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 22:23











Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 22:47
Prekrasno.raznovrsmo,uredno,u pravu si zaista sam uživala gledajuči ovo krasno cvijeće,sve pohvale tvojoj mami,uh da sam bliže pa da  se ogrebem o koji pelcer, pusa za mamu i tebe dragasmile79
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 06:21
Valjda nije prekasno da ti poželim dobrodošlicu na forum Zelenka? Tvoja mama očito ulaže puno rada i ljubavi kako bi vaš dom postao pravi mali raj za sve ukućane!! A ti si izabrala najljepši način da nam ga pokažeš, od samog nastanka! Ne znam pomažeš li joj u tome, ali već tvoje divljenje prema vašem malom raju ukazuje na još jednu zaljubljenicu u cvijeće! Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 06:39
Baš sam uživala gledati slike, u ovo zimsko doba....I ponovit ću isto kao i Misty - ako ti nisam zaželjela dobrodošlicu, sada to činim..
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 07:20
Hoste,ruže,"kopanja"bergenija,kkatusi,otoci, sve 5.
Bravo!!!!!!!!!!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 07:41
Ja sam se ugrijala u vrtu tvoje mame,vidi se da voli cvijeće i sa puno truda uređuje svoju okućnicu.Clap
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 08:15
prelijepo je cvijeće u tvoje mame, uživala san!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Zelenka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 26 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 12:51
Hvala cure na dobrodošlici i lijepim komplimentima na račun vrta moje mame! To je vrt u ljeti i tada je prekrasan i uredan jer mu ona stvarno puno polaže ljubavi i brige.Ja joj ne pomažem previše jer imammalo dijete,nezgodno radno vrijeme(radim čitav dan )i još kad sam slobodna imamala am sve dosad dva-tri posla uz redovni posao a imam i sama svoj vrt i gradimo kuću tako da sam razapeta na sve strane iako sam strastveni zaljubljenik u cvijeće i sve vezano za njeg i zaista mi nije problem ništa raditi u vrtu i oko njega! Smile Evo sad je gotov ručak i idem kod mame pa ću joj prenjeti vaše pohvale inače to je vrt do prije 3 godine a danas ću kad se vratim postavti slike vrta prošle godine točnije u jesen u 11 mjesecu .Slike nisu baš dobre kvalitete jer sam slikala u krivo doba dana pa se vide na nekim sjene ali svejedno se vidi ljepota i raskoš te njegovanost! Tongue
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 13:05
Vrt je zbilja mali rajThumbs%20Up. Ali moram priznati moje divljenje ide kaktusima. Pa koliki su to veliki primjerci!!!Clap
Doista imaš divan primjer  kako urediti svoj vrt!Thumbs%20UpBig%20smile 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 13:06
Zelenka,stvarno sam uzivala ,odmah se vidi da je ulozeno puno truda i ljubavi,vrt je divan i uredan,posebno mi se svidja kamenjar i stazice od sljunka i moram priznati da bi rado popila kavu na vasoj terasi...pozdrav za tebe i mamu
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 13:17
Zelenka, uživala sam!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 13:19
Da predivne slike, puno zanimljivih detaljasmile99

Jedva čekam nove slikeSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 13:43
Zaista jedan krasan domaći i uredan vrt u kojemu sve pršti od krasnih ljetnih boja. Baš sam uživala...velike pohvale i pozdravi mami!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 14:52

Ovo je vrt u koji ću ja z guštom svraćati i uživati, a vidim i naučiti puno novih ideja.

smile141 za Zelenkinu mamu.

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 23:19
vrt tvoje mame je prelijep ruže fenomenalne a vidim i hoste jako lijepo izgledaju njih posebno volim smile141za zelenikinu mamu
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 06:46
Bravo za mamin vrt i svakako nam se javljaj s krasnim slikicama!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.