Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji snovi, moja djela....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji snovi, moja djela....

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moji snovi, moja djela....
    Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 17:55
Eto i mene ovdje, gledajući Vas odlučila sam se i ja izaći u javnost sa svojim radovima, svaštarim pomalo, zavisi od volje i raspoloženja, a i vremena kojeg imam sve manje...ali tu i tamo ipak se nađe koji sat, vikend....Wink

Uživajte u kuglicama i ukrasima koje sam radila za prošli BožićLOLPrigodno  zar ne?










LOL

A sad idemo u toplije krajeve....Wink


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 18:22
draga moja, što reći? prekrasni radovi! samo naprijed!
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 18:24
Hvala draga, imam toga još, al mora se fotoaparat napunit prije!smile78


Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 18:30
Friško od jučer:




Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 20:07
smile89prekrasni radovi, dobrodosla među tete salvete smile73
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 20:25
bravo, dobro nam došla, sve je lijepo ali onaj ljubičanstveni tanjur je poseban
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 21:19
dobrodošla smile73 lijepi radovi Smile
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 21:29
Hvala Vam svima na dobrodošlici!!smile99
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 22:16
dobro došla smile73. ljubičasti tanjur mi je favorit!
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2010 u 11:25
-dobro nam došla
-ovo što sam vidjela je super
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 02:09
Dobrodošla! (ako već nisam rekla...ufff, ginko, ginko uzimati!!)
Stvarno imaš šta pokazat, odlično ti ispada krakle-2K
I meni se posebno sviđa ljubičasti tanjur, na kuglicama-naročito na prvoj slici si koristile neke kraaasneeee salvete.
Jako mi je zanimljiv ovaj stol, kao i ono ispod teksta "sad idemo u toplije krajeve"-ne znam jesu ti ono okruglo šablone ili šta već?
Slova mi se također jako sviđaju, kako si njih radila?
Nije valjda da si potrefila salvetu s tim slovima...

Odlično, lily, odlično!     
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 08:12
Bi-biljana, kika, maredelmare, hvala vam najljepša!smile78
Ne radim ovo često, stoga i nemam puno radova, a neke sam poklonila dragim ljudima.

maredelmare-može i meni jedan ginko!
2K nekad ispadne super, nekad ne...nikad nisam 100% sigurna da li treba step 1 deblje nanijeti da budu veće raspukotine ili step2....
Ono ispod toplijih krajeva-slika za moju mamu, okruglo su šablone, kao i slova, fala onom tko je izmislio šablone...sam je šteta da su dosta skupe...
One kuglice su neke rađene sa salveticama koje su dosta tražene ovdje...izgleda da ih više nema za kupiti. Šteta.
Do drugog puta, veliki pozdrav od mene!smile219
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 16:50
Mislim da svi koji se bavimo ovakvim radovima ispunjavamo svoje snove, neka tako i ostane, a što se 2k tiće ja još neznem dobro napraviti, ali to nemože poremetiti moje snove.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 20:04
Još nekidan me privukao naslov tvoje galerije, pa onda i nick na forumu, a potom i stil radova te ti nakon sveg tog od srca želim dobrodošlicu Smile

Bravo za blagdanske uratke, ali tvoja galerija mi je baš osvježenje jer kombiniraš stvari koje i mene trenutno privlače, odnosno jače boje, šablone, 2k i krupnije cvjetne motive Thumbs%20Up Pretpostavljam da je na ovom ljubičanstvenom tanjuru (mumica -> presavršen izraz Cool) 2K medium koji je ispao famozno jednoliko raspucan, ali još mi je zanimljiviji ovaj nejednoliki na uratku prije...

Ciklama stolić je odličan i jako mi se sviđaju srebrne šablone uz bež ruže!
Ja sam ti od onih koji imaju vrrrlo neobičnu percepciju pa sam pomislila kakva super ideja da si cijeeeli stolić išla s otiscima prstiju bojati LOL

pssst: meni rekoše da je za step1 bitno da je nanesen toliko da prekrije površinu ravnomjerno, a što je deblji sloj step2, to su veće pukotine Wink
zasad je tako i funkcioniralo, ali lakovi za raspucavanje su nekad neobičnog djelovanja...
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 21:46
w.lily,dobro nam dosla i dugo se sa nama druzila. uzivala sam u tvojim radovima.smile73
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 22:56
waterlily dobro nam došla 

jako lijepe radove imaš i ne znam samo zašto si se skrivala do sada. posebno mi se sviđa slika kuglica na boru. nagledala sam se krasnih kuglica ali se ne sjećam da ih je itko slikao kad su tamo gdje im je i mjesto.

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 11:55
...dobro nam došla draga Waterlily smile73  ...prema prvim radovima koje si podijelila s nama slutim da smo dobili još jedno predivno mjesto susreta medju decoupage majstorijama... sve mi se jako svidja, posebno kuglice uz fantastičnu prezentaciju, izvanredan ljubičasti tanjur, stol, vrlo vješta upotreba šablona i kombinacije koje radiš s pravom mjerom... jednom rječju: odlično smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 15:51
nada-živimo za svoje snove! Hvala ti smile78


kami-hvala na dobrodošlici i na uputama za cracle!Baš mi je drago da ti se sviđaju moji radovi, ponekad spojim previše toga, al tak mi dođe, a inače volim jače boje! smile79
P.S oni otisci su rađeni sa onim okruglim spužvenim tapkalicama!


sarita banana-hvala ti puno i dođi mi opet! Upravo završavam nekoliko radova pa se nadam da ću ih uskoro postaviti!smile73


anastazija-LOLhaha, nisam se skrivala nego nikak skužiti stavljanje slika na ovaj forum, a da nisu preko cvijet info...i tak prošla je skoro godina i pol...zainatila sam se i konačno to svladala!LOL
Baš mi je drago da sam prva čije su kuglice na boru prezentirane! Stavit ću  ja sliku cijele priče jednom... Dođi mi opet. smile99
smile219


Primavera-hvala ti na ovim mnogobrojnim komplimentima, dobila sam puno volje za iduće radove, da mi je barem toliko puno vremena, ali naći će se koji sat viška! smile82


Cure svima puno hvala na srdačnoj dobrodošlici i oprostite mi što se ne stignem više sa vama družiti, al uz troje djece, vrt kuću i posao jednostavno ne stignem to u onoj mjeri u kojoj bi ja to željela!
Novi radovi se suše i čekaju završno lakiranje!Winksmile79


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 09:57
evo mene potiho na ove stranice, ak se smijem miješati uopće,no, s obzirom da sam te upoznala kao "cvječarku", a uočila 
jučer na aktivnim temama, pa da vidim kaj ti to radiš. Jedino što mogu reći, s obzirom da nisam "teta salveta" da sam oduševljena tvojim radovima, naročito prigodnim, božićnim - predivni anđeleki, srčeka...
meni je sve predivno!
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 11:48
Hvala ti draga na posjeti, ja inače volim slikat, svaštariti...prije bih rekla da sam teta svašteta...LOL
Buš mi opet došla, please!!!smile79
Planiram si malo urediti i terasu sa nekim radovima, ali još razmišljam...



Drago mi je da ti se sviđaju moji radovi, evo ih još nekoliko novih!!!














Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,158 sekundi.