Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Bolesti biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - bolesti biljaka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


bolesti biljaka

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: bolesti biljaka
    Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 10:38
Molila bi ako mi neko može pomoć,imam ogradu od hibiskusa i na njemu su se nakubile kao neke crne bubice,skroz su priljubljene uz stabljiku i na listove,a mravi stalno hodaju oko njih!?Špricala sam sa koprivom dva puta ali ništa još imam osječaj da su se raširile.Jel bi mi neko mogao reč šta je najpametnije da napravim.Htjela bi si posadit flance paradajza i paprike a bojim se da mi se te bube ne prošire na njih!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2010 u 11:04
To su ti uši.Ako je velika najezda,kopriva to teško može riješiti.Kupi u poljoapoteci neku kemiju i špricaj dok ti se ne prošire.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2010 u 08:41
Hvala ti na odgovoru!
Na vrh
teuta View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje teuta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2010 u 13:37
SAKUPLJAJ ČIKOVE OD CIGARETA STAVI U VODU  24h, STAVI U ŠPRICU I POPRSKAJ SVE ĆE POKREPATI.
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2010 u 22:49
bože pa ja imam albanske svjećice,sorry tek sam sad vidjela odgovor!!
teuta hvala na savjetu i odgovoru
Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2010 u 10:13

pojavile su mi se uši(crne)prvi put se stim srečem pa kaj predlažete.....
sukulent bi trebal cvasti ,a cvjetići su osipani sa vaškamasmile101
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2010 u 10:23
Brzo pošpricaj nečim protiv ušiju,Confused
Na vrh
vule View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vule Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2010 u 11:41
pošprical sam s Furryem,ali mi nije jasno odkud su se doklatile,nikad prije to nisam primetil
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.