Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - marinnera- radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


marinnera- radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: marinnera- radovi
    Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 22:11
evo malo mojih radova











i za kraj moj novi stolić....preponosna na njega!!!!!!


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 23:13
dobro došla! smile73
krasne radove imaš. i ne čudim se što si preponosna na stolić. predivan je!
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2009 u 23:52
fala, previše je truda tu uloženo, danima čupkam bršljan,..još je ljepši u živo. imam još radova, kad uhvatim više vrimena stavit ću još fotkica
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 09:57
dobro došla, radovi su krasni i uredno napravljeni , a stilić je savršen i ja bi bila ponosna na njega
ANĐELKA
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 09:59
bravo za sve...a stolić je stvarno odličan Clap
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 16:14
fala na pohvalama curke, a šta se tiče stola, nije baš bilo jednostavno, to mi je dosad najveća površina koju san radila na ovakav način, ima svojih i mana i vrlina...al jedno prelijepo iskustvo!
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 16:16
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

dobro došla, radovi su krasni i uredno napravljeni , a stilić je savršen i ja bi bila ponosna na njega


anđelka na nisan dobro svatila ovaj dio posta- radovi su uredno napravljeni, jel mozes pojasnit?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 19:10
dobro dosla...radovi su fantasticni...
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 21:25
fala na dobrodošlici, a naravno i na komplimentima, znači mi to!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 21:26
marinnera cestitke na otvaranju galerijesmile141..stolic mi je definitivno favorit,krasan jesmile141
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 21:43
i još malo mojih radova......














Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 22:21
hej marinnera ne zna se koji ti je rad ljepsi,odlicni susmile141
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 08:46
 bravo za stolić trud ti se isplatio ,kutijice su ti jako lijepe a najljepši su mi suncokreti smile219
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 09:08
s razlogom si ponosna na stol....jako je lijep....a i ostali radovi su tiodlični,kutijice i tacna s ribicama smile71
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 11:00
Odlični radovi!
Plava čaša je jako zanimljiva, pojasni mi kako si napravila podlogu.
 
A pohvala da su ti radovi jako uredni stoji, nije lako uredno napraviti kada slika kliže sa stakla ili kao što si i sama rekla, čupkati salvetu satima kako bi se što prirodnije stopila sa podlogom.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 11:06
krasni radovi, samo tako dalje!
ANĐELKA
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 11:21
Predivni radovi, čaša mi se jako sviđa smile55
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 12:25
Originalno poslano od člana marinnera marinnera napisao:

Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

dobro došla, radovi su krasni i uredno napravljeni , a stilić je savršen i ja bi bila ponosna na njega


anđelka na nisan dobro svatila ovaj dio posta- radovi su uredno napravljeni, jel mozes pojasnit?
 Sorry, tek sad vidim šta si me pitala! Nisam mislila ništa loše, samo sam htjela reči da su ti salvetice krasno naljepljene, bez gužvanja, raspucavanje super uspjelo, boja ne prelazi mackavo preko rubova...... sve same pohvale
ANĐELKA
Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 13:00
opet puno fala na komplimentima....za urednost je zaslužno iskustvo, čitav život nešto crtkam, šaram bojam, preciznost sam naučila u srednjoj,završila san umjetničku školu u splitu, tamo su me dobro izdresirali  ....:)

Na vrh
marinnera View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 55
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marinnera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 13:07
elza,evo da ti pojasnim postupak oko čaše......e, nikad brže nisam nešto napravila, njajduže se sušila...
na obićnu čašu za šampanjac san nalipil amotiv jedrenjaka, a ovo okolo je Granitfarbe od eberhardfabera, akrilna granitna boja kupljena u chemacu (35 kn)najsvjetlija, boju san mao razvodnila i dodavala  zelenu i plavu, kad se ova boja razrijedi i nanosi  pinelon na predmet postajetako zrnčata i prozirna,......i to je cila filozofija....i još san na jedrenjak na kraju dodala 3-d efect lak i to je to!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.