Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jagoda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jagoda

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
dora View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jagoda
    Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 09:58
Ako netko ima za prodatai jagodu, na podrucju Zagreba, nek mi se javi Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 10:03
U potrazi si za kakvom jagodom?
Onom sitnom ukrasnom, šumskom ili nekom 'domaćom'?
Na vrh
dora View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 10:10
Daj sta das SmileSmileSmile
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 10:25
Moje je mišljenje da sada baš i nije sezona za sadnju jagoda.
Ne znam ima li još moja majka u svom dijelu vrta kakvih 'domaćih' ili su joj se izništile. Trebao bih pogledati.
Mogu ti poslati šumskih, ali ne znam isplati li se njih sada vaditi i saditi, jer su već ocvijetale, odnosno imaju plodove. Bojim se da ti se ne bi lako zaprimile. Možda ipak bolje u proljeće, nagodinu.
Ukrasne nemam.
Na vrh
dora View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 11:03
 
A nis, probacu vidjet na Floraartu mozda ce neko imati.
Treba mi koja jagoda u teglici Smile
Bilo je u Bauhausu, al su prodali...
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 11:28
Tiljo da li su te sumske jagode padajuce ili ?
Planiram, napraviti jagode iz bacve pa me zanima sta da stavim-samo nebi ukrasne
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 11:57
To su najobičnije šumske jagode što rastu u šumi.
Imaju vriježe kao i sve jagode...
Šta ja znam jesu li padajuće ili ne.
Kod mene rastu po rubovima šuma i shasha se uvjerila - uz čupriju.
Uglavnom rastu na ravnom...
E, sada... To što ti planiraš... Mislim da bi bile najadekvatnije te ukrasne, jer one pužu.
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 12:13
eh nebi ukrasne a imam neko upustvo-pise bacvu mozemo drzati u vrtu,na balkonu ili terasi te jagode jesti ravno s biljke....sve pise samo ne o kojoj jagodi se radi..ma nema veze stavicu stogod
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 12:26


Fakat, ne znam...
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 12:30
Originalno poslano od člana TILjO TILjO napisao:

Moje je mišljenje da sada baš i nije sezona za sadnju jagoda.
Ne znam ima li još moja majka u svom dijelu vrta kakvih 'domaćih' ili su joj se izništile. Trebao bih pogledati.
Mogu ti poslati šumskih, ali ne znam isplati li se njih sada vaditi i saditi, jer su već ocvijetale, odnosno imaju plodove. Bojim se da ti se ne bi lako zaprimile. Možda ipak bolje u proljeće, nagodinu.
Ukrasne nemam.


A jagode se rasadjuju mislim na jesen-u svakom slucaju ne sada-sada bveremo plodove
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 12:38


Rano u proljeće ili u jesen.

Valjda...
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 16:05
Sad ti nije vrijeme za njihovu sadnju. Moje trenutno puštaju vriježe pa će bit na jesen mladica za rasaditi! 
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2008 u 22:09
Dora, imam jagoda ko u priči, i šumskih i vrtnih, ali kako su već rekli, sad nije vrijeme za sadnju. Ako ćeš najesen prolaziti kroz Međimurje, javi seWink
Na vrh
dora View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 00:53
Fala ljudi :) trazim na jesen :)
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 06:21
Tako je na jesen. Ja sam ih posadila lani u 5mj. i od 10 samo su se dvije primile iako sam ih zalijevala i pazila i mazilaConfused
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 07:22
Imala sam  ranije dok još bilo sunca u gradskom vrtu  -  jagode koje  puze po zemlji, problem je što su plodovi nagriženi, svijetli s jedne  strane...
Ja bi ponovo provala s njima, ali svakako i sa onima što se penju na male pergolice i  dozrijevaju u zraku...
Na jesen ćemo  u  akciju....
Na vrh
dora View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 01:07
Bila na Floraartu, nasla jagodu Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.