Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jedna mala usluga...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jedna mala usluga...

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jedna mala usluga...
    Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 21:26
Zamolio bih nekoga ako vidi ove vrste ljiljana za prodaju da se javi meni u privatne poruke.Naime,ocajnim pokusajima dobavljanja ovih ljiljana sve sam vise ocajniji u vezi s tim.Dogovor bi bio ovakav:Ako ste zamijetili ove ljiljane u prodaji ja vam posaljem novce za njih(cijena nije vazna),vi kupite i posaljete meni.Ukoliko nadem i jedan od njih bit cu neizmjerno sretan.Evo ljiljana koje trazim:
 
Ne znam kako se zovuEmbarrassed,ali znam da su orijentalni.Trazim i visoke ljiljane pa ako nekog uocite javite se.Hvala unaprijed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 21:52
A jel imas sibirski bijeli ljiljan?
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 21:57
Nemam,nisam ni cuo za njega,dal ti imas takav?
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 22:28
Nemam al da ga imas (jako je fin) vec bi ti nesto ponudila u razmjenu.
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 22:31
Ja ti ima ljiljana Sv Ante (to je nas domaci naziv i ne znam kako se jos zove) koliko god hoces i one narancaste obicne.
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 22:42
Imas li izvadene lukovice od ljiljana Sv.Ante?
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 00:51
Mogu ti ih izvaditi ako ces jednu kariolu (jel znas sta je kariola :) )
Ocu reci da ih imam jako puno a ako si iz Croatia nije problem ni poslat-lukovice su jako velike i teske a prilikom vadjenja (najbolje vilama) lako se raspadaju i cerupaju na one listove..
Ovaj ljiljan je fenomenalan po svom mirisu a ima i simbolicke vrijednosti :) zasto ga bas Sv Ante drzi u ruci -imam ti ja jednu knjigu o tome :) -svaka ta latica predstavlja vrlinu Marije ciji je on bio gorljivi obozavatelj i sve svoje govore posvetio upravo njoj....
Jednom se toliko rastuzio i razocarao na ljude da je sjeo uz more i poceo pricati ribama: "Ribe,moje ribice, kad vec ovi ljudi nece da me saslusaju saslusajte me bar vi.... :)

A ponudi mi nesto u zamjenu - evo ja ti volim sve to sto ima gomolje, lukovice, rizome,ukrasne djeteline isl...
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 12:43
Pa imam visak gladiola,plavo-ljubicaste su boje,vrlo neuobicajeno.Ako hoces rado cu ti poslat.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 14:42
ljiljan sv. ante se jos zove i madonin ljiljan ili sorta madonna

plantover mislim da sam neki dan vidjela ovaj drugi sa slike, nisam sigurna je li bio pevec u pitanju ili kaufland

kad opet budem tamo provjeriti cu
ako su ti blizu mozes ustediti putne troskove i sam pogledati


Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2008 u 15:46
Daj molim te natalija ako prolazis kupi jednu vrecicu pa cu ti platit(nemoj sada ic samo zbog mene)Thumbs%20Up
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2008 u 12:00
Da di se ti Plantover nalazis?
Ok, moze razmjena za gladiole-dogovoricemo detalje jer moram prvo povadit lukovice.
Na vrh
lili42 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 71
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lili42 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2008 u 13:59
Imam 4 lukovice ovog sa male sličice ,pa ako želiš javi
Preview
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.