Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nudim "godišnju" zalihu lista lovora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nudim "godišnju" zalihu lista lovora

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: nudim "godišnju" zalihu lista lovora
    Objavljeno: 09 Veljača 2008 u 21:18
  Kako smo odlučili očistiti jedan teren tako ćemo posjeći šumu lovora...ako netko želi "godišnju" zalihu lista lovora, pošaljem u svježem stanju pa lako osušite...Javite se kome treba...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2008 u 21:24
Može meni!!! Wink
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2008 u 21:25
ma može....samo pošalji adresu...
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2008 u 15:55
Frida može i meni? Adresu imaš a ako ne pošaljem ti je. Ja tebi još čuvam magnoliju......ali još je malo prerano
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 12:30
Usput, o sadnji lovora iz sjemena: sjeme niče nakon 3-4 mjeseca, a ponekad treba čekati i duže..
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 12:44
ajoooj, toliko mu treba
ja sam skoro odustala od svog sjemena jer nije ništa niklo već mjesec dana
sva sreća da sad znam da ni neće još neko vrijeme
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 15:26
Hana, može, a za svaki slučaj pošalji mi adresu još jednom...
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 10:16
Nisam našla temu pa da pitam ovdje - u koliki pitar da zasadim ove reznice lovora ? Može li lovor prezimit vani u ZG? A kad bi mi još netko objasnio kako da zasijem lovor - spasitelj !
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 18:12
Ja svakog ljeta nosila s mora male sadnice isčupane ispod stabla i nikako nisu preživjele. Jedne godine ih odmah posadila u zemlju i to onu istu u kakvoj su rasli i ništa
. Posijala sjeme i šipak.
E onda sam donela reznice, umočila u hormon za zakorjenjivanje, pokrila prerezanom plastičnom bocom ( od vode 5l) i čekala pola godine dok nisu krenuli novi listići.Tongue
Baš danas slikala ,poslije stavim sličice.
Sad je već dvije godine kod mene i po zimi stoji u kući na prozoru. Mislim da ne bi preživio kontinentalnu zimu vani.
Reznica donešena prošlog ljeta još ne pokazuje tragove ni kretanja ni ugibanja.
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 21:46
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 21:47
Evo slike mog ljubimca
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 12:07
 Ide li lovor na direktno sunce ?
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2008 u 14:54

Pa valjda ide kad sam ga donijela s mora gdje raste uz cestu i

prži se. Kod mene je ljeti vani na jako sunčanom balkonu.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 00:40
 bez brige, ide na sunce....kod nas je i sušno i sunčano i rastu bez preblema...njihovo "kožno" lišće sprečava isparavanje...

   još uvijek ima lovora u listovima ( grančicama) pa tko želi nek se javi....
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 09:28
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 bez brige, ide na sunce....kod nas je i sušno i sunčano i rastu bez preblema...njihovo "kožno" lišće sprečava isparavanje...

   još uvijek ima lovora u listovima ( grančicama) pa tko želi nek se javi....

    Super. Malo ću sačekat jer je tek zasađen , a onda prženje.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2008 u 11:53
 Hele, znas li da je magnolija cvjetala...staviti cu slike , ali sam stigla vec na kraj ... bojala sam se da je neću ni vidjeti jer sam bila nešto bolesna i nisam mjesec dana bila doli....
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2008 u 07:53
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 Hele, znas li da je magnolija cvjetala...staviti cu slike , ali sam stigla vec na kraj ... bojala sam se da je neću ni vidjeti jer sam bila nešto bolesna i nisam mjesec dana bila doli....

    Baš mi je drago da se primila  smile57, kod nas su malo sporije pa tek počinju cvast.
DON´T WISH FOR IT,
WORK FOR IT.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 12:07
 Evo malo podižem temu...
 I dalje vrijedi ponuda za listove lovora....ja ih toliko imam da bih se trebala javiti u neku firmu koja se bavi začinimaWink
  Aj, tko želi nek se javi pa pošaljem...što ćete to kupovati kad ovdje ima...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 22:06
Šteta što se nisam sjetila ranije na ovu temu, ali ja već davno potrošila prvu pošiljku!!! LOL Sačekat ću dok budeš imala još nešto za staviti u kovertu! Može?
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 22:15
Može Andrea, a mogu ti i odmah kad se vratim s praznika poslati jer cu biti na otoku...

  Volila bih da se javi tko treba jer sljedeci vikend pa tjedan iza nece me biti u gradu ( ni na forumu)...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.