Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zicam, balkonsko cvijece
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zicam, balkonsko cvijece

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Groovy View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Groovy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Zicam, balkonsko cvijece
    Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 18:33
Dragi biljkoljupci, da li tko kojim slucajem ima viska kavih balkonskih biljcica tegle su spremne, pa ako tko ima viska, nitko sretniji od mene :)
Unaprijed puno hvala.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 19:56
Ja imam ljubičaste ukrasne papričice ako te zanima , šalji pp Tongue
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Groovy View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Groovy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 20:50
Ima mozda jos netko cega, plizzz takoder moze i lovor visnja treba mi za jednu cijelu stranuEmbarrassed
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 21:03

Jel ti stiglo moje pismo?

Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 21:08
Groovy hajde ti lijepo napiši šta ti želiš, pa ćemo vidjeti. Ja ti recimo imam sjeme dalija, osteospermuma, gaillardie...to je sada onako na prvu, ali ću se vjerojatno još sjetiti.
Ako želiš pošalji pp sa adresom.
 
Na vrh
Groovy View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Groovy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 21:17
Antun007, hvala ti puno, stiglo je :)
Proljece, ma joj kada neznam ni sama, ja bi svega :) samo ne nesto za bas prezahtjevne nisam nesto posebno iskusna :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.