Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pomoc oko uredenja vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pomoc oko uredenja vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: pomoc oko uredenja vrta
    Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 22:14
Embarrassedhello svima.. evo trebam malu pomoc.. posto sam nova tu i neznam jos nikoga moze li mi tko dati savjet gdje se mogu nabaviti kakve zgodne biljcice za vrt u kojem nema nistaCry.. naime tek  sam se doselila i sad se tek snalazim.. sad sam u dalmaciji i nemam pojma sta tu dobro uspijevaConfused...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 22:21
Maslacak,dobro nam došla!
Uslikaj ti svoj vrt i otvori temu u moj vrt ili pomoć kod uređenja.Dobit ćeš puno korisnih savjeta a nači će se i biljaka pa da sve ne kupuješ.
Bilo bi dobro da napišeš i šta bi htjela,kako da izgleda tvoj vrt.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 22:27
moze slikam vrt odmah sutra.. 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 22:58
Pogledaj malo slike vrtova cura sa juga.Hoya,Lantana,Manči,Iris....da ne nabrajam jer ću nekoga izostaviti,no vidjet ćeš već koje su slike sa mora.Budeš samim time ideje dobilaWink
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 23:19
ej maslačak dobro došla, koliko je vrt velik, što voliš, i di si ako se smje znati?smile99
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 09:14
Maslačak, samo ti postavi svoj oglas među oglase, ako odlučiš što ti treba. Ovdje jedni drugima stalno šaljemo neke biljke. Nemoj se davati u trošak već slobodno traži od nas.
Za početak odluči dali ćeš više trajnica, ili jednogodišnjih biljaka, dali ti treba kakva trava, živica, napravi si plan vrta. Onda ćemo te izbombardirati biljem, imat ćeš ga i za susjede.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:17
evo nikako da stavim sliku svog ionako jadnog vrta.. nistau njemu nemam a trebam ideje,savjeta sta i kako posaditi..tek sam doselila i totalno je prazansmile43
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:22
odgovor za  minimode.. iz okolice sibenika sam ,a vrt je sirok oko1,5 a dugacak mislim 5-6m.. nisam bas mjerila...nemogu stavit sliku nikako,neznam valjda pa nemogu nista ni trazit od savjeta
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:28
maslačak dobro dosla! kao sto su cure/zene vec rekle slikaj vrt da ti mozemo lakse pomoći,a kako se stavljaju slike pise ti ovde

http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=87&FID=31&PR=3
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:38
maslačak,nemoj biti tužna,svi cemo ti rado pomoći i savjetima i cvječem.  ja ti trenutno nemam nista,al cim budem imala viska lukovica,pelcera,stavit cu u oglase.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:41
i ja cu cim skupim,al trebam vremena malo...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:52
Ne biti tužnaJa ne znam kako se stavljaju slike preko Imageshacka no vjerujem da ćeš brzo naučiti.Za to vrijeme "prošetaj" forumom i traži ideja.Bude i biljaka i sjemenja za tebe,samo reci šta bi htjela.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 23:07
maslačak svi ćemo ti pomoći, ja osobno ovaj tjedan radim inventuru sjemenkica, sljedeći tjedan šaljem svima kojima sam obećala, ako želiš ono malo što imam rado ću podijeliti s tobom. Javi se na PP.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 23:14

edit iris
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 23:49
  evo moga buduceg vrta konacno!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 11:11
popravila sam link
molim te da ubuduće smanjiš sliku na 640*480
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 13:22
ok sorry,sad sam skuzila za ubuduce
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 14:11
SmileMaslačak sad kad vidim slikicu ja bi osobno (nemoj se ti toga hvatati to je samo moj doživljaj) preselila ruže naprijed, lavanda između, prorijedila narcise...možda ih negdje drugdje posadila...a zidić je divan kao paravan za tzv seosku idilu - malo pampasice, nešto pasiflore, koji ukrasni grmić, vučika (to ti u svakom slučaju šaljem), gladiolice, ljiljan, visoke ivančice, rajsko oko, hoste, bar jedan veliki kamen i po njemu izbušiti rupice za sukulente, kaktusiće, kamenjarke
 
Joj kak bi to lijepo bilo......Smile
 
Tako sam ga ja doživjela na prvi pogled...Imaš bezbroj mogućnosti...odlući što se tebi najviše sviđaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 14:41
ruze mi je tesko premjestiti jer su inace visoke i stare puno pa se bojim da ne  propadne al mi se svida ideja svakako,probat cu nesto...
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 10:03
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

Embarrassedhello svima.. evo trebam malu pomoc.. posto sam nova tu i neznam jos nikoga moze li mi tko dati savjet gdje se mogu nabaviti kakve zgodne biljcice za vrt u kojem nema nistaCry.. naime tek  sam se doselila i sad se tek snalazim.. sad sam u dalmaciji i nemam pojma sta tu dobro uspijevaConfused...
 
Moj prvi savjet ti je da se prosetas kroz susjedstvo i pogledas sto raste kod drugih ljudi u vrtovima.
To ce ti biti odgovor na pitanje sto dobro uspijeva .
A onda se baci na citanje foruma, casopisa, pogledaj koju vrtnu emisiju i biti ces za cas puna ideja.Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.