Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - cvetlin-trazi i nudi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


cvetlin-trazi i nudi

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: cvetlin-trazi i nudi
    Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 15:56

Dragi moji !

Npokon sam sortirala papiriće,sklepala nekakav plan sadnje i popisala cvjećke pa da krenemo
 
Nudim - sadnice
  1. kerija japonica-jednosruki cvijet
  2. lijeska ljubičasti list
  3. graničica-narandžaste boje
  4. stolisnik žutocvjetni
  5. mjehurica
  6. perunika plava
  7. đurđica
  8. hosta obična
  9. sedum -žednjak
  10. krizanteme
  11. čistac-stahys
  12. pupavica -rudbeckia
  13. roza pupavica -echinacea
  14. rožac
  15. presličica
  16. majčina dušica-timijan
  17. matičnjak
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 16:05

ove bi biljčice rado imala

  1. kokotac-delfinium  trajnica
  2. mirisna grahorica  to sam dobila
  3. balončić-platycodon i to
  4. phlox-plamenak
  5. buhač-pyrethrum
  6. anđeoska truba-burgmanzia
  7. lantana dobila sjeme ak ima reznica primam
  8. plumbago
  9. clematis
  10. čestoslavica-veronika
  11. tritoma-kniphofia
  12. astilbe
  13. cleoma
  14. ceanothus-grm plavo cvate

ja sam strpljivo čeljade nemoraju biti gotove biljke,rado ih uzgajam iz sjemenja one moje su skoro sve uzgojene iz sjemenja.

Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 17:07
Cvetlin, mene zanima lijeska, graničica i kukurijek.
Od onoga što tražiš imam zapelcane anđeoske trublje, a kokotac i lantane sam tek posijala, pa čemo vidjeti hoće li biti uspješno.
P.S. Imaš li otvorenu svoju temu u " moj vrt u slikama" ili u dnevniku radova ?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 19:14
Cvetlin,aj me zabilježi(ako još ima)za
graničica:stolisnik;kukurijeke:i pupavice
A za tebe imam-grahoricu;phlox;tritoma;cleoma;delphynium imam od prošle godine,ako mlade niknu ili se razraste,imam te u vidu(imambijeli i plavi);e i clematis ti dam grančice pa pelcaj.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 19:32
 ja bih sjeme šeboja i pakujca, ako imas jos...smile143
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 19:44
Frida,ako nema,imam ja sjeme bijelog i još nekog (ne znam koje boje jer sam sjeme pokupila susjedi a nisam vidjela cvijet)pakujcaWink
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 19:45
 aj posalji malo....
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 20:07
Cvetlin, ja ti imam viška sjeme
  1. kokotac-delfinium  trajnica
  2. mirisna grahorica
  3. balončić-platycodon
  4. lantana
a ako ima i za mene prosila bi stolisnik, kukurijeke roza i bijele i rožac.Smile
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 21:12
mene zanima mjehurica i šebojEmbarrassed
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 22:07
ŠaljemWink
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 00:13
Tnx. shasha
Na vrh
balalayka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 102
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje balalayka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 08:28
cvetlin,
ja bih molila graničicu i kalifornijski maksmile143
 
a lantanu imam veliku pa ti pošaljem nekoliko pelcera čim potjeraju korjenčiće, može?
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 13:14
evo sve bum zapakirala i poslala ak bu kakva kavica skoro u Zgb bumo se tam vidli a i vidim dobri duh foruma shasha bu skoro sve poslala umjesto mene hehe.
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 13:19

Dnevnik i vrt u slikam nemam jer su mi klinci zbrisali sve slike skoro a onih par neću ni stavljati to bum otvorila sad, kad sve krene.

Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 13:23

pošaljite adrese na pp

sjemenke mogu odmah al tu u zgb kišurina pa nemrem kopati bute malo počekali
 
svima hvala na ponudama ,da ne nabrajam jednog po jednog sve primam imam ogroman prazan vrt, samo šaljite bumsmile161
 
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 13:26
frida a šeboj? da šaljem
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 15:08
Ja se raspitala kod stručnjaka Bake Bee naravno -kukurijeke šaljem kad ocvatu negdje u petom mj.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 16:27
OK Cvetlin, ja sam isto blizu, u Ivanić-Gradu, pa se čujemo.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 12:27
cvetlin jel mogu ja u red za žicanje? Wink

lijepo molim ako još ima

- mjehuricu
- čistac
- šeboj
- dukati (srebrenka)
- naprstak
- hosta šarena i obična (ako ima koja malička)
- ako ostane kukurijeka nakon raspodjele dobro,ako ne bude već koju drugu godinu

nedavno sam posadila clematis pa ako ispuni očekivanja bit će grančica za pelcanje, ne znam jesi li virnula kod mene čega imam za ponuditi,ali ne slaže se baš sa tvojom listom želja Confused  ako bude po planu i programu,nakon ljeta bi trebalo biti puno više materijala za razmjenu Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 15:20

Naravno da možeš samo pošalji adresu na pp Tongue

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,176 sekundi.