Pordenone |
Odgovori | Stranica 123 11> |
Korisnik | |
borzoj
Novo sjeme Pridružen: 06 Veljača 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 49 |
Opcije poruke
Hvala(0)
Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 18:52 |
Izložba cvijeća u Pordanoneu od 3.3.-10.3 2012.
dal se ide?
|
|
Sponzorirani linkovi | |
administrator
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
administrator tata-mata foruma © Pridružen: 28 Siječanj 2007 Lokacija: Zlatna dolina Status: Offline Bodovi: 6910 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
vjerojatno će se naci kandidata, jer je jako lijepo i predivno iskustvo. i svakako treba posjetiti tko je u mogucnisti
|
|
administrator
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
administrator tata-mata foruma © Pridružen: 28 Siječanj 2007 Lokacija: Zlatna dolina Status: Offline Bodovi: 6910 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
evo i slika malo:
|
|
FLORAMYE
Odrastao grm DONATOR Pridružen: 14 Siječanj 2011 Lokacija: Slavonija Status: Offline Bodovi: 1321 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Za nas Slavonce!
APP d.d. Požega ove godine organizira posjet sajmu!
Polazak iz Osijeka 02.03. (petak) u 23 sata!
Cijena 360,00 kn!
Polasci su i iz Đakova, Požege itd.
Pa koga zanima.............
|
|
anabistrica
Neukroćena biljka 4. Najljepši vrt - prijatelj životinja Pridružen: 09 Studeni 2011 Lokacija: Marija Bistrica Status: Offline Bodovi: 4011 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Ima netko informaciju za polazak iz Zagreba, ja nisam uspjela naći preko Google-a.
|
|
Lepe ti je Zagorje zelene
|
|
administrator
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
administrator tata-mata foruma © Pridružen: 28 Siječanj 2007 Lokacija: Zlatna dolina Status: Offline Bodovi: 6910 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
javio mi se jedan organizator koji bi organizirao putovanje iz zagreba pa ćemo vidjeti da li će ipak biti kakvog putovanja
|
|
dado_84
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
Odrastao grm Pridružen: 20 Srpanj 2009 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1031 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Danas kupio kartu, javite se vi koji idete pa da, eventualno na sajmu, popijemo kavu ;)
|
|
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
|
|
administrator
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
administrator tata-mata foruma © Pridružen: 28 Siječanj 2007 Lokacija: Zlatna dolina Status: Offline Bodovi: 6910 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
odakle krečeš i koji dan???
|
|
dado_84
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
Odrastao grm Pridružen: 20 Srpanj 2009 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1031 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Krecem iz Pule 03.03
|
|
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
|
|
borzoj
Novo sjeme Pridružen: 06 Veljača 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 49 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
šta je sa tim iz Zagreba dali vozi ili ne admine?
|
|
natalija
Cvjetni guru Pridružen: 15 Prosinac 2007 Lokacija: zadar Status: Offline Bodovi: 5452 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
i??? je li neko išao, slikao, kupovao?
dado kako je bilo? ima kakva slikica za nas koji smo daleko |
|
dado_84
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
Odrastao grm Pridružen: 20 Srpanj 2009 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1031 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Malo sam razocaran ovogodisnjom manifestacijom :/ Nije mi bilo nesto posebno. Mnogi od mojih najdrazih talijanskih rasadnicara se nije ni pojavilo. Nista posebno nisu bili niti standovi niti "pokazne gredice" kojih je bilo jako malo s obzirom na prosle godine. No eto uspjelo se nesto uloviti, malo od onog planiranog, ali eto zadovoljan. Kupovalo se na veliko tako da je mojim puljanima bio potreban sleper da sve to dovezu doma. :) Slike stavim kad uhvatim malo vremena.
|
|
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
|
|
Olja
Mladi grm Pridružen: 13 Siječanj 2011 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Bodovi: 842 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Dado, jedva cekam....
|
|
irisica
Već proklijao Pridružen: 12 Siječanj 2010 Status: Offline Bodovi: 76 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Jel još tko išao u Pordenone? Ja se spremam u srijedu, pa me zanima da li se isplati. Bila sam prošle godine i bilo mi je super.
|
|
borzoj
Novo sjeme Pridružen: 06 Veljača 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 49 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
možda je netko upamtio radno vrijeme u toku tjedna od-do jer mislim da ne radi kao u toku vikenda, jer možda idem u tjednu???
|
|
irisica
Već proklijao Pridružen: 12 Siječanj 2010 Status: Offline Bodovi: 76 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Borzoj preko tjedna od 14.30 do 19.30, subota i nedjelja od 9.30 do 19.30. Ulaznice su 8 Eura. Nadam se da sam ti pomogla.
|
|
borzoj
Novo sjeme Pridružen: 06 Veljača 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 49 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
puno hvala,
|
|
Mira K
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
Cvjetni guru ZLATNI DONATOR Pridružen: 16 Rujan 2009 Lokacija: Rijeka Status: Offline Bodovi: 5574 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Ja idem ove subote a do tada se nadam da ću vidjeti slike od Dadota, Jagode...
|
|
Rijeka
|
|
Mira K
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
Cvjetni guru ZLATNI DONATOR Pridružen: 16 Rujan 2009 Lokacija: Rijeka Status: Offline Bodovi: 5574 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
|
|
Rijeka
|
|
dado_84
Profil člana
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi poruke člana
Poseti WEB site člana
Dodaj na listu prijatelja
Odrastao grm Pridružen: 20 Srpanj 2009 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1031 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Valjda cemo se sresti tamo :)
|
|
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
|
|
Odgovori | Stranica 123 11> |
Tweet
|
Pređi na drugi forum | Forumska ovlaštenja Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |